Best of 2009 Motorcycles of the Year!

jedimaster

Active member
Neznam jel već negdje bilo ali interesantan izbor Motorcycle.com za best of 2009.

http://www.motorcycle.com/manufacturer/best-of-2009-motorcycles-of-the-year-88656.html

 
hrle said:
Vec je to staro i nezanimljivo bavarci na sve strane :LOL: :LOL:

Mene je iznenadila izbor HJC IS Max za najbolju kacigu , Harley ju je stavio u svoj accesories jer ide uz njihov image...rispekt  (y)  :mrgreen:
 
FZ1 nova mapa paljenja uf kaj me cuka jeb... tuce na sve strane :LOL: :LOL: :LOL:
 
hrle said:
Vec je to staro i nezanimljivo bavarci na sve strane :LOL: :LOL:
čekaj prvo ovi ima pantagana u avateru ,a koji je ovo bog u tebe jedi aaaaaaaaaaaaaaaaa
a drugo ovih anketa če bit ,a u svakoj drugi odabir motora osobno nikad to ne uziman ka nešto reprezentativno,ko može o ukusima raspravljat
 
rus said:
čekaj prvo ovi ima pantagana u avateru ,a koji je ovo bog u tebe jedi aaaaaaaaaaaaaaaaa
a drugo ovih anketa če bit ,a u svakoj drugi odabir motora osobno nikad to ne uziman ka nešto reprezentativno,ko može o ukusima raspravljat

Si vidija barba Rus  , otkad vozin Apriliju skroz san šempja  :mrgreen:
 
rus said:
čekaj prvo ovi ima pantagana u avateru ,a koji je ovo bog u tebe jedi aaaaaaaaaaaaaaaaa
a drugo ovih anketa če bit ,a u svakoj drugi odabir motora osobno nikad to ne uziman ka nešto reprezentativno,ko može o ukusima raspravljat
Po meni su to isto gluposti moj Rus svatko ima svoj ukus,a vecina nas nije umjetnicki nadahnuta i ne pratimo trendove pa je bezpredmetno raspravljati o ljepoti istih.No da nema noviteta o cemu bi se raspravljalo,a i firme se nebi imale sa cime reklamirati,a tek noviteti moj Rus big bang pa elektro mijenjaci automatika pa ko to moze sve iskoristit :LOL: :LOL:

Osim toga Jedi je provokator i sam on moze zmislit ovakvu temu :mrgreen:
 
ovi nemaju pojma CBR 1000 stavili prvu a u Hrvata uvik zadnja i da nevalja za Grobnik kad ono Jerman srusia rekord sa skoro standardnom :misli: cudan neki narod ti Hrvati...
 
rus said:
čekaj prvo ovi ima pantagana u avateru ,a koji je ovo bog u tebe jedi aaaaaaaaaaaaaaaaa
a drugo ovih anketa če bit ,a u svakoj drugi odabir motora osobno nikad to ne uziman ka nešto reprezentativno,ko može o ukusima raspravljat

Drugo tržište drugi redoslijed,drugi časopis drugi redoslijed,beskrajan niz :mrgreen:
 
jupi ajde bar da jednom dukac u nekom izboru pobijedi
 
54 said:
ovi nemaju pojma CBR 1000 stavili prvu a u Hrvata uvik zadnja i da nevalja za Grobnik kad ono Jerman srusia rekord sa skoro standardnom :misli: cudan neki narod ti Hrvati...

Ali on je slovenac, da je hrvat nebi ni njemu valjala  :mrgreen:
 
aurellie said:
Ali on je slovenac, da je hrvat nebi ni njemu valjala  :mrgreen:

I ne bi skinuo Wayne-a :mrgreen:
 
54 said:
ovi nemaju pojma CBR 1000 stavili prvu a u Hrvata uvik zadnja i da nevalja za Grobnik kad ono Jerman srusia rekord sa skoro standardnom :misli: cudan neki narod ti Hrvati...

Pare. Zna se da smo mi hrvati kurve.
 
Ne bih u off,ali ko nije kurva za pare,ma dajte toga nema. Ima samo cijena :mrgreen:
 
jedimaster said:
Mene je iznenadila izbor HJC IS Max za najbolju kacigu , Harley ju je stavio u svoj accesories jer ide uz njihov image...rispekt  (y)  :mrgreen:
Ima kod nas te kacige i kolka je cijena????  :misli:
 
aurellie said:
Ali on je slovenac, da je hrvat nebi ni njemu valjala  :mrgreen:

(y) Tako je. U nas je to zadnje smeće.

Iako kad malo pročitam testove istih guma u recimo zadnje dvije sezone u raznim moto časopisima, kako hrvatskim, tako i stranim, vidim da su razlike nevjerovatne i jednake čudu zadnjeg mjesta Honde u hrvata.