Bev vs Mup


Ovo jos nismo imali, potjera od Splita do Šibenika. Zao mi drota ali govorio sam vam da je Beverly munja i da vas s njim sve namazem na magistrali.😄
Sad cekamo idiota Marusica da vidimo kako trebamo razmisljati.😂
Bolju reklamu Piaggio zamislit nije moga

Turbo beverly :mrgreen:

1655156510428.png
 
Zao mi je policajca ali to se dobije kad krkanu das sluzbeno vozilo ... Kategorija koji je auto najbrzi po makadamu .... Sluzbeni...
 
Zao mi je policajca ali to se dobije kad krkanu das sluzbeno vozilo ... Kategorija koji je auto najbrzi po makadamu .... Sluzbeni...
Sigurno je bila neka gadna situacija., jer jednom sam bio na uvidu obuke policajaca na motociklu. To sto oni izvode, prolaze, koje situacije,poligon...nema šanse da prodju obuku,ako je ne prodju... pa mi pad policajca sa motocikla zvuci čudno, možda je bio umoran...
 
  • Like
Reactions: Village
Sigurno je bila neka gadna situacija., jer jednom sam bio na uvidu obuke policajaca na motociklu. To sto oni izvode, prolaze, koje situacije,poligon...nema šanse da prodju obuku,ako je ne prodju... pa mi pad policajca sa motocikla zvuci čudno, možda je bio umoran...
Oni koji i privatno voze motocikl nesto i znaju ali ti drugi ....
 
To se dogodilo iznad mog stana, otisa sam vidit sta se dogodilo.
Policajac se zabija u parkirani auto, i nije nikako dobro prosa. Nebi mu bija u kozi.
 
kako znaju da je beverly neregistriran? možda je samo skinuo tablice da ga kamere ne slikaju?
 
Sigurno je bila neka gadna situacija., jer jednom sam bio na uvidu obuke policajaca na motociklu. To sto oni izvode, prolaze, koje situacije,poligon...nema šanse da prodju obuku,ako je ne prodju... pa mi pad policajca sa motocikla zvuci čudno, možda je bio umoran...
Pa 2019 je poginuo jedan tu kod nas


I oni su samo ljudi , ima ih svakakvih. Ovo dečki što sam imala prilike upoznati , svi su bili ok , iako sam tu i tamo dobila kaznu od 150kn :mrgreen:
 
Naći će lika do podne, to je tako kad im najebe kolega, malo se jače potrude.

Btw ručni mijenjač nema šanse u gradu protiv dobrog okretnog i lakšeg skutera gdje je kreni-stani situacija
 
Najludi video ikad:ROFLMAO:
Ovo ne moze biti stvarno. To mora dae neki promo za policiu. Onako voziti i da te nitko ne udari?! Moras imat u zivotu samo sricu, pamet baj-baj! Pandur u kratkim?! Placa se broji u miliunima? Daj nas nemoj...
Ovo ni Marquez ne bi proba:rolleyes:
 
ja sam mislia da zakon zabranjuje ovako dugu potjeru...negdi je bilo pisalo o tome.
u ovom slucaju,pandur je najeba...

sad ce isprid osnovne skole,regulirat promet.
 
ja sam primjetio da su policajci na motoru nadobudni i da vrlo optimistično voze....ali valjda ih ponese želja za kaznit ili pojurit za nekim, a to im može biti štetno po zdravlje
vrlo često zaboravljaju da ako oni i znaju voziti, to ne znači da drugi na 2 kotača ne znaju voziti...nadmudruju se ponekad....ko u onom Spielbergovom filmu filmu Duel, kad na kraju filma crveni auto namami kamion u provaliju.....u ovoj situaciju kao da je policajac koji je nažalost nastradao upravo taj kamion