Beverly 125?!Nema u ponudi kod dilera....

mudrica34

New member
Zakaj nema?  :(
Kakav je? :misli:
Vidjela ga u gradu ovih dana,a ima ga i u oglasniku,al nema novih u cjenicima kod dilera,a zanima me cijena...  :shock:
 
AndreyA said:
Zakaj nema?  :(
Kakav je? :misli:
Vidjela ga u gradu ovih dana,a ima ga i u oglasniku,al nema novih u cjenicima kod dilera,a zanima me cijena...  :shock:
Isti je ko 250. Novi se ne uvoze jer je bila mala razlika u cijeni i nisu se prodavali. Vani ih ima ko pljeve ali kod nas se više niti ne uvoze. Inace za žensko čeljade sasvim dovoljno. Taman za po gradu i okolici, a više znanja zahtjeva izvangradska vožnja. Mislim možeš ti 80 banki s njim uredno laganica po staroj cesti ak ti se ne žuri baš...
 
gusta said:
Isti je ko 250. Novi se ne uvoze jer je bila mala razlika u cijeni i nisu se prodavali. Vani ih ima ko pljeve ali kod nas se više niti ne uvoze. Inace za žensko čeljade sasvim dovoljno. Taman za po gradu i okolici, a više znanja zahtjeva izvangradska vožnja. Mislim možeš ti 80 banki s njim uredno laganica po staroj cesti ak ti se ne žuri baš...
Znači veličina mu ista ko i 250,a kolko najviše može ići?
I dal ga se isplati uvest izvana il da škicam plavi oglasnik  :misli:
 
bev 125 je dobar koliko je dobar njegov vozač

i dalje smatram da je pol užitka, brzine, a uostalom i sreće do vlastitog prometala - upravo do vozača
 
Pa ide cca 110-115 km/h, dok mu u korisničkom priručniku stoji deklarirano 105 km/h kao i Piaggio MP3 125 koji ima jedno 80 kg više, tak da ti je to relativno.
 
gusta said:
Pa ide cca 110-115 km/h, dok mu u korisničkom priručniku stoji deklarirano 105 km/h kao i Piaggio MP3 125 koji ima jedno 80 kg više, tak da ti je to relativno.
to mi je savim dovoljno,tak da nemoram sendvić i sok nosit od Pešćenice do V.Gorice npr
a kolko kila ima bev 125  :misli:
 
AndreyA said:
to mi je savim dovoljno,tak da nemoram sendvić i sok nosit od Pešćenice do V.Gorice npr
a kolko kila ima bev 125  :misli:
cca 150 kg, nije baš nešto puno lakši od 250, iste gume, iste veličine blokova, iste kočnice, sve isto u dlaku. Mašina 250 paše "na šaraf".
 
full88 said:
ne isplati se uvest iz vana, pogledaj si po oglasniku  :wink:
Gledao sam informativno po Italiji rabljene Beverlije, oce lik na 2005. 2000€ bez imalo ustručavanja. Dodaj gore naše namete i dolaziš do toga da nije isplativo. Ima skutera po oglasnicima ko soli u moru.
 
Ja bi ipak gledao barem 200ccm,imam vxa pa je prilicno trom a da ne govorim za beverly koji je glomaznijii tezi.I mislim da niej velika razlika u cijeni kod rabljenih izmedju ta dva.
Pozz  :skuter:
 
IgoRRi said:
Ja bi ipak gledao barem 200ccm,imam vxa pa je prilicno trom a da ne govorim za beverly koji je glomaznijii tezi.I mislim da niej velika razlika u cijeni kod rabljenih izmedju ta dva.
Pozz  :skuter:
Razlika i nije mozes naci stariji 200 po cijeni novijeg 125, samo sto 125 i 200 ne izgledaju isto, to su dva slicna ali ipak razlicita modela.
 
Baš me to i brine jer mislim da mi je Bev malo pretežak,imala sam jedno loše ne/iskustvo s Runnerom 180 sp  :?
Cijene u P.oglasniku su šarolike,
a kaj se brzine tiće,nebum jurila al moram se moći voziti da me ne zguraju s ceste,jer po gradu vidim da je divlji zapad,
više manje svi skuteri od 50 ccm su mete "svakojakavih"vozaća  :palacdolje: