Beverly 200 2003. par pitanja

ivan159

Member
kupio sam motor i neradi mu kazaljka za brzinu i oni mali displej,kaze covik da je od kise da ce se vratit,al vec tjedan dana nista...jel se bar moze popravit kazaljka za brzinu i koliko to sve skupa kosta
 
displej zaboravi...pogotovo ako ti samo svijetli plavo...bez ikakvih brojeva....brzinomjer mozda uspijes rijesiti na taj nacin da pogledas magnetni davac koji je montiran na kotac (ako su krilca rotora cijela).. :wink:
 
ivan159 said:
kupio sam motor i neradi mu kazaljka za brzinu i oni mali displej,kaze covik da je od kise da ce se vratit,al vec tjedan dana nista...jel se bar moze popravit kazaljka za brzinu i koliko to sve skupa kosta
Kazaljka ti neće raditi dok je displej neispravan. Morat ćeš nabavit rabljeni oko 500 kn ili novi oko 1100-1200 kn. Ne bi trebao pokušavati popraviti brzinomjer dok ne nabaviš ispravan displej jer ćeš se baciti u nepotreban trošak.
 
Alien1 said:
Kazaljka ti neće raditi dok je displej neispravan. Morat ćeš nabavit rabljeni oko 500 kn ili novi oko 1100-1200 kn. Ne bi trebao pokušavati popraviti brzinomjer dok ne nabaviš ispravan displej jer ćeš se baciti u nepotreban trošak.
nikakav trosak nije ako skine prednji kotac i pogleda u kakvom je stanju rotor davaca... :shock:

skoro svakom beverliju 200 ne radi taj displej...pa pokazuju koliko idu... :mrgreen:
 
Govorim iz vlastitog iskustva. Na mom prijašnjem Bevu 200 nije radio display, a ni brzinomjer, kad sam stavio drugi displej proradio je i brzinomjer. Znaci da je sve ostalo osim displeja bilo ispravno, a opet nije radio brzinomjer.
 
vozia san 1 kilometar i upali mi lampica od temperature i doden nekako kuci ostavin ga da se oladi i nakon dvi ure upalin kontakt i prođe 5-6 sekundi i opet se upali lampica a motor nije ni vozia,neradi mi displej i celer,a kaze mi covik na servisu da se lampica nemoze upalit ako neradi displej..lampica se nece ugasi,sta to moze bit
 
Kupio sam beverlya  :021: ali jako mi je neudoban,prednji i zadnji amortizeri su pretvrdi.Zadnji amortizeri su podešeni na najmekše,al isto su pretvrdi..kad idem priko ležečih moran usporit na 2km/h da me nelansira u zrak...jel se ikako mogu amortizeri omekšat.
 
verovatno ti crkao davac temperature pa ranije izbija . ,on  stoji na motoru  kod stubline
nema veze tabla sa komandama
zameni ga i reseno

 
meni je displej radio ali nije radilo ono dugme "mode"
za prebacivanje funkcija . a kazaljka za brzinu je radila normalno
pa sam otvarao da vidim o cemu se radi i vidim da displej i brzinomer su dva posebana elementa.
tako da mislim da    bi trebao da otvaras tocak i da pregledas ta pera
 
Indikator temperature također je povezan preko displeja i neće normalno radit dok je displej neispravan.
 
:mrgreen: :mrgreen: Da ne otvaram novu temu a vidim da se priča o displejima. X9 180 DISPLEJ ima li itko za prodat (ispravan :mrgreen:) može i na PP (y)
 
kupia san polovni displey i covik mi se kune da valja cak mi daje povrat para ,kad spojin na motor displej mi samo svitli plave boje i nista se nedogađa,jel moze bit neki drugi uzrok na motoru