Beverly 350, nizak ler gas

Obratit ću pažnju ovih dana, nemam naviku gledati temperaturu na skuteru.
Koliko gradske vožnje cca prođeš sa tankom? Rekao bih da je u on-off načinu po gradu oko 5 litara normalno, neki prosjek bi mogao biti oko 4,2 - 4,5 dok je deklariranih 3,6 moguće samo niz Sljeme.
 
Dakle...našao sam, ali ne i rješio problem, koji to možda i nije. Nakon 15ak min vožnje po gradu, kazaljka pokazivača temperature bila je negdje ispod pola između 50 i 90, znači nešto manje od 70ak stupnjeva. Sa laserskim beskontaktnim terometrom mjerio sam temperaturu na ulazu kod termostata i bila je 88.5 stupnjeva. Znači motor je ipak zagrijan na radnu temperaturu. Budući da je senzor temperature novi (vjerojatno je i stari bio ispravan), računam da centralnoj jedinici šalje ispravan podatak, a isti podatak bi trebao slati i u instrument tablu na pokazivač. Ispada da je problem u samoj instrument tabli, tj u pokazivaču temperature rashladne tekućine.
 
Obratit ću pažnju ovih dana, nemam naviku gledati temperaturu na skuteru.
Koliko gradske vožnje cca prođeš sa tankom? Rekao bih da je u on-off načinu po gradu oko 5 litara normalno, neki prosjek bi mogao biti oko 4,2 - 4,5 dok je deklariranih 3,6 moguće samo niz Sljeme.
Nisam mjerio koliko prođem sa cijelim tankom, ali jednom sam probao sa 5 litara i prošao cca 120km. Mislim da je to ok