Beverly 500 2003

Bv500malossi

New member
Poštovanje cijeloj ekipi na ovom forumu
Imam jedan problem pa možda ima neki mehanicar ili netko to je imo isti problem
Radi se o beverly 500 2003 godina skuter imam 35xxx km uredno održavan pali na zub ide ko mutav Itd… ali se pojavio zvuk kuckanja u mašini ali samo na minimu cim je motor pod gasom i opterećenjem zvuk nestane ko da nije nista i Opet kad usporava i pada na minimu se pojavljuje ima sam inače Vxr 200 beverly 250 i još dosata piaggio skutera i otprilke znam stimptme kad je klipnica ili ležaj bloka
U banani sto vise gasa vise grmi
Još se nisam susreo sa ovim…
Pa etoo ako neko ima neka se javi
 
Poštovanje cijeloj ekipi na ovom forumu
Imam jedan problem pa možda ima neki mehanicar ili netko to je imo isti problem
Radi se o beverly 500 2003 godina skuter imam 35xxx km uredno održavan pali na zub ide ko mutav Itd… ali se pojavio zvuk kuckanja u mašini ali samo na minimu cim je motor pod gasom i opterećenjem zvuk nestane ko da nije nista i Opet kad usporava i pada na minimu se pojavljuje ima sam inače Vxr 200 beverly 250 i još dosata piaggio skutera i otprilke znam stimptme kad je klipnica ili ležaj bloka
U banani sto vise gasa vise grmi
Još se nisam susreo sa ovim…
Pa etoo ako neko ima neka se javi
Ako sam promašio temu ili nešto sorry nov sam tu
 
Kad je minjano ulje, što je s uljnom pumpom i slično bi prvo pogledao.
 
Kad je minjano ulje, što je s uljnom pumpom i slično bi prvo pogledao.
Pa valjda je okej ulje sam zamjenio prije 100km
Inače svakih 5000km nekad i 4000km mjenjam ulje
Veoma čudno da klopoce na leru a na 140 radi ko sat inače kolko ja znam ako je bilo sta sa radicom ili oko nje klopoce uvjek fazni lanac dobar radilica nema lufta ni ljevo ni desno…
 
Nemam pojma kako je koncipiran taj motor. Ali, ako šuška na manjim okretajima, osobno bi posumnjao na manjak ili nedostatan protosak ulja. Naravno, ako sam siguran da je dobro ulje unutra odnosno da nije potrošeno.