Beverly club

Flion

New member
May 2, 2019
8
0
0
Somewhere over the rainbow
Potrebna mi je preporuka za kofer za Beverly 500 cruiser jer originalni kofer za cruiser mi se ne sviđa zbog onih crvenih katadioptera i veličine. Želio bih da je original Piaggio, 35-40L, da ima naslon (poželjno u bež boji, eventualno u crnoj) i da lijepo izgleda na motoru. Šta može da se upasuje? Motor je Crne boje sa bež sjedištem.

Wittmann

Member
May 21, 2009
85
1
8
39
Zagreb
Mislim da bi ti pasao kofer od 350-tice, crni metalik s crnim naslonom i kromiranim Piaggio znakom. Imaš negdje sliku na temi od 350-tice baš s tim koferom u prvom planu, samo što je moj bio mat.

Marin0

Member
Dec 7, 2018
32
1
8
1016
Cro
youtu.be
Ma talijani.. cudne biljke :misli: Moj je konacno prodan i ono najbitnije - sacuvao mi je zivu glavu dok sam ga imao.  (y)
Sjeo sam nakon njega na dva motora od proslog tjedna.. Duke390 - doslo mi je da placem (od muke). Sad trenutno 'biciklu s motorom' Yamaha Jupiter. Najsmijesnije je to sto mi je spica mi je to sad vozit nakon Beva a pije 2l :LOL:

noky200 said:
Kak god dobri su to strojevi, fali im jedino jedan agregat od 500-600ccm s 2 cilindra i 50ak ks na nekom putnom maxiju i to je to, iza x10 nisu niš novo izbacili.

hondimir

Active member
Nov 24, 2006
2,068
8
38
Slano,Dubrovacko primorje
E kolege, na satu mi je 54000 km, vrijeme mi je za remen promijeniti, treba li još nešto oko tog sklopa promijeniti ?!