Beverly club

Da li je tko kupio / odvozio malo vise km s novim beverly 300cc da malo stavi svoje dojmove i komentare ?
 
@boško buha to sam već pročitao al me zanima baš iz prve ruke netko tko se već navozio sa modelom 300.Morao bi biti malo brži od starijeg modela vidim da ima par ks više.:unsure:
btw. Jučer sam smontirao nove gume - Pirelli Angel , napravio servis (ulje i filter). Gume su odlične, napravio već stotinjak km.
Za info , prijašnje Dunlop - prednja mi je izdržala 2 sezone i 15tkm, zadnja 1 sezonu i 7tkm.

1684619443160.png
 
Sjecam se.da me 300 hpe jako ugodno iznenadio snagom na Vespi. Na Bevu vjeroatno manje ali je osjetno jaci od starog 300 jer taj je bas bio spor.
 
Sjecam se.da me 300 hpe jako ugodno iznenadio snagom na Vespi. Na Bevu vjeroatno manje ali je osjetno jaci od starog 300 jer taj je bas bio spor.
Sporo je relativno ,meni je moj brz😆. Bio sam pitati u ducanu dal' daju test đir za nove beverly al ne daju 😒
 
@boško buha to sam već pročitao al me zanima baš iz prve ruke netko tko se već navozio sa modelom 300.Morao bi biti malo brži od starijeg modela vidim da ima par ks više.:unsure:
btw. Jučer sam smontirao nove gume - Pirelli Angel , napravio servis (ulje i filter). Gume su odlične, napravio već stotinjak km.
Za info , prijašnje Dunlop - prednja mi je izdržala 2 sezone i 15tkm, zadnja 1 sezonu i 7tkm.

View attachment 763251
upravo smontirao novo kvacilo i rolicu izmedju variomata i remena.
Sad je u servisu , jos neke sitnice se doredjuju i ide na prodaju :).
Ima sad 69tkm , navozao sam se s njim oko 16tkm i skoro 3 godine sad je vrijeme je za nesto drugo / novo . LP.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Pozdrav, jucer sam kupio polovni beverly 400hpe sa 1000km(ako se to opce moze nazvat polovno). Uglavon primjetio sam da mi volan bas puno trese prilikom pustanja gasa, i to uglavnom na manjim brzinama 30-40km/h...kufer je namontiran i njegovi original protuutezi. Jel se i drugima nesto tako desava?