Beverly club

bad_ri

New member
Aug 17, 2007
879
0
0
40
gusta said:
Koliko predjenih kilometara imate?

Na mom satu pise 13000 km, 2004.godina.

Kvarovi - nedostaci?

Servisi, iskustva?
kilometara mi pise 10.000, ali imam 26.000 (sat se resetirao) - razlog - na servisu kazu "ne znaju za takav slucaj, kao ni za razlog"

kvarovi - jednom crknuo malossi multivar 2000, jer sam rastegnuo na oko 140 km/h i tako vozio 10-ak minuta. drugi kvar je resetiranje gore navedenog km-sata.

sa servisom nemam previse iskustva jer je sve uglavnom radjeno po principu "sam svoj majstor". trenutno je motor kod moto matušića na popravku, jer sam u prometnoj nastradao i tip mi je autom polomio plastike na desnoj strani motora. iskustvo sa servisa cu prenijeti kad mi poprave motor (nadam se u roku od sljedecih par dana)

gusta

Guest
bad_ri said:
kilometara mi pise 10.000, ali imam 26.000 (sat se resetirao) - razlog - na servisu kazu "ne znaju za takav slucaj, kao ni za razlog"

kvarovi - jednom crknuo malossi multivar 2000, jer sam rastegnuo na oko 140 km/h i tako vozio 10-ak minuta. drugi kvar je resetiranje gore navedenog km-sata.
Kako se razletio Multivar? Sta je otislo i zbog cega? Mislio sam kupit Multivar, ali koji ce mi klinac ak ce se raspasti na full speedu.

IKO

New member
Sep 19, 2007
11
0
0
30
Kaštela
www.youtube.com
gusta said:
Ja sam ZA! Vec mi je pun kufer desifriranja talijanskog na http://www.beverlyclub.net i njihovom forumu. Ocemo traziti posebnu sekciju na ovom forumu ili da se organizira poseban Croatian Beverly Owners Club forum site?  :mrgreen: :misli: BTW IKO kako ide skut sa tim 4Road? Jel skupo to?
i sa i bez prigušivača ide dobro samo kad staviš prigušivač dobiješ na startu, zvuk je predobar,
cijena ti oko 2300kn

bad_ri

New member
Aug 17, 2007
879
0
0
40
gusta said:
Kako se razletio Multivar? Sta je otislo i zbog cega? Mislio sam kupit Multivar, ali koji ce mi klinac ak ce se raspasti na full speedu.
ja sam ga razvukao preko full speeda - cini se (kazaljka na km-satu je bila na 145+). izgleda da je jedna rolina  istrosila kuciste unutar kojeg se vrti - rastopila joj se plastika i rasturila je aluminij unutar kojeg se nalazi. multivar je super, ja kupujem novi cim mi uleti neka extra lova za komad i ugradnju. moguce da mi je lik kad je montirao roline zeznup stvar, jer su roline bile asimetricne (one kod kojih treba paziti u kojem smjeru se monitraju). u svakom slucaju multivar je veliku plus u ubrzanju, a i u konacnoj brzini. sad imam standardni variomat i beverly mi je trom, a konacna brzina oko 120-125 km/h.

Scarface

New member
May 18, 2006
57
0
0
Zgb
Ja sam za.  (y)
24000 km 2004g.

gusta

Guest
bad_ri said:
ja sam ga razvukao preko full speeda - cini se (kazaljka na km-satu je bila na 145+).
To me uvijek zanimalo, kako se moze "prevrtiti" Beverly, zar nema blokadu na 10500 rpm?

Fire Breath

New member
Apr 17, 2003
1,578
0
0
33
Varazdin
Incredible said:
najobičniji servis dođe 800 kn i to samo ruke, ulje i filter
Meni je jos fora to kaj imam naked a treba mu 2 vure da zamjeni filter i ulje hahaha gamad...

bad_ri

New member
Aug 17, 2007
879
0
0
40
gusta said:
To me uvijek zanimalo, kako se moze "prevrtiti" Beverly, zar nema blokadu na 10500 rpm?
ne znam... ali ovaj moj se vrtio k'o blesav taj dan kad sam razvalio variomat (autocesta na potezu od Grobnika prema Rijeci + blaga nizbrdica)  :D

da napravim i mali ot na temu (ako smijem) - vidio sam negdje, mislim na scooterspaceu, neke centraline za beverly, koje dopustaju i omogucavaju vrtnju preko normalnog broja okretaja. ali mislim da se onda trajnost masine rapidno smanjuje.

910 Brutale

New member
Sep 26, 2007
5
0
0
svugdi
Otac mi je ima beverlya 200, u cetri godine nikad nista, samo redoviti servisi. Jednog prigodom sam ga uspia razvuc do 150 km/h. Motor je odlican ako ti triba brz skuter po gradu i ako oces udoban skuter.
Sad je kupio beverlya 250 cruiser, nije prisa 1500 km, vec mu se cuje kako nesto strze u prijenosu kad ides uzbrdo i vozis malo ispod 20 km/h i napucas mu pun gas.
Samo naprid s Beverly Klubom!!

Nikon

New member
Jun 29, 2007
127
0
0
32
Split
www.smk-predatori.com
910 Brutale said:
Otac mi je ima beverlya 200, u cetri godine nikad nista, samo redoviti servisi. Jednog prigodom sam ga uspia razvuc do 150 km/h. Motor je odlican ako ti triba brz skuter po gradu i ako oces udoban skuter.
Sad je kupio beverlya 250 cruiser, nije prisa 1500 km, vec mu se cuje kako nesto strze u prijenosu kad ides uzbrdo i vozis malo ispod 20 km/h i napucas mu pun gas.
Samo naprid s Beverly Klubom!!
to sta je isa po satu 150 isa ti je cca 125 realne, mozda 130 i to nizbrdo :)

910 Brutale

New member
Sep 26, 2007
5
0
0
svugdi
Bila je blaga nizbrdica (volicija) i oni pederski polozaj.
Danas mi bura bacila motor :(, srica bila kaciga pa se samo naslonio na zid.
STETA:
Okvir prednjeg svitla
Retrovizor
Rucica kocnice

bad_ri

New member
Aug 17, 2007
879
0
0
40
910 Brutale said:
Bila je blaga nizbrdica (volicija) i oni pederski polozaj.
Danas mi bura bacila motor :(, srica bila kaciga pa se samo naslonio na zid.
STETA:
Okvir prednjeg svitla
Retrovizor
Rucica kocnice
sretno s nabavkom adekvatnih (citaj: 'istih kao sto su bili') dijelova!  :mrgreen:
ako ti nije jasno o cemu pricam, pogledaj moje probleme s dijelovima za beverly iz 2003.godine.

sail

New member
Nov 1, 2005
114
0
0
39
Luka upisa: Split
6. misec,2005.g, 19000 km.
Jedan pad, iskrivljena vilica, blatobran...bla bla....7000 kn štete, osiguranje pokrilo, nisan bija kriv. Dobro san osta živ (vidi,ovo se rimuje). Motor leži ka Bog, sa 120 san bija u oštrom zavoju, ide bokon, al se drži. Samo mu triba do kraja otvrdnit ovjes. Dobre su i ove nove Metzeler, stavija ih nekidan. Samo u Splitu, po ovom asfaltu, malo koja guma može imat dobar grip.
Otiša mi je kumplung, triba ga zamit, proklizava i stvara očajan zvuk pri kretanju.
Ja san ovin skuteron prezadovoljan, s obziron kako ga vozin, nesalomljiv je. Osim ako,jeli, padneš. :)

lesi

New member
Sep 27, 2007
8
0
0
Evo da i ja napišem nešto nakon male stanke: Imam par pitanja..
1. Da li ste za neko okupljanje na proljeće i to Beverlyja
2. jel možete i svoje frendove koji isto voze beverly nagovorit da dođu na forum
3. i nagovorit ih da dođu na "Beverly susret"
4.to bi bilo to

jedva čekam novu moto sezonu - (Miha ovaj put i ja idem s tobom 8) !!

očekujem komentare;)

gusta

Guest
Odlicna ideja bi bila da odrzimo neki Beverly club meeting. Negdje Gorski Kotar ili slicno. Moze i pravi Skuter Susret (ako ima moto, zasto nebi i ovakav  :D ). Sta nebi bilo fora da se nadje 50+ Beverly masina i organizira defile! To jos nisam vidio! Ili rejsing vikend na Grobniku! Hehehe...

miha_vg

New member
Nov 6, 2006
766
0
0
36
Velika Gorica
dečki, iako nisam skuteraš, podržavam vas  (y) bravo lesi na ideji!  (y)

moj prijedlog za susret: Mrežnica, restoran Zeleni kut, ima parking, tik do rijeke je, može se kupat bez beda, može kampirati besplatno, ali samo ako s gazdom restorana dogovorite da ćete kod njega klopat. Mislim da je to ok...
Lesi i ja smo već bili tamo i mislim da bi se on složio. Uostalom, Mrežnica je na pola puta i kontinentalcima i primorcima, a cesta je iz oba smjera ne znaš s koje strane bolja...provjereno  8)
evo par slika...

gusta

Guest
miha_vg said:
još malo da se nabrijete  :mrgreen:

e al idem i ja s vama  :mrgreen:
No way hose. Imas 6 stupnjeva prijenosa!  :D

... a i puno si sporiji, morali bi te cekati...  :mrgreen:

miha_vg

New member
Nov 6, 2006
766
0
0
36
Velika Gorica
gusta said:
No way hose. Imas 6 stupnjeva prijenosa!  :D

... a i puno si sporiji, morali bi te cekati...  :mrgreen:
ispravak - 5 stupnjeva prijenosa.
kaj se tiče brzine, 100 km/h je čist ok za vožnju u grupi. osim toga, u grupi se vozi po tempu najsporijeg. osim toga, da vidim tebe kako ulaziš u zavoj sa 120  :wink:
osim toga, ne kakaj, idemo jest i pit  :mrgreen: