Beverly club

kajjeee said:
A kak drže, jel proklizavaju il  se daju normalno kontrolirat?
Tek su 1000 km gore, tak da neznam jel to od ove jos uvijek masne ceste ili do guma, ali nekoliko puta u zavoju samo otklizu ko da su na ulju. To mi se sa Michelinom starim 3 godine nije desavalo. Ja ti i nisam neko mjerilo, nikako da shvatim da je taj Beverly samo skuter i da ga tako treba i voziti, a i cini mi se da su mi prednji teleskopi malo mekani, da bi i to trebalo sanirati i centralne selene promjeniti...
 
Gume će ti bit sve gore i gore...kako stare.
Ljulja se malo prednji kraj u zavojima, al to je skuter. Šta moš očekivat od skutera uopće.
 
sail said:
Auto Antonio minja gume bez problema...šta ima rastavljat po motora, triba skinit auspuh i bok...šta se tiče Save...moje je mišljenje (iako poštujen tuđe) da je Sava smeće kakvog nema. Stavite Metzelerice pa ćete vidit koja je razlika.
a di ima metzelera za kupit u tim dimenzijama? :misli:
 
Evo zvao Gumi Padjen, Metzeler Feelfree,cijena je 660kn za obje gume, po meni jako dobra cijena!
Jel netko još vozio na Metzeleru?
 
Jesam ja ali ne Beverly nego VFR400R i bio sam jako zadovoljan. Da sam znao da su tak jeftine neki se dvoumio niti trena.
 
Eeee, ljudi pa gdje je ovo otislo ?? Sa prekrasne ideje o osnivanju Beverly cluba do rasprave o djelovima  :palacdolje:
Ajmo se vratiti na temu, pa pokusati fakat ostvariti nesto od tog Beverly cluba !
Dajte se javite svi koji ste za !
Da prebrojimo koliko nas ima pa cemo nekaj pokrenuti valjda sad u proljece ?
 
moviemaker said:
Eeee, ljudi pa gdje je ovo otislo ?? Sa prekrasne ideje o osnivanju Beverly cluba do rasprave o djelovima  :palacdolje:
Ajmo se vratiti na temu, pa pokusati fakat ostvariti nesto od tog Beverly cluba !
Dajte se javite svi koji ste za !
Da prebrojimo koliko nas ima pa cemo nekaj pokrenuti valjda sad u proljece ?

ma rađe se ti nama u motoriste prebaci pa da vidiš kolko ima putovanja i još više dogovora za ista :mrgreen:
 
Umrla ideja o clubu ocigledno :(
Izgleda da fakat motoristi s pravom gledaju s prezirom na skuterase, jer ispada fakat da se nitko ne moze odazvati na neko druzenje, voznju, putovanje i sl.
Koma.
A kupio sam taman Beverly 400 da mogu jos vise i dalje putovati.
Citam na moto forumu kako motoristi idu i druze se, i sve se vise pitam nije li Incredible imao pravo kada je rekao da kupim motor, jer ovako sam ocito usamljeni skuteras iako vozim pilu koja pici 160km/h, od motorista prezren a medju skuterasima nema nikoga tko brije kao ja ocito :(

Ako i ovu sezonu provedem uglavnom sam na cesti fakat ima da iducu zapocnem sa motorom, definitivno.
Hajde skuterasi nemojte me otjerati u motoriste, skuter volim jer je fakat udoban i nemas zamornog saltanja nego po gasu i ahoooj silver :)
Idemo Beverly-jasi dajmo se skupiti u neku voznjicu. Neku nedjelju opiciti do mora ili nekaj blize, tipa Grešna Gorica, Martin Breg, bilooo kaj samo ajmo da se malo vozimo da nas vide ti motoristi da i nas ima !!!
 
kako si usamljenn - bio sam s kredencom u Movie pubu (600 km u 2 dana, najgore moguće vrijeme)
 
vas dvojica ste stvarno legende, mali broj motorista napravi toliku kilometražu ko vi na skuterima (y)

@ Liberty-nadam se da se kredenc lijepo odmorio s psom čuvarom :mrgreen:
 
Nera ga je čuvala ko malo janje
svaka čast Incredible na gostoprimstvu (y) - valjda nisam hrkal

evo skut ima 14.800 km
ubrzo će na servis (tzv. skupo ko Sv. Petra kajgana)
ove godine je u planu daljnjih bar 15.000 km

 
moviemaker said:
Umrla ideja o clubu ocigledno :(
Izgleda da fakat motoristi s pravom gledaju s prezirom na skuterase, jer ispada fakat da se nitko ne moze odazvati na neko druzenje, voznju, putovanje i sl.
Koma.
A kupio sam taman Beverly 400 da mogu jos vise i dalje putovati.
Citam na moto forumu kako motoristi idu i druze se, i sve se vise pitam nije li Incredible imao pravo kada je rekao da kupim motor, jer ovako sam ocito usamljeni skuteras iako vozim pilu koja pici 160km/h, od motorista prezren a medju skuterasima nema nikoga tko brije kao ja ocito :(

Ako i ovu sezonu provedem uglavnom sam na cesti fakat ima da iducu zapocnem sa motorom, definitivno.
Hajde skuterasi nemojte me otjerati u motoriste, skuter volim jer je fakat udoban i nemas zamornog saltanja nego po gasu i ahoooj silver :)
Idemo Beverly-jasi dajmo se skupiti u neku voznjicu. Neku nedjelju opiciti do mora ili nekaj blize, tipa Grešna Gorica, Martin Breg, bilooo kaj samo ajmo da se malo vozimo da nas vide ti motoristi da i nas ima !!!

Ja se vozim uglavnom vikendima, i kad ulovim vremena. Imam Beverlija 125 al mi nije problem dobaciti do mora. Prije mjesec dana bio sam do Novog Marofa, prije koji vikend do Slunja. Ak si za furku dogovorimo se. BTW ja nevolim grupnjake sa vise od 3 motora, to mi je pain. Najvise se volim voziti sam, jer onda sam sebi odredjujem tempo. Reci kud se ide i kad se krece i ja idem... Nemoj mislit ak vozim "malog" Beverlija, da sam spor... i veci su odustali... :)))
 
liberty said:
kako si usamljenn - bio sam s kredencom u Movie pubu (600 km u 2 dana, najgore moguće vrijeme)

Sorry buraz, saznao sam to naknadno :)
Da nisam po svadbama subotom vjeruj znao bi :)
 
gusta said:
Ja se vozim uglavnom vikendima, i kad ulovim vremena. Imam Beverlija 125 al mi nije problem dobaciti do mora. Prije mjesec dana bio sam do Novog Marofa, prije koji vikend do Slunja. Ak si za furku dogovorimo se. BTW ja nevolim grupnjake sa vise od 3 motora, to mi je pain. Najvise se volim voziti sam, jer onda sam sebi odredjujem tempo. Reci kud se ide i kad se krece i ja idem... Nemoj mislit ak vozim "malog" Beverlija, da sam spor... i veci su odustali... :)))

Drago mi je da si se javio :)
Vikend kod mene znaci samo nedjelja i to uglavnom popodne, jer sam subotom uvijek na svadbi.
Ali zato radnim danima cim zavrsim s montazama picim na cestu. Spremam se cim se vrijeme malo stabilizira otici do Louisa u Graz.
Ne volim se voziti po kisi. Hladnoca me nije sprijecila i cijelu zimu se vozim, ali mokro ne volim jer mi se ne sklize, vise se volim voziti :)
Ne mislim nista, jer nemam pojma koliko Beverly 125 ide, ali niti ja ne divljam, pogotovo ne po zavojima.
Vozim uglavnom opreznije po zavojima, ali volim pojuriti do daske kada je lijep komad ceste, jer nije da ne volim brzine :)
I ja se volim voziti sam, ali bilo bi jos bolje kada imas drustvo. Pa nije problem malo se prilagoditi, glavno je da moze drzati 100km/h makina jer
to je dovoljno da se ne teglis godinama do cilja. Meni se nije problem suzdrzati na ravnom i ne piciti preko 100 radi druzenja, pa ako tvoja pila tako moze, vrlo rado cu se provozati s tobom po turopolju ili gdje god bilo. Ako znas koju dobru turu s lijepom cestom koja nije puna rupa, reci, pa da odem koji puta s curkom. Grupnjak od 50 Beverlya bi vrijedio svega na svijetu, samo da nas vide koliko nas ima. Zamisli prizor gdje neki motoristi njih 5-6 misle da su face, a onda prodje pored njih horda od nas 50 na Beverly-ima :)
Ajde priznaj, nisi li se najezio od te scene ??
 
liberty said:
nema problema - došao sam na knap (tek u 20.00) i idući dan sam otišao

Koliko sam skuzio ti si iz Pule, zar ne ?
Zao mi je sto nisam bio pa da te upoznam, jer mi se cini da dijelimo isto misljenje o mnogim stvarima, citao sam dosta tvojih poruka ovdje po forumima.
Meni je toliki gust voziti se da bih najradije oko svijeta samo da nadjem sponzora :)
Iako imam strgan vrat i ugradjenu plocicu od titana sa sarafima, ne mozes me odvojiti od dva kotaca, a ako padnem mrtav sam :)
 
zato ipak malo uspori
brzine koje si spominjao kao rosjek
su zaista zavidne za bilo kojih 2 kotača
uspori..........
 
liberty said:
zato ipak malo uspori
brzine koje si spominjao kao rosjek
su zaista zavidne za bilo kojih 2 kotača
uspori..........

Vozim onako kako se osjecam sigurnim. Uostalom, samo da ti dam podatak da sam pola zivota jurio s autom i nikada nisam nikoga udario niti imao nezgodu, a onda kada sam usporio u dvije godine su me tri puta iz cista mira nabili odozada i u jednom od tih su mi potrgali vrat.
E pa sada se namece zakljucak da je opasnije stajati na mjestu nego juriti :)
Isto je s motorom. Ako vozim polako auti me sustizu i zele prestici, a kako ima nekulturnih najradije bi te izgurali s ceste.
Dok sam vozio Beverly 250 i isao s mora gotovo redovno se nasao neki "pacjent" u autu koji bi se ganjao.
Vozim svoj tempo i pokazem mu rukom da ga pustam i maknem se skroz do ruba ceste da prodje a on meni i dalje iza guzice i zeli me ganjati. I sto da radis, cak sam znao i stati zbog takvih ludjaka i pustiti ih da odu.
Isto tako opasno smatram voziti se u koloni automobila, jer biti izmedju dva auta mi je najveca fobija obzirom na moja iskustva s udarcima odozada, a i navike nasih vozaca kod drzanja ramaka. Tako da mislim da je manje opasno pretjecati ih nego voziti izmedju njih.
Vozim svoj tempo u kojem se osjecam sigurno. Znaci da kroz zavoje idem vrlo oprezno jer sam jos kao biciklist naucio sto je soder u zavoju, a po lijepoj ravnoj cesti, opicim koliko mi se svidi, da mi je lijepo  :D