Beverly club

lesi

New member
Pozdrav...već 4 godine vozim Beverly,prvo 200 sada 250 i mogu reći da sam prezadovoljan!!
Budući da puno ljudi znam da voze Beverly i da na cesti vidim puno istih, mogao bi se osnovat Beverly club za ljubitelje ove vrste....

eto zanimaju ne vaša razmišljanja..

 
kao jedan od sretnih vlasnika(trenutno) mogu samo podrzati ovaj prijedlog ako zbog nicega onda zbog izbjegavanja lopovluka koje neki serviseri nastoje provoditi smatrajuci vozace skutera manje vrijednim i glupim

BTW radilo se o pokvarenoj sajli km sata koju su oni definirali kao pokvaren cijeli sat i htjeli naplatiti 1,5kkn a promjenom sajle od 120 kn stvar je rjesena.
 
lesi said:
Pozdrav...već 4 godine vozim Beverly,prvo 200 sada 250 i mogu reći da sam prezadovoljan!!
Budući da puno ljudi znam da voze Beverly i da na cesti vidim puno istih, mogao bi se osnovat Beverly club za ljubitelje ove vrste....

eto zanimaju ne vaša razmišljanja..

ja sam ZA! jedino sto ce drugi pricati da je to "just another scoot..."
 
lesi said:
Pozdrav...već 4 godine vozim Beverly,prvo 200 sada 250 i mogu reći da sam prezadovoljan!!
Budući da puno ljudi znam da voze Beverly i da na cesti vidim puno istih, mogao bi se osnovat Beverly club za ljubitelje ove vrste....

eto zanimaju ne vaša razmišljanja..

Čuj, mogli bi, ja sam za. Samo, moramo se negdje nalazit? Na Jarunu?  :mrgreen:
 
Može IKO,nema problema..
Nego još nešto: u zadnje 2 godine nagovorio sam 5 frendova da kupe beverly i uspio sam..
a i fakat je udoban i malo troši..

i još nešto: jedan motorist sa Z750 me pitao ovo ljeto kakav je Beverly jer misli projenit Zea i prijeć na piaggio..kaže smeta mu vjetar..

eto
 
lesi said:
Može IKO,nema problema..
Nego još nešto: u zadnje 2 godine nagovorio sam 5 frendova da kupe beverly i uspio sam..
a i fakat je udoban i malo troši..

i još nešto: jedan motorist sa Z750 me pitao ovo ljeto kakav je Beverly jer misli projenit Zea i prijeć na piaggio..kaže smeta mu vjetar..

eto

Beverly club  (y) A ovaj sa zecom je malo jači biker  :palacdolje:
 
Ma Beverly je fakat najbolji skuter, nema tu kaj. Jedino kaj se Lesi malo vozi i ne da mu se putovat tu i tamo, ali ja sam siguran da će sljedeće sezone, kad nabavi full opremu kaj se tiče moto odjeće i obuće, proputovati.

Lesi, samo naprijed!  (y)
 
Ja sam ZA! Vec mi je pun kufer desifriranja talijanskog na http://www.beverlyclub.net i njihovom forumu. Ocemo traziti posebnu sekciju na ovom forumu ili da se organizira poseban Croatian Beverly Owners Club forum site?  :mrgreen: :misli: BTW IKO kako ide skut sa tim 4Road? Jel skupo to?
 
Ja sam isto za! (y) Znam nesto talijanskoga 8) tako da mogu pomoci kod prijevoda sa talijanskog foruma www.beverlyclub.net!
Ako treba neka se javi!!   P.S. vidio sam da ima aktivnih nasih ljudi na tom forumu!! Gusta, Palladio,To3cutter!! A ja malo lurkam :jesus:
 
Kresimir-Ri said:
Ja sam isto za! (y) Znam nesto talijanskoga 8) tako da mogu pomoci kod prijevoda sa talijanskog foruma www.beverlyclub.net!
Ako treba neka se javi!!   P.S. vidio sam da ima aktivnih nasih ljudi na tom forumu!! Gusta, Palladio,To3cutter!! A ja malo lurkam :jesus:

Ja sam koristio google translations da bi se sporazumio tamo na forumu. Nemres vjerovat' koliko ti talijani nemaju pojma o engleskom, a nisu bas ni neki poznavatelji tehnicke strane Beverlija.
 
gusta said:
Ja sam koristio google translations da bi se sporazumio tamo na forumu. Nemres vjerovat' koliko ti talijani nemaju pojma o engleskom, a nisu bas ni neki poznavatelji tehnicke strane Beverlija.

pa ne kažu svi bezveze da su talijani cigani :lipotan:
 
gusta said:
Ja sam koristio google translations da bi se sporazumio tamo na forumu. Nemres vjerovat' koliko ti talijani nemaju pojma o engleskom, a nisu bas ni neki poznavatelji tehnicke strane Beverlija.
Talijani su inace poznati kao "seljacine" po pitanju poznavanja drugih jezika, ali za beverly-a bas neznam ko se bolje kuzi od njih!! Neznam koliko si razgledavo ima dobrih uputa bilo slikama bilo video isjeccima!
 
Oke, vidio sam one filmove tipa kako promjeniti remen, kako ugraditi blue led u instrumente i slicno. Nes' ti nauke!  :mrgreen: Ajmo krenuti sa uobicajenom anketom;

Koliko predjenih kilometara imate?

Na mom satu pise 13000 km, 2004.godina.

Kvarovi - nedostaci?

Cvrčci u variomatu i trese volan pri 80 km/h, vjerujem da bi trebalo kupit nove gume i dobro ih izbalansirati.


Servisi, iskustva?

If u ask me, najbolje sam svoj majstor nakon garantnog roka pa do generalke. Cijene dijelova u Zagrebu su prilicno paprene, remen, rolice ulje i filter 600 kuna, ko da vozim Hondu Silverwing!
 
gusta said:
Oke, vidio sam one filmove tipa kako promjeniti remen, kako ugraditi blue led u instrumente i slicno. Nes' ti nauke!  :mrgreen: Ajmo krenuti sa uobicajenom anketom;

Koliko predjenih kilometara imate?

Na mom satu pise 13000 km, 2004.godina.

Kvarovi - nedostaci?

Cvrčci u variomatu i trese volan pri 80 km/h, vjerujem da bi trebalo kupit nove gume i dobro ih izbalansirati.


Servisi, iskustva?

If u ask me, najbolje sam svoj majstor nakon garantnog roka pa do generalke. Cijene dijelova u Zagrebu su prilicno paprene, remen, rolice ulje i filter 600 kuna, ko da vozim Hondu Silverwing!
Samo 600 kuna???
 
Nike said:
Samo 600 kuna???

Kako samo? Litra ulja, filtercic, bakreni valjcici JEDNA svijecica i remen. Sorry meni je to puno novaca. Pa to je fuckin' potrosni materijal. Tu dodaj jos 400 kuna koliko sam dao za servis, pa ti vidi.
 
gusta said:
Kako samo? Litra ulja, filtercic, bakreni valjcici JEDNA svijecica i remen. Sorry meni je to puno novaca. Pa to je fuckin' potrosni materijal. Tu dodaj jos 400 kuna koliko sam dao za servis, pa ti vidi.

Ma nije to ništa strašno, to su jednostavno realne cijene.Kaj bi mi s pravim motorima trebali reč pa mene najobičniji servis dođe 800 kn i to samo ruke, ulje i filter da ne pričam o nekom večem servisu recimo na 12000 ili 24000 e tu je tek prava lova u igri.

I da puno je to novaca al jednostavno takve su cijene nažalost :palacdolje: