Beverly club

a realno di je Beverly od supermoto u performansama :mrgreen:
naravno, zbog toga bi mu i trebao biti dovoljan jedan disk...tako su kad je izasao derbi gp1 250 stavili dva diska i nije **rca kocio, pa na novom stavili jedan disk i bolju kocnicu
 
naravno, zbog toga bi mu i trebao biti dovoljan jedan disk...tako su kad je izasao derbi gp1 250 stavili dva diska i nije **rca kocio, pa na novom stavili jedan disk i bolju kocnicu
Bev 400 jsu bile original brembo naprijed dva diska. Možda je do kvalitete..
 
Jel ima ko Dunlop scootsmart gume na bevu?kakve su? Vidim dobre recenzije i cijena povoljna pa sam ih mislio uzet. Sad imam stare city grip I uzas su, ne da mi se riskirati s njima.
Ljepi dani su već tu..ima li tko po Gorskom k.da se djira? 🙃
IMG_20210301_215719.jpg
 
Pozdrav ljudi, jel zna ko oznaku gornjeg ležaja volana na beverliju 250, imal sam negde zapisano,al sam zagubio.
Donji je 32007xj ak kome zatreba (35*62*18)
 
Mislim da imam negdje stari koji sam ostavio kad sam zamijenio. Pogledam pa javim. Pa zašto ga ne skineš, odeš u dućan i nađeš takav. Mislim da je moj od nekog dijela sa citroena xare ako se sjećam.
 
Od kako sam uzeo Bev300 pred par mjeseci sa 53tkm rješio sam i neke bitnije stvari pa da napišem i sto;
-novi antifriz
-nosač mobitela za gps - ali express
-novi kofer s nosačem awina - njuskalo
-Leo Vince 4road (bez grane) - njuskalo izbrusio i ispolirao ,zavario nosač
- gume nove Dunlop scootsmart s ventilima
-balansiranje guma i montaža
- ulje Eni ride
- filter ulja Piaggio i O ring
-filter zraka
-ulje getriba 250ml
-prednje disk pločice nove
-krpanje sica ,malo polirao itd
-cistio CVT - remen je skoro nov (y) i rolice su 11g
Dojmovi - motor se sad vozi 100% bolje po zavojima najviše radi novih guma dakle to je br.1 najbolja investicija.
Max na ravnom po GPS 125 kmh (po satu skoro 140kmh). Uspio sam i do 130 navuc ali lagano niz brdo.😂

E sad , fali mi grana od motora do auspuha za Leo Vince.. di to naci? 🤔
 

Attachments

  • Collage 2021-03-13 22_11_12.jpg
    Collage 2021-03-13 22_11_12.jpg
    293.5 KB · Views: 41
  • Collage 2021-03-11 18_27_06.jpg
    Collage 2021-03-11 18_27_06.jpg
    174.9 KB · Views: 46
Imao sam dva diska naprijed na starijem Tourer 400, i mogu ti rec, trebala su mu dva. Kocio je super i ta dva diska su me spasila u mnogo prilika jer je bio brz i tezak scooter.Treba stat s 200 kg scooterom kad vozis 150kmh.
Medjutim moje lose iskustvo kod dva diska je kad ti jedan disk ne radi a to ne skuzis - mos na*ebat samo tako u kriticnim situacijama.
Na tom toureru ti je bila šema ko na 500 jedan prednji disc prednja kočnica ,drugi je povezan sa zadnjom. Kočnice blagi užas. Imam novi 350 i ne može se usporediti koliko bolje koci!
 
Na tom toureru ti je bila šema ko na 500 jedan prednji disc prednja kočnica ,drugi je povezan sa zadnjom. Kočnice blagi užas. Imam novi 350 i ne može se usporediti koliko bolje koci!
A čuj.. meni je kocio super kad sam sve komplet nove kočnice bio stavio.. novo je novo nemos sad usporediti novi 350 i stari 500 pogotovo ako na starom nisu komplet nove kočnice..
 
Od kako sam uzeo Bev300 pred par mjeseci sa 53tkm rješio sam i neke bitnije stvari pa da napišem i sto;
-novi antifriz
-nosač mobitela za gps - ali express
-novi kofer s nosačem awina - njuskalo
-Leo Vince 4road (bez grane) - njuskalo izbrusio i ispolirao ,zavario nosač
- gume nove Dunlop scootsmart s ventilima
-balansiranje guma i montaža
- ulje Eni ride
- filter ulja Piaggio i O ring
-filter zraka
-ulje getriba 250ml
-prednje disk pločice nove
-krpanje sica ,malo polirao itd
-cistio CVT - remen je skoro nov (y) i rolice su 11g
Dojmovi - motor se sad vozi 100% bolje po zavojima najviše radi novih guma dakle to je br.1 najbolja investicija.
Max na ravnom po GPS 125 kmh (po satu skoro 140kmh). Uspio sam i do 130 navuc ali lagano niz brdo.😂

E sad , fali mi grana od motora do auspuha za Leo Vince.. di to naci? 🤔
Taman kad sam mislio da sam sve rješio pred sezonu ode u k . pumpa vode , procurio u garaži, sreća nisam ga vozio.
Nova orig.pumpa,brtva, novo ulje i filter.. ode milja samo tako. jucer sve smontirano. *Ebote Beverly, ljudi moji.. već me izbio po djepu ko da vozim sportivu.
Btw.spuh brutala zvuk bez db kill. 👍🏻
 

Attachments

  • Collage 2021-03-27 11_33_36.jpg
    Collage 2021-03-27 11_33_36.jpg
    324.1 KB · Views: 25
ima li ko da je uzeo ovog novog 400,ili ga je bar ima priliku vozit..lipo mi izgleda, jos kad se ne bi lomio ko onaj stari 500,..ugl.,pari mi dobar komad skutera
 
Imao sam prosli tjedan na testu 300 i 400 a uz njih 350 i BMW400. Moram napisati koju pametnu ovih dana...😄
 
Imao sam prosli tjedan na testu 300 i 400 a uz njih 350 i BMW400. Moram napisati koju pametnu ovih dana...😄
ajde, bas me interesira sve vise ta klasa skutera..a beverly mi je bar izgledom najprivlacniji
 
Agregat 300 sam probao na Vespi, izvrstan. Cijeli motoric je zbog toga bio pero laka kategorija. Bev 300 je gotovo identican, 10 kila manje od 400 a osjecaj kao da je 50. Po tezini 350 je slican 400, meni vise odgovara veca tezina jer ne volim lagane motore. Ubrzanje i max brzina Bmw i 400 identicni, 350 kaska za njima, 300 blizu 350. Kad malo misli odlutaju u voznji, osjecaj na 350 i 400 je vrlo slican. Ovjes bolji na 400, kocnice mi se cine isto iako su manje ali skuter je bio nov pa im treba malo da se prilagode. Moj izbor je 400 ali trenutno mi se ne daje dva 350 za njega iako me to ceka prije ili kasnije.
 
Vidim da neki testovi predlazu 300 jer da razlika u cijeni ne opravdava malu razliku u performansama. Moguce, tesko je reci ali moj izbor je gore naveden. Ima nesto vise opreme pa je onda i razlika manja.
 
ma ja isto volim da piza, i kubikazom i kilima..al me interesira kako se vozi, jel se da potirat..uvija li se u cosama i na vecim brzinama, ili se neda usporedit sa starim 500..vespu 300 mi ima kum..vozim je jednom godisnje kad je u ST vespa susret..motoric mi je ok, al ipak prespor.. 😅
 
Nisam vozio 500 ali ovaj je najjaci u ponudi tih jos umjerenih gabarita pa nema puno izbora.😄
 
Jedno brzo pitanje.
Koja je razlika bev 250 2006.g i 2007.g?
Koliko znam, 2006. ima i karburator i i.e. verzija.
Postoji li jos neka razlika?