Beverly Cruiser 250/500

Nike

Active member
Beverly-Cruiser-3-4.jpg

Novi 250 će od sada imati ovakav izgled
Kod 500-tice je novost što će imati dvije svjećice i kubikaža je povećana sa 460 na 493cc (40KS pri 7000 okretaja)
Drugačiji je blatobran, stražnji nosač, upravljač, retrovizori, svjetlo i instrument tabla.
Proizvode se u metalik sivoj i pastelnoj crnoj boji

Veća slika:
http://cms.motonline.com/img_repository/Beverly-Cruiser-3-4b.jpg
 
Hm, svidja mi se.No, kao i stari Beverly 500 i ovaj je sto se tice zastite od vitra ravan 0.Tako da nist od njega.
a je li mozda i i X9 "osvjezen" sa novim motorom?
 
X9 250 ove godine nije bio osvježen 250 i.e. motorom, tako da ne znamo ništa
 
Sledgehammer said:
A zašto "cruiser"??  :misli: :misli: :misli:
a zašto je tvoj Scarabeo GT?  :misli:
Zašto je Vespa GT ili GTS?
Zašto je X9 Evolution?
 
Nike said:
a zašto je tvoj Scarabeo GT?  :misli:
Zašto je Vespa GT ili GTS?
Zašto je X9 Evolution?

Pa zato jer ovo nema niti vjetrobrana, a kamoli nešto drugo! Zato jer su i svi nabrojani modeli opremljeni za nekakav put, imaju vjetrobrane, prtljažnike, kofere...

Zato je "cruiser", za motocikl opremljen za ići do kioska po cigarete, malo bezvezan naziv...

Moj je GT, što je kratica od Gran Turismo, jer je i napravljen i opremljen kao putna krstarica sa variomatom. A ovo na slici nema niti jedan "putni" element!

Ustvari, ako nešto pitam, postavljati protupitanja nije odgovor. Znam da sam možda i pogriješio što sam pitao, jer nisi mu ti davao ime, ali se uvijek nadam da ću od tebe, kao upućenijeg i stručnijeg po tom pitanju od mene, nešto novo saznati...
 
Sledgehammer said:
Pa zato jer ovo nema niti vjetrobrana, a kamoli nešto drugo! Zato jer su i svi nabrojani modeli opremljeni za nekakav put, imaju vjetrobrane, prtljažnike, kofere...

Zato je "cruiser", za motocikl opremljen za ići do kioska po cigarete, malo bezvezan naziv...

Moj je GT, što je kratica od Gran Turismo, jer je i napravljen i opremljen kao putna krstarica sa variomatom. A ovo na slici nema niti jedan "putni" element!

Ustvari, ako nešto pitam, postavljati protupitanja nije odgovor. Znam da sam možda i pogriješio što sam pitao, jer nisi mu ti davao ime, ali se uvijek nadam da ću od tebe, kao upućenijeg i stručnijeg po tom pitanju od mene, nešto novo saznati...

Vespa GranTurismo nema ni kufere ni vjetrobran ni ništa.
VGP-VESPAGT.jpg

Zato sam to napisao, a Beverly je sigurno udobniji od Vespe za putovanje.
Jedino šta sam o cruiseru pročitao je ono da ima drukčiji (veći) stražnji nosač,a li ne vjerujem da je zato cruiser. Možda zato jer sada 250 liči na krstaricu 500  :misli:
I ne slažem se s tobom da je 250 za ić po cigarete... Možda neka pedesetica tome služi
 
Naravno da nije... ali nisam ni mislio na kubikažu, već opremu...

Znači da igraju igru sa imenima da bi dobili pozornost...