Beverly vs Yamaha X max

joke said:
"Kaciga", odnosno robni brand Probiker je samo naljepnica na low cost artiklu ... i njihov model KX4 nije integralna kaciga, već modularna. Da ne bi prića išla u krivom smijeru, modularna Shark Evoline kaciga stane bez problema, dvije štoviše. Znači "problem" je što ta kaciga nije ni zamišljena da ide pod sjedalo skutera, iako neki bolji modeli stanu(npr. Schubert je najskuplja i najmanja)

Kupljena modularna kaciga Shark Evoline 3 i ne stane ni jedna a kamoli dvije ...
 
komodo said:
Kupljena modularna kaciga Shark Evoline 3 i ne stane ni jedna a kamoli dvije ...
Pa vec je davno reka digging bill da ne stane kaciga ispod xmaxa a da u forzu stane
Mada nije mi jasno kako ne stane kaciga ispod sica bez obzira kakva je
Kralju ispod sica stane XL Shark i L Shoei
Ima mista i za XL.....
A Kralj je vec 11 god na trzistu i sporci skuter....


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Pa vec je davno reka digging bill da ne stane kaciga ispod xmaxa a da u forzu stane
Mada nije mi jasno kako ne stane kaciga ispod sica bez obzira kakva je
Kralju ispod sica stane XL Shark i L Shoei
Ima mista i za XL.....
A Kralj je vec 11 god na trzistu i sporci skuter....

Sent from my internet mobile device




Lipo san pita krajem 7og miseca na forumu koja kaciga moze stat ispod sica xmaxa na misto blize vozacu (2014 novi model) , a ovo je bia odgovor Joke

"Kaciga", odnosno robni brand Probiker je samo naljepnica na low cost artiklu ... i njihov model KX4 nije integralna kaciga, već modularna. Da ne bi prića išla u krivom smijeru, modularna Shark Evoline kaciga stane bez problema, dvije štoviše. Znači "problem" je što ta kaciga nije ni zamišljena da ide pod sjedalo skutera, iako neki bolji modeli stanu(npr. Schubert je najskuplja i najmanja)"

Lako da mi ne stane na mjesto blize volanu koje je plice nego ne stane uopce ... ako ne virujes mogu slikat prije nego je vratin nazad.
 
Evoline3 je kaciga sa zračnim spojlerom, nema šanse da stane. Nije to ista kaciga kao Evoline. Imamo trenutno Openline koja stane