Beverly vs Yamaha X max

Pitanje svih pitanja kad pricamo o ovim jednostavnim skutericima sa jednim cilindrom
Misto ispod sica.tu prica pocinje i zavrsava


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Pitanje svih pitanja kad pricamo o ovim jednostavnim skutericima sa jednim cilindrom
Misto ispod sica.tu prica pocinje i zavrsava


Sent from my internet mobile device

Da, to sam izostavio jer je pitanje bilo o ciklistici
 
ferrari1984 said:
Prijatelju ako ti zivis u Italiji onda gledaj talijansko trziste... Zbog toga sam ti i napisao da pogledas podatak za japansko...
Da ti bolje pojasnim, Yamaha je japanski proizvođač... Mislim da ti je trebalo to pojasniti s obzirom na IQ cijene bureka...

Pa onda ti IQ razine 5 deka parizera meni nađi te podatke japanskog tržišta pa nešto dokazuj, ti se pozivaš na prodaju skutera u Splitu, za koju isto nemaš ni jedan konkretan broj, osim red ispred yamahe je 3km, pa ajde dokaži tu prodaju negdje drugdje u svijetu, s obzirom da kažeš da sami podaci o prodaji govore koji skuter je bolji i superiorne "ciklistike".
 
ferrari1984 said:
Moto vilica je bolja solucija od perun vilice...
Testirao sam to skupa sa VR46... On je sjeo na Beverlya i ja sam ga odera... Eto ti dokaz...

Evo Valentino Rossi, javi se kad budeš u Makarskoj, nastojati ću imati Beverlya na raspolaganju pa da vidimo. P.S. lošije vozim od Rossija.

https://www.youtube.com/watch?v=_ARJnlAwDa8&t=148s

 
Bullet1275 said:
Evo Valentino Rossi, javi se kad budeš u Makarskoj, nastojati ću imati Beverlya na raspolaganju pa da vidimo. P.S. lošije vozim od Rossija.

https://www.youtube.com/watch?v=_ARJnlAwDa8&t=148s

Ovo na videu je Beverly 350 koji ima 330 cm3. Jasna je stvar da ce na ubrzanju biti bolji... To je 38 cm3 vise od Xmaxa 300...
Radije popijemo pivo u MA nego da izginemo 👍😉🤣
 
seki22 said:
Pitanje svih pitanja kad pricamo o ovim jednostavnim skutericima sa jednim cilindrom
Misto ispod sica.tu prica pocinje i zavrsava


Sent from my internet mobile device

Kad smo kod toga, danas sam kupio x-maxa 250  2014 zadnji model prije 300. I na svim stranicama je pisalo da stanu dvije integralne kacige, a stane jedna dok ona na mjestu blize volanu ne stane iman PRO BIKER  KX4 ... Je li itko zna je li neka druga marka ili model kacige integralne kacige stane ?
 
komodo said:
Kad smo kod toga, danas sam kupio x-maxa 250  2014 zadnji model prije 300. I na svim stranicama je pisalo da stanu dvije integralne kacige, a stane jedna dok ona na mjestu blize volanu ne stane iman PRO BIKER  KX4 ... Je li itko zna je li neka druga marka ili model kacige integralne kacige stane ?

Xmax 250 je najvece govno u svijetu skutera. Sto se ciklistike, kocnica i njegove nepouzdane masine tice. Za novog (300) nemam pojma.
 
komodo said:
Kad smo kod toga, danas sam kupio x-maxa 250  2014 zadnji model prije 300. I na svim stranicama je pisalo da stanu dvije integralne kacige, a stane jedna dok ona na mjestu blize volanu ne stane iman PRO BIKER  KX4 ... Je li itko zna je li neka druga marka ili model kacige integralne kacige stane ?

"Kaciga", odnosno robni brand Probiker je samo naljepnica na low cost artiklu ... i njihov model KX4 nije integralna kaciga, već modularna. Da ne bi prića išla u krivom smijeru, modularna Shark Evoline kaciga stane bez problema, dvije štoviše. Znači "problem" je što ta kaciga nije ni zamišljena da ide pod sjedalo skutera, iako neki bolji modeli stanu(npr. Schubert je najskuplja i najmanja)
 
joke said:
"Kaciga", odnosno robni brand Probiker je samo naljepnica na low cost artiklu ... i njihov model KX4 nije integralna kaciga, već modularna. Da ne bi prića išla u krivom smijeru, modularna Shark Evoline kaciga stane bez problema, dvije štoviše. Znači "problem" je što ta kaciga nije ni zamišljena da ide pod sjedalo skutera, iako neki bolji modeli stanu(npr. Schubert je najskuplja i najmanja)

Super i hvala :), jer san gleda  uzet drugu sada jos jednu Shark Evoline 3 Flip-Up :)
 
ni meni ne stane ozada kaciga neka jet mthelmets sport jet 2.1 duct i nezgodno je stavljati je skroz naprid .Ako netko ima veći vizir od ovog srednjeg neka se javi jer mi je mali pošto sam visok 196 i triba mi veći.Ajmo sad udriti malo po beverliju  :misli:Moje je mišljenje da ljudi  40plus će prije izabrati x maxa jer po meni ipak vuče na opušteniju vožnju.Još jedna stvar kod beverlija 350 je gas koji traži privikavanje pošto ga je teško odmah dozirati. 
 
Kakvo doziranje, on-off.... :mrgreen:
A mi iznad 40 zelimo izgledati kao ljudi a ne nadrkani klinci. Pa kupimo Beva. :jesus:
 
jbte čoek ode, dodje, ode, vrati se, obidje svijet, oplovi mora, umre, rodi se

a njih trojica još uvijek o istom :LOL:

slučajni stručnjaci, slučajni dileri, slučajna država, dva plastična skutera i popis prodaje u Italiji

jbte niste za drugo neg bit nepismeni i propast :LOL: :LOL:


film tri pićke i motorič :LOL:


Srki
 
mate said:
Da, Beverly 350 mi je duplo udobniji a vozio sam sve Maxove. O položaju tijela da ni ne govorim, kao da su ciljali na one klince što drže noge skroz iza kao na R-u. :mrgreen: U biti, kad vidim ove komentare onda brijem da fakat jesu. [emoji38]
Ekipa se naila japanskih gljiva. Usporedjivati xmax 300 sa bev-om 350 mogu jedino oni koji su nizi od 1.65m.. yamaha je stvorila skuter na kojem mogu sa obe noge dirati pod u isto vrime i nastala je revolucija [emoji23]

15g sam na bevu i nebi ga zaminio ni za zlatni tmax.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
seki22 said:
Pitanje svih pitanja kad pricamo o ovim jednostavnim skutericima sa jednim cilindrom
Misto ispod sica.tu prica pocinje i zavrsava


Sent from my internet mobile device
Vidim seki i dalje objasnjava kako stvari stoje  , nista se promijenilo nije [emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 
milanche said:
Vidim seki i dalje objasnjava kako stvari stoje  , nista se promijenilo nije [emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Ka da zidu govorin......



Sent from my internet mobile device
 
milanche said:
Vidim seki i dalje objasnjava kako stvari stoje  , nista se promijenilo nije [emoji16][emoji16]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Lako njemu palamudit, kad ga P&B sponzoriraju!!! :LOL: