Biker friendly hotel Vicko - Starigrad Paklenica

Postovanje za sve ljude na forumu. Ukljucio sam se jer osim sto sam i sam zaljubljenik u motore, i moto putovanja od ove godine sam i ugostitelj. https://www.booking.com/hotel/me/bio-villas.sr.html Kuce smo napravili na organskom poljoprivrednom imanju u okolini Podgorice. Zelja mi je da citajuci forum saznam sto je motociklisti na putu potrebno i pozeljno da nadje u smjestaju koje je rezervisao.
Svaki savjet je dragocjen.

Ajde, sritno u poduzetničkom vodama

Natkriveni parking za motore, dobra spiza, ladno pivo, mlada konobarica i čista posteljina. Više ne triba..
 
  • Like
Reactions: neven
Osim toga sto je Neven naveo bilo bi dobro da ima bar neki radijator elektricni za susit robu i opremu jer nerijetko zna pasti kiša u putovanju pa to dobro dode! Ljeti okej ali zimi se tesko roba susi!
 
naravno,od svega toga cijena za bajkere...ostalo sve ide samo od sebe... ,nije mi jasno zasto su dodatne pogodnosti uz naknadu posteljina i peskiri...pa necu valjda to vuc sa sobom...
 
Last edited:
naravno,od svega toga cijena za bajkere...ostalo sve ide samo od sebe... ,nije mi jasno zasto su dodatne pogodnosti uz naknadu posteljina i peskiri...pa necu valjda to vuc sa sobom...
U dosta zemalja znaju sve extra naplačivati. Čak imaš i stavku da dodatno plačaš i čiščenje apartmana. Treba dobro pročitat sve stavke, prije nego bukiraš.
Nas su tako u Riminiju, (apartman 4 zvjezdice/ odličan) kad smo išli na trku u Misano ljepo izradili. Sve nam naplatili extra: parking, posteljinu, šugamane, čišćenje....
 
Postovanje za sve ljude na forumu. Ukljucio sam se jer osim sto sam i sam zaljubljenik u motore, i moto putovanja od ove godine sam i ugostitelj. https://www.booking.com/hotel/me/bio-villas.sr.html Kuce smo napravili na organskom poljoprivrednom imanju u okolini Podgorice. Zelja mi je da citajuci forum saznam sto je motociklisti na putu potrebno i pozeljno da nadje u smjestaju koje je rezervisao.
Svaki savjet je dragocjen.
Pa najbolje je pogledati sta npr ovi nude od posebnih usluga

https://www.moho.info/en/
 
Zašto ne postoji u Hrvatskoj niti jedan hotel za R-aše, za Eronje, kad se zna se da na R-motorima nema mjesta za prtljagu (pričamo o trkaćim motorima koji igrom slučaja te zbog homologacijskih zakona imaju registarske pločice). Čini se kao idealan, da ne kažem očigledan poslovni poduhvat.
 
Pa ima, one sobe za invalide di mogu ugurat rr direktno u sobu.. i još samo dodat rašpu ili kartu deveru za izbrusit mitasice
 
Last edited:
Imamo najvece imanje sa iskljucivo ORG. vocem u CG. Namjera mi je bila da osim ugoscavajja svih ljubitelja zdravih nacina zivota i prirode ne zaboravimo i bajkere. Da se prolagodimo motociklistima koliko god mozemo. Ovdje sam vec pokupio nekoliko savjeta koju cemo i primijeniti. Ja sam izmijenjao desetak motora a sada zbog obaveza ne vozim koliko bih volio. Imam namjeru da se par drugara,koji su vrlo aktivni, tj svaki vikend se luta po CG, napravimo mapu interesantnih mjesta za obilazak, spisak sersira, moto radnji i sl..