Biker friendly hotel Vicko - Starigrad Paklenica

FFBikerSar

Well-known member
Članak iz današnje "Slobodne":

https://zadarski.slobodnadalmacija....rsten-i-rekao-od-danas-si-ti-moj-brat-1123249

19114562.jpg
 
230 kn otprilike po glavi ...a..pa oke je
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Paf
Sve im je kao dao pa naplatio doručak, onda je ovaj šef svih motoklubova za Švicarsku njemu dao jedan od četiri djedova prstena koji svuda nosi sa sobom u vrećici. Dugo nešto gluplje nisam pročitao... :mrgreen:
Ako su fotke autentične, molio bih nekog od naših Švicaraca da prepozna šefa svih motoklubova. :p :mrgreen:
 
užas
 
A ovi tako važnoj osobi izgubija vizitku, šef svih šefova ima punu vriču prstenja bižuterije, dida mu je bija filigran.🤔
 
Taj Hotel Vicko znam jos od 91... sta se dogadjalo...pa nadalje...kad sam procitao taj clanak...htio sam napisati...Al ga ovaj usra... al nisam,da nebi ko zamiria sta ...
 
Ne znam kaj im to znači "bikers friendly" kad nemaju nikakvu posebnu uslugu za bajkere. nije dovoljno staviti tablu. Nije to pizzerija pa da pojedeš i odeš pa ti da 10% popusta koje kod Vicko hotela ionako dobiješ ako isprintaš njegovu ponudu s interneta.

Garaža ili ograđeni parking prije svega ( i barem nešto od slijedećeg: adresar mehaničara, vulkanizera, možda nešto alata, potrošni materijal, sprej za lanac, kompresor , mjesto za pranje )
 
I mjesto da mozes osusiti odjecu i cizme, ako te kisa uhvatila - to je neki standardni minimum
 
  • Like
Reactions: neven