Biker friendly hotel Vicko - Starigrad Paklenica

Sve im je kao dao pa naplatio doručak, onda je ovaj šef svih motoklubova za Švicarsku njemu dao jedan od četiri djedova prstena koji svuda nosi sa sobom u vrećici. Dugo nešto gluplje nisam pročitao... :mrgreen:
Ako su fotke autentične, molio bih nekog od naših Švicaraca da prepozna šefa svih motoklubova. :p :mrgreen:

to mu je da bragu za gumu od benzina :LOL:
 
A ništa. Ako se uputim tuda, strpat ću u vrečicu nekoliko djedovih prstena.
 
Ne znam kaj im to znači "bikers friendly" kad nemaju nikakvu posebnu uslugu za bajkere. nije dovoljno staviti tablu. Nije to pizzerija pa da pojedeš i odeš pa ti da 10% popusta koje kod Vicko hotela ionako dobiješ ako isprintaš njegovu ponudu s interneta.

Garaža ili ograđeni parking prije svega ( i barem nešto od slijedećeg: adresar mehaničara, vulkanizera, možda nešto alata, potrošni materijal, sprej za lanac, kompresor , mjesto za pranje )
eto,kod mene sve to ima,i svako malo naidju neki bajkeri i bez tog -bikers friendly-,valjda je onaj prvi sto je zaluta prije par godina raznio dalje... ,al nije nikad niko trazio kakav alat,il nesto drugo,osim dobrog kreveta, te gdje da dobro pojedu,i primjetio sam da su to vecinom Honde i Suzukiji... -peri-deri-,kakav alat ...
 
  • Like
Reactions: Feis123 and neven
Ne znam kaj im to znači "bikers friendly" kad nemaju nikakvu posebnu uslugu za bajkere. nije dovoljno staviti tablu. Nije to pizzerija pa da pojedeš i odeš pa ti da 10% popusta koje kod Vicko hotela ionako dobiješ ako isprintaš njegovu ponudu s interneta.

Garaža ili ograđeni parking prije svega ( i barem nešto od slijedećeg: adresar mehaničara, vulkanizera, možda nešto alata, potrošni materijal, sprej za lanac, kompresor , mjesto za pranje )
Da ti prst, ti bi cijelu ruku !
 
Te Bikers friendly fore su uglavnom obična glupost (čast iznimkama). Isto tak, poučen iskustvom, više nejdem kod frendova ili poznanika na ljetovanje, jer mi se redovito odbijalo u glavu na neki način. Iznajmim, platim dogovoreno, pa ak ne štima jebem sve po spisku. Vrijedi uglavnom i za sve ostale usluge ili poslove općenito.
 
Aisusati, sad sam tek ovo procitao :mrgreen:
Ako Steven Spielberg po ovome ne snimi novog Indianu Jonesa napraviti ce veliku gresku! "Indiana Jones i tajna djedovog prstena" :LOL:
 
  • Haha
Reactions: mate and Shepa
Koga voljem, voljem. Kog ne voljem,... dedin prsten iz kesa :mrgreen:



Negooo, ko je onda predsjednik svih bajkera u Kroejša? Mate?
 
WHO'S THE BOSS NOW MADRFAKRS???😂😂😂
 

Attachments

  • 20210904_125658.jpg
    20210904_125658.jpg
    4.2 MB · Views: 0
Znači :unsure: da su slučajno bili s autom a ne motorom pustio bi na njih pse?

A, šta da su bili alfisti?
 
  • Haha
Reactions: Dene
Ne znam kaj im to znači "bikers friendly" kad nemaju nikakvu posebnu uslugu za bajkere. nije dovoljno staviti tablu. Nije to pizzerija pa da pojedeš i odeš pa ti da 10% popusta koje kod Vicko hotela ionako dobiješ ako isprintaš njegovu ponudu s interneta.

Garaža ili ograđeni parking prije svega ( i barem nešto od slijedećeg: adresar mehaničara, vulkanizera, možda nešto alata, potrošni materijal, sprej za lanac, kompresor , mjesto za pranje )
Postovanje za sve ljude na forumu. Ukljucio sam se jer osim sto sam i sam zaljubljenik u motore, i moto putovanja od ove godine sam i ugostitelj. https://www.booking.com/hotel/me/bio-villas.sr.html Kuce smo napravili na organskom poljoprivrednom imanju u okolini Podgorice. Zelja mi je da citajuci forum saznam sto je motociklisti na putu potrebno i pozeljno da nadje u smjestaju koje je rezervisao.
Svaki savjet je dragocjen.
 
  • Like
Reactions: SpoRRi