BIKER'S SHOES - ODABIR??

NikolaST

New member
Trazim vec neko vrime cipele (ne cizme) koje nisu iskljucivo za trke (vozim Fazer 600 2004) vec all day/every day.Ili npt Touring.
Nasao sam Dainese TTR i Honest John.Ima li tko kakvo iskustvo sa njima (ili nekim drugim).

Gdje ih nabavit i po kojoj cijeni?

Hvala
 
ja imam ove

i zadovoljan sam.
jedina im je mana šat nisu baš za dugu vožnju po kiši :?
a ove,koje si naša, ima nikša i nije se bunija,koliko ja znam.


oba modela imaš u piccila!
 
Aj super.Zaletit cu se pogledat.One TTR mi se pare najblize onome sta ocu.
Hvala
 
Imaš one Berik-ove zelene u predzadnjem moto-pulsu negdje, samo se ne mogu sjetiti kod kojeg zastupnika/prodavača moto opreme...uglavnom imaš Arlen Ness i Berik opremu i tamo ti je negdje...koštaju oko 650kn, htjeo sam ih kupiti, ali nije bilo brojeva...
 
ok, vidit cu i to. Imam vec Dainese jaketu pa me malo to vuce na TTR/Honest John. ako su cipele dobre kao i jaketa...
 
ja samo znam da više u životu dok vozim neću nositi tenisice koje imaju plastično dno tj. onaj najbitniji dio (udubljenje) na sredini. Npr. Adidas STABIL imaju tu dotičnu plastiku na sredini i taman tu tenisica ulegne/sjedne na fuzić, a kliže se ko ludo i noga bježi (sklizne) sa fuzića...
 
a tek japanke! nije bas da cu na plazu u patikama/cipelama pa onda sam se se izdresirao za slape/japanke.Po gradu pomalo, pazljivo i ok je.
van grada mi najbolje leze cvrste cipele i to ako su tanje.One visoke traze veliko kretanje noge oko manice, i kocnice.
 
ja imam bering-ove slične onim gore prvim dainese sam kaj nemaju čičak, nisam ih na kiši isprobao ali ful sam zadovoljan, koristim ih samo za po gradu, 500kn, motormania, velika gorica
 
Ove od Dainesea su u Šage 950 kn... Nije li to malo puno? Ne znam sad koji su model, ali u gorenavedenom postu, donja slika...
 
ja sam probao shoei cizme, goretex, malo su tvrde al se naviknes brzo - zakon, imam jaknu dainese - zakon, nisam jos kupio dainese shuze, ali znam da vrijede tolko..
JER ONAJ DUCAN OTVOREN SA DAINEZE OPREMOM NA baštijanovoj?
 
u ZG su Dainese TTR i Honest John 889kn. U zastupnika Box 15.Tamo sam uzeo i jaketu (Atlas) i super je.Dugo sam se mislio o kratkoj ili ovakvoj ali nisam falio.Malo je manje "sminka" ali zato cuva bubrige.
Ima odlicnu izolaciju kako od vitra tako i toplinsku a i nepromociva je.Moze se i skidat postava pa je u proljece i jesen ok.Ljeti pak nema te jakete koja moze rashladit...ili?
 
Vezano uz cizme (i neiskustvo):

http://www.kawiforums.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=27101

Za one koji ne zele citati takve threadove, evo i naslov da se ne iznenade:
636+New rider+Head shake+Crash= AMPUTEE

Japanke?
 
http://www.bering.fr/index.adml?s=8817722251126128197138&r=167

evo nekoliko Beringovih modela... mislim da se mogu nabavit kod Motormanie?

.. tko je zastupnik za Dainese u hr. ?
 
yamadado said:
ja sam probao shoei cizme, goretex, malo su tvrde al se naviknes brzo - zakon, imam jaknu dainese - zakon, nisam jos kupio dainese shuze, ali znam da vrijede tolko..
JER ONAJ DUCAN OTVOREN SA DAINEZE OPREMOM NA baštijanovoj?

bio neki dan u box 15 (oni otvaraju veći salon u baštijanovoj) i kaže idući tjedan
 
Hapi said:
http://www.bering.fr/index.adml?s=8817722251126128197138&r=167

evo nekoliko Beringovih modela... mislim da se mogu nabavit kod Motormanie?

.. tko je zastupnik za Dainese u hr. ?

e ja imam ove crne COUGAR, kupljeno u motormaniji al od ovih na sajtu su bile samo ove koje sam kupio

dainese će sad bit u zg u baštijanovoj....
 
znaci jos nisu otvorili, ja sam bio krajem 6 mj., pa su mi rekli krajem 7 sigurno :eek:) sad je vec polovica 9 mj. :shock:
a znam kak to ide....uvijek problemi...
 
kad ce taj dainese otvorit ducan na bastijanovoj?
 
Proći ću ja danas tamo pa da vidim jel otvoren dućan. Inače kako se ponašaju te tenisice? Dali su udobne samo za vožnju ili se u njima može proći koji 100-njak metara?
 
a di je tocno na bastijanovoj?
blizu vemila ili gdje?