bjanko zadužnica

Author

Well-known member
Ajmo malo o pravu, kad već vozimo u krivu  :mrgreen:

ovdje sigurno ima pravnika i sl., koji mogu znati odgovor kako naplatiti bjanko zadužnicu.

kolega nije dobio par plaća i šef mu ide na k.. jetru.. ali ima i njegovu zadužnicu na 50,000 kn, na zadužnici nema imena tvrtke itd... osobna je...

šta sa njom, gdje da ode?
 
Author said:
Ajmo malo o pravu, kad već vozimo u krivu  :mrgreen:

ovdje sigurno ima pravnika i sl., koji mogu znati odgovor kako naplatiti bjanko zadužnicu.

kolega nije dobio par plaća i šef mu ide na k.. jetru.. ali ima i njegovu zadužnicu na 50,000 kn, na zadužnici nema imena tvrtke itd... osobna je...

šta sa njom, gdje da ode?
zavisi ...moze na finu a moze je iskoristiti bolje i na wc-u  :mrgreen: :LOL:
 
tl1000 said:
zavisi ...moze na finu a moze je iskoristiti bolje i na wc-u  :mrgreen: :LOL:
ovisi...ovisi...ovisi...cccccc :shocked:

Ma ne triba mu zaduznica...dovoljna je potvrda o NE isplati OD 8)
 
ZLO said:
ovisi...ovisi...ovisi...cccccc :shocked:

Ma ne triba mu zaduznica...dovoljna je potvrda o NE isplati OD 8)
u svakom slucaju mu visi naplata te zaduznice  :mrgreen:
 
fina, znači ode u finu i da zadužnicu i šta... znate nisam dobio 5 plaća, pustite ovu zadužnicu? a šta ako je firma sjebana? da nije valjda bi dobio svoje plaće
 
ako nije 824. po redu, pa će čekati da se prvo naplate 823 prije njega....  :LOL:
 
ZLO said:
ovisi...ovisi...ovisi...cccccc :shocked:

Ma ne triba mu zaduznica...dovoljna je potvrda o NE isplati OD 8)

potvrda o ne isplati?  :mrgreen:

ju fakingwithme jel to postoji, pa u hr se svi seru na radnike

covjece ja radim od ponedjeljka do četvrtka, ispriča se ako moram radit petak, imam 1300 eura i covjek me poštuje, znate kako se osjećam kad mi frend ne dobije svojih šugavih 3 milje kuna i to samo zato što je u slavoniji jer u zg je kao neki prosjek oko 5-6 milja
 
Author said:
potvrda o ne isplati?  :mrgreen:

ju fakingwithme jel to postoji, pa u hr se svi seru na radnike

Postoji i po zakonu mu mora to uručit. Dal hoće, to je drugi par pastola.
 
einstein said:
Postoji i po zakonu mu mora to uručit. Dal hoće, to je drugi par pastola.

čekaj prijatelju, govorimo o potvrdi o neisplati plaća? i to mu mora dati netko tko ga izbjegava toliko da nemoze dobit ni papire za prijavu na hzz, govorim ovdje o ekstra situaciji gdje je šef jebeno govno, a on slucajno ima njegovu zadužnicu...
 
Author said:
potvrda o ne isplati?  :mrgreen:

ju fakingwithme jel to postoji, pa u hr se svi seru na radnike

covjece ja radim od ponedjeljka do četvrtka, ispriča se ako moram radit petak, imam 1300 eura i covjek me poštuje, znate kako se osjećam kad mi frend ne dobije svojih šugavih 3 milje kuna i to samo zato što je u slavoniji jer u zg je kao neki prosjek oko 5-6 milja
Jel ti to sigurno radiš u Hrvatskoj?? :shock:
I ja radim za 3500 kn i kažu mi da moram bit sretan jer sam zaposlen, a nekak nisam sretan, jesam li normalan? :misli:
 
drazen 39 said:
Jel ti to sigurno radiš u Hrvatskoj?? :shock:
I ja radim za 3500 kn i kažu mi da moram bit sretan jer sam zaposlen, a nekak nisam sretan, jesam li normalan? :misli:

ne, radim u njemačkoj, blizu austrije
 
Author said:
fina, znači ode u finu i da zadužnicu i šta... znate nisam dobio 5 plaća, pustite ovu zadužnicu? a šta ako je firma sjebana? da nije valjda bi dobio svoje plaće
Kakvo je to govno od gazde koje daje privatne bianco zaduznice radnicima?
 
DamirK said:
Kakvo je to govno od gazde koje daje privatne bianco zaduznice radnicima?

domaće govno, moraš dati nekome zadužnicu da bi dobio posao, a svom radniku od zarađenog ne isplatiš plaću!
 
Author said:
domaće govno, moraš dati nekome zadužnicu da bi dobio posao, a svom radniku od zarađenog ne isplatiš plaću!

Sef daje radniku zaduznicu kojom garantira za gazdu? Ovo postaje sapunica  :LOL:
Koja je to firma?
 
DamirK said:
Sef daje radniku zaduznicu kojom garantira za gazdu?

da, ostalo radniku par zadužnica za neke poslove, koje je trebao predati, no poslovi nisu dogovoreni, a i on ostao par mjeseci bez plaće...a žena i djeca čekaju kruh, šta bi ti uradio u toj svojoj sapunici?
 
Author said:
da, ostalo radniku par zadužnica za neke poslove, koje je trebao predati, no poslovi nisu dogovoreni, a i on ostao par mjeseci bez plaće...a žena i djeca čekaju kruh, šta bi ti uradio u toj svojoj sapunici?

Prvo bih pokusao shvatiti o cemu pricas, ali cini se da ni ti ne znas  8)