BLAGOSLOV I MOTO SUSRET MK DUGO SELO 27.3.2021.

bero-ds

Member
Blagoslov motora i motorista održat će se u župnoj crkvi u Dugom Selu, nakon mise defile kroz mjesto te na mjestu moto susreta ručak(grah) za sve sudionike.
Bogati glazbeni program nakon svega toga.....
Sve dodatne informacije vezano za susret naknadno
info: predsjednik: bero 098 957 1111
potpredsjednik: ozzy 098 746 012
 
Daj prebacite Blagoslov za 6...7...ili 8 mjesec,da moremo i mi s mora doc...nemamo lance za snjeg...
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Nisam nikad bio, moglo bi biti zanimljivo.. zvuci kao kulturan moto susret bez Opce Opasnosti i paljenja guma.. ;)

@ Paf: Blagoslova motora nema dolje na moru?
 
Nisam nikad bio, moglo bi biti zanimljivo.. zvuci kao kulturan moto susret bez Opce Opasnosti i paljenja guma.. ;)

@ Paf: Blagoslova motora nema dolje na moru?


Mi motore blagoslovimo samo i isključivo ognjem za čišćenje!


Purifying Fire!

Inače sve ovo je nastalo duhovnim podučavanjem flagelanata. Kako su falgelanti pristupalji svojem tijelu, tako mi postupamo s ekstenzijom našeg tijela, motociklima.
 
Mi motore blagoslovimo samo i isključivo ognjem za čišćenje!


Purifying Fire!

Inače sve ovo je nastalo duhovnim podučavanjem flagelanata. Kako su falgelanti pristupalji svojem tijelu, tako mi postupamo s ekstenzijom našeg tijela, motociklima.
Marko Brački?
 
znači odma u tvornici su pucali s njim ko da je devesprva?? lako tako...
 
  • Like
Reactions: Paf
Pozdrav ekipa, jeli ima nešto novo u vezi susreta radi Corone i okupljanja ili ostaje sve po starom.Hvala...
 
Blagoslov motora i motorista održat će se u župnoj crkvi u Dugom Selu, nakon mise defile kroz mjesto te na mjestu moto susreta ručak(grah) za sve sudionike.
Bogati glazbeni program nakon svega toga.....
Sve dodatne informacije vezano za susret naknadno
info: predsjednik: bero 098 957 1111
potpredsjednik: ozzy 098 746 012
OTKAZANO ____OTKAZANO_____OTKAZANO____OTKAZANO_____OTKAZANO____