blatobran yzf 750

crnivukan

New member
pozdrav svim bikerima dobre volje!
traži se prednji blatobran za yzf 750 , pa ako netko ima za prodat nek se javi...
unaprijed hvala
 
pa nije valjda da nema niko nekog poznanika da ima yzf 750 u dijelovima...
ili ako neko zna da paše sa nekog drugog modela ...
bilo kakva informacija je dobrodošla
 
ajmo pravi znalci yamahe: jel odgovara blatobran sa fzr-a 1000 sa usd vilama  na yzf 750?
                                    nemogu naci kod nas nigdje originalan  polovni blatobran , a za fzr 1000 može... 
                                      POMAGAJTE......                   
 
Mislim da ti sa fzr-a 1000 ne paše jer je drugačiji prihvat na prednjem dijelu teleskopa, mada bi se možda moglo skombinirat. Pogledaj si od FZR-a 600, ali 94 ili 95 g., tj. 4JH model, mislim da bi trebao pasati, mada je i to teško za nabaviti, barem meni bilo. Sretno !
 
dexter said:
Mislim da ti sa fzr-a 1000 ne paše jer je drugačiji prihvat na prednjem dijelu teleskopa, mada bi se možda moglo skombinirat. Pogledaj si od FZR-a 600, ali 94 ili 95 g., tj. 4JH model, mislim da bi trebao pasati, mada je i to teško za nabaviti, barem meni bilo. Sretno !
Yzf 750 ima preokrenute vilice,a fzr 600 klasicne tako da vjerovatno ne pase.

Mozda ima blatobran kod Rude u orahovici
 
neznam koji je broj od tog rude , ako neko ima nek pošalje u pp....
zvao sam desetke brojeva iz oglasa... ali niko ga nema, i ona klasična priča pa znaš on ti strada prvi bla, bla, bla...
nadjem nekoliko na ebayu ali nijedan se ne dostavlja u hr.
trenutno na ebay.de nalaze se 2 komada    :(
 
crnivukan said:
neznam koji je broj od tog rude , ako neko ima nek pošalje u pp....
zvao sam desetke brojeva iz oglasa... ali niko ga nema, i ona klasična priča pa znaš on ti strada prvi bla, bla, bla...
nadjem nekoliko na ebayu ali nijedan se ne dostavlja u hr.
trenutno na ebay.de nalaze se 2 komada    :(

098 1984 198  Ruda