Bluetooth intercom

mgros

New member
htio bi uzeti jedan iz vana pa me zanima da li još uvijek moram imato onaj papir od hakoma ili tak nekaj ili slobodno narucim preko ebaya? Znam da je bilo problema sa radio stanicama i bluetooth aparatima.
 
Mene također zanima, pa ako netko ima pozitivna iskustva neka stavi preporuku i/ili link.
 
live-for-ride said:
Kakva su iskustva s android aplikacijama za bluetooth  komunikaciju?
Možda ima nešto novo u svezi s ovim? Nisam našao odgovor, pa da probudimo temu.
 
mene više zanima do koje brzine su svi ti intercomi funkcionalni?

jer ako moram autoputom proć cijelu italiju, a na brzini od 140 ništa ne čujem preko njega, onda j eisto ko da ga ni nemam...
 
Na 140 se može koristiti ali naravno da nije isto kao na 80, međutim bitnije je koliko je kaciga sama po sebi bučna. Koristim Sena uređaj http://www.motori.hr/sena-smh3510-bluetooth-i-interkom-komunikacijski-uredaj/ i na preko 100 se nitko nije žalio da me ne čuje ili da mu smeta vjetar s mog mikrofona a montiran je na jeticu s dugim vizirom.
 
normalno da nije isto... to nitko ni ne očekuje...

znam da svi ti poznati intercomi vrijede i imaju vše funkcija... ali na e-bayu ima dosta povoljnih, za koje se naravno postavlja pitanje isplati li se uopće trošiti na njih...
 
SM Blade said:
normalno da nije isto... to nitko ni ne očekuje...

znam da svi ti poznati intercomi vrijede i imaju vše funkcija... ali na e-bayu ima dosta povoljnih, za koje se naravno postavlja pitanje isplati li se uopće trošiti na njih...

Pitanje ti je isto kao i isplati li se kupit kineski skuter
 
jasno je meni to...

ali kako ne provodim godišnje mjesec dana na putu motorom, pitanje je i isplati li se davati 300 eura ili 100 dolara za komunikaciju... :huh:
 
SM Blade said:
jasno je meni to...

ali kako ne provodim godišnje mjesec dana na putu motorom, pitanje je i isplati li se davati 300 eura ili 100 dolara za komunikaciju... :huh:

Imam Cardo - Solo Rider (kupio prije pet godina). Ni ja se nešto ne vozam previše, ali mi je spojen na Garmina (a Garmin na telefon) tako da mislim da bi mi traženje npr. hotela u Istambulu bez navođenja bila nemoguća misija. Ne koristim ga često, ali kad zatriba, zlata vridi  (y)
 
znam, jasno mi je..... samo nekako se lakše odvojit od 100 dolara, nego 300 eura (meni treba vozač -suvozač)... :mrgreen:

a što se tiče navigacije - ja to na max zoom i ne koristim govor, tako da mi za to ne treba...
 
SM Blade said:
jasno je meni to...

ali kako ne provodim godišnje mjesec dana na putu motorom, pitanje je i isplati li se davati 300 eura ili 100 dolara za komunikaciju... :huh:
Imam cardo g4 u schubertu c3.Na 180 km/h nanormalnije razgovaram sa zenom.Na 250km/h jos uvijek je moguca komunikacija ali otezano.Ja bi radije platio komunikaciju skuplje ali da radi.
 
SM Blade said:
znam, jasno mi je..... samo nekako se lakše odvojit od 100 dolara, nego 300 eura (meni treba vozač -suvozač)... :mrgreen:

a što se tiče navigacije - ja to na max zoom i ne koristim govor, tako da mi za to ne treba...

Svako prema svojim mogučnostima i željama  (y)
Svaka čast kad u gužvari od prometa možeš pratiti ekran i promet.
Samo hoću nadodati da i ako je to jednokratno povelika investicija ipak se ona da prebaciti sa kacige na kacigu i traje godinama  :D Ja se držim one: Koliko para toliko i muzike  :mrgreen:
 
Ovi desni nije losh, zbog svoje debljine je jako aerodinamichan i puno lipshi za vidit nego ono kolo sa shpakera shtaje Mate zalipija na svoju chajna kacigu :jesus:.  (y)
http://www.revzilla.com/motorcycle/sena-smh10r-bluetooth-headset
 
Elias said:
Ovi desni nije losh, zbog svoje debljine je jako aerodinamichan i puno lipshi za vidit nego ono kolo sa shpakera shtaje Mate zalipija na svoju chajna kacigu :jesus:.  (y)
http://www.revzilla.com/motorcycle/sena-smh10r-bluetooth-headset

Zaboravljaš da više funkcija u pravilu znači i kompliciraniju upotrebu, imao sam sve na probi i odlučlio se za ovaj zato što je optimalan. :jesus: Kad mjenjaš mp3 s rukavicama kolo od špahera je zakon. :mrgreen:
 
mate said:
Zaboravljaš da više funkcija u pravilu znači i kompliciraniju upotrebu, imao sam sve na probi i odlučlio se za ovaj zato što je optimalan. :jesus: Kad mjenjaš mp3 s rukavicama kolo od špahera je zakon. :mrgreen:

Aj ne jebi...jesi mogo odma napisat da je ovaj bio najjeftiniji  :mrgreen: