BMW e46 318i

GrgaMrga

Member
Samo da napomenem da sjedala na slikama nisu prljava,vec je brusena tkanina(ili kako se to vec zove) i kako prodete s rukom ostane trag.
Na autu nova vodena pumpa,novi amortizeri kayaba, nove vilice,nosaci motora, reparirana letva volana, novo remenje, izmjenjeno ulje i svi filteri i jos neke sitnice, redovno odrzavan.svako ljeto sam mjenjao ulje i sve filtere neovisno o kilometrazi.
Auto ima 3 kljuca, putno racunalo, atestiranu kuku,original bmw krovne nosace i atestirani zadnji lonac koji je napravljen kod lastovcica, angel eyes koji se pali prilikom otkljucavanja auta i svijetli tjekom voznje.
Auto je super ocuvan za svoje godine, uvijek je bio u garazi, cak i na poslu. Kod mene je jako malo vozen, koristio sam ga samo za hladne i kisne dane,ostalo sam putovao uvijek motorom. U prosle 2 godine sam napravio manje od 10 tisuca kilometara. Ima alu set sa ljetnim uniroyal gumama koje su kao nove, dot 2017, takoder ima i potpuno nove continental zimske gume na celicnim felgama. Do 2016 godine ima servise u tomicu, nakon toga sam servisirao auto kod svog mehanicara.
U autu su promjenjeni zvucnici jer su stari krcali, kompletno ozvucenje od digital design, pojacalo je od pioneera. Radio ima bluetooth, usb,aux i mikrofon.(handsfree)
Auto je presao 289000km, ali kad sjednete za volan se stvarno tako ne cini.
Za sva pitanja me mozete nazvati na 0917259169, ako sam nedostupan, nazovem sam malo kasnije kasnije(zbog posla).

link za slike: https://drive.google.com/drive/folders/1JiRWtYtCJSetiv5tj0kIk8825hohZEqT?usp=sharing

cijena bi bila 3000 eura, no za forumase bi se dalo nesto jos dogovoriti  (y)
 
Ako ga ne utopiš, što ne sumnjam zbog kuke, nudim SVa ključ za ključ.