BMW F800GS

projekt turatečRvacka završen!
dobar posao treba čuvati... 8) zato je i trajalo cijelu zimu... :cool:
Na donje 2 slike je zašita zadnje kočione posudice, nisam se opterečivao s troškovima, ali slatko mi je reći....ovaj zadnji detalj je koštao zajedno s materijalom i rezanjem i strojnim savijanjem...15 hrvatskih kuna  :mrgreen: pa stavljam ruku u vatru da li je onaj oriđiđi za cca 25 eura imalo bolji!?

Puno toga je naučeno.....pogotovo stvari oko laserskog rezanja metala (aluminija)
p.s. Odabir materijala čisto je dovoljan s 1,5mm debljine pločevine, a za sve vozače KratkoTrajnihMotora, iz mojeg prethodnog iskustva (2x)....preporučam odabir alu ploče umjesto 1,5mm neka bude 3mm....da baš vibracije u prvih mjesec dana ne potrgaju nosače. Cijena će biti zanemarivo viša a učinak će biti višekratno bolji, sveukupna masa povećat će se za samo par grama.

Na idućem kratkom videu obratiti pažnju na 31-34 sekundu....gdje je otkrivena tajna aluminijuma
https://www.youtube.com/watch?v=2vCf09Q7HQk
 
Tko i gdje crta, reže, savija i za koje novce  :misli: Touratech je zakon, za ideje, nisam škrt ali te novce ne dam  :wink:
 
makazica said:
Pa dobro, zašto tako? Ko ima para i neće se trudit kupi TT, ko nema i/ili škrt je dat toliko za to radi sam i trudi se.

Duje, ja bi sad kupio i njega i njegov bemvejčić, i pola njegovog sela jer je bio bezobrazan....  :mrgreen:
  selo ostavi na miru  ...peace
 
Branimir Presečki said:
projekt turatečRvacka završen!
dobar posao treba čuvati... 8) zato je i trajalo cijelu zimu... :cool:
Na donje 2 slike je zašita zadnje kočione posudice, nisam se opterečivao s troškovima, ali slatko mi je reći....ovaj zadnji detalj je koštao zajedno s materijalom i rezanjem i strojnim savijanjem...15 hrvatskih kuna  :mrgreen: pa stavljam ruku u vatru da li je onaj oriđiđi za cca 25 eura imalo bolji!?

Puno toga je naučeno.....pogotovo stvari oko laserskog rezanja metala (aluminija)
p.s. Odabir materijala čisto je dovoljan s 1,5mm debljine pločevine, a za sve vozače KratkoTrajnihMotora, iz mojeg prethodnog iskustva (2x)....preporučam odabir alu ploče umjesto 1,5mm neka bude 3mm....da baš vibracije u prvih mjesec dana ne potrgaju nosače. Cijena će biti zanemarivo viša a učinak će biti višekratno bolji, sveukupna masa povećat će se za samo par grama.

Na idućem kratkom videu obratiti pažnju na 31-34 sekundu....gdje je otkrivena tajna aluminijuma
https://www.youtube.com/watch?v=2vCf09Q7HQk

Ja bi to vratio na plastificiranje, poslje tolikog truda da mi netko sjebe plastifikaciju? A ne.
 
Trebalo bi zaključati sve teme vezane uz BMW , na svakoj isti ku...ac, vređaona i vas nekoliko koji uništavate bilo kakvu zdravu raspravu o bilo čemu. Samo dalje tako.... :palacdolje:
 
makazica said:
Duje, ja bi sad kupio i njega i njegov bemvejčić, i pola njegovog sela jer je bio bezobrazan....  :mrgreen:
Toliko san se snerva da san odma iša instalirat novi TT nosač GPSa , pa sve to dobro istestira na terenu. :LOL:

a31bcbd41d4190a80ef060c4b3a50f3d.jpg
 
crni konjanik said:
Trebalo bi zaključati sve teme vezane uz BMW

Ako tesko podnosis malo podjebavanja, postoje specijalizirani BMW forumi na kojima si mozete medjusobno pusiti vagine.
 
Ovakvoj neukusnoj konverzaciji stvarno nije misto na forumu.
Vrijedjaj te se putem PP, ne zelim svakakve bedastoce chitati u skoro svakoj temi.
Peace-frieden-mir vam.
 
cosmic said:
Toliko san se snerva da san odma iša instalirat novi TT nosač GPSa , pa sve to dobro istestira na terenu. :LOL:

a31bcbd41d4190a80ef060c4b3a50f3d.jpg


ti si ka neki luzer a? :mrgreen:

imaš para i kupuješ TT pizdarije i još se hvališ time?

da si pametan, bi mjerio pilo rezao ponavljao hebo mater svima i svemu i tako 3 mjeseca, i sve za 15 kuna :LOL: :LOL: :LOL:



Srki
 
lb said:
Ako tesko podnosis malo podjebavanja, postoje specijalizirani BMW forumi na kojima si mozete medjusobno pusiti vagine.

Mene iznenađuje da je prepucavanje prešlo i na socijalne modele BMW-a. Mislim da treba držati nivo i ne spuštati ispod 1200 ccm i kardana... Usput, Wunderlich je zakon!
 
makazica said:
Ja bi to vratio na plastificiranje, poslje tolikog truda da mi netko sjebe plastifikaciju? A ne.
fakat si picajzla M  (y) ja sam tek vidio na slici  da je štitnik malo oštećen, biće zato jer smo sin i ja montirali, on obično šrafa prvi zbog dojma.....a ta plastifikacija će dalje sigurno dobro držati jer je posudica dosta dobro i tvornički uvučena pa nema frke.
Više je meni do toga da nas dvojica imamo zajedničke stvari od malena......i da nije sve instant...kako već to danas često biva.
 
crni konjanik said:
Trebalo bi zaključati sve teme vezane uz BMW , na svakoj isti ku...ac, vređaona i vas nekoliko koji uništavate bilo kakvu zdravu raspravu o bilo čemu. Samo dalje tako.... :palacdolje:
 
Aj pusi ga  :jesus: Ko i svakoj temi se nadi neki uvrijedeni vlasnik njemackog poluproizvoda koji pljuva po svima kojemu BMW nije svetinja.Jebem vas valasnike kvarljivih govana  :mrgreen:
 
cosmic said:
Toliko san se snerva da san odma iša instalirat novi TT nosač GPSa , pa sve to dobro istestira na terenu. :LOL:

a31bcbd41d4190a80ef060c4b3a50f3d.jpg


Jebe se meni jel neko platio, pilio, savijao, plastificirao ili nije... Još više i na kojem je motoru. Na ovo mjesto bi rado putovao svaki dan i svojim Puntom! Tu bi mi sjela kućica ko budali šamar. Ujutro se probudiš, puca pogled na Čiovo.

Evo, nisam bio tamo već tjedan dana i bolestan sam :mrgreen:
 
vickodu said:
 
Aj pusi ga  :jesus: Ko i svakoj temi se nadi neki uvrijedeni vlasnik njemackog poluproizvoda koji pljuva po svima kojemu BMW nije svetinja.Jebem vas valasnike kvarljivih govana  :mrgreen:
Tvoj mozak je poluproizvod dragog Boga, ko švicarski sir ...pun rupa. :jesus: A i gramatika ti je na razini 4 razreda osnovne škole, dalje vjerovatno nisi ni išao u školu.
 
Vicko? MOZAK!? :lolcry:


Još da meni neko kaže da sastavljam BMW-eje, ili da se Makazica vozi, i ja ode u Vrapče :mrgreen:
 
crni konjanik said:
Tvoj mozak je poluproizvod dragog Boga, ko švicarski sir ...pun rupa. :jesus: A i gramatika ti je na razini 4 razreda osnovne škole, dalje vjerovatno nisi ni išao u školu.
Mozak  :misli: Skola  :misli: Sto je to  :misli:
 
shonyo said:
Jebe se meni jel neko platio, pilio, savijao, plastificirao ili nije... Još više i na kojem je motoru. Na ovo mjesto bi rado putovao svaki dan i svojim Puntom! Tu bi mi sjela kućica ko budali šamar. Ujutro se probudiš, puca pogled na Čiovo.

Evo, nisam bio tamo već tjedan dana i bolestan sam :mrgreen:
Pa koji qurac se onda javljas, po kojoj osnovi? Nisi projektirao, savijao ne vozis Bmw-a... Stavi kondom na glavu i zapali :LOL:

Jesus :shock: Vicko,  sljedeci tvoj algoritam dalmosi su glupi ko tovar/lijeni, zagorci pijandure a slavonci debeli zemljo radnici...Ne mozemo stvari generalizirati.

Vidim ja, fali vama lijepog vremena sunca i ceste da se opustite.  :closed:

 
idem od muke odmah probati upaliti bmw i napraviti đir po ovoj buretini bar do grada! :mrgreen: