BMW F800GS

laksi je,jeftiniji je a opet dobivan 800ccm...ima par ks manje a i okretniji je,lipsi je,nizi je a ja san prilicno niska,a ovaj je ka stvoren za mene....ima tu puno pluseva....ima 3 tjedna da san ga uzela i prosla san vec 2800km....2 puta do slovenije a guzica mi nije utrnila...fenomenalno!!! (y) (y) (y) hvala na zeljama!!!!
 
Sretno i

worthless_thread_wo_pics.gif


:mrgreen:
 
Bikerica27 said:
laksi je,jeftiniji je a opet dobivan 800ccm...ima par ks manje a i okretniji je,lipsi je,nizi je a ja san prilicno niska,a ovaj je ka stvoren za mene....ima tu puno pluseva....ima 3 tjedna da san ga uzela i prosla san vec 2800km....2 puta do slovenije a guzica mi nije utrnila...fenomenalno!!! (y) (y) (y) hvala na zeljama!!!!

Ajde stavi pokoju fotku, podijeli svoju sreću sa širim pukom...  :mrgreen: (y)
 
Baš je lip. :mrgreen:


Šta tako skup motor ne bi trebao imati bar USD vilicu?? One ALU felge mu enduru mu stoje kao piletu sise... BMWac :LOL:
 
PetarXTR said:
Baš je lip. :mrgreen:


Šta tako skup motor ne bi trebao imati bar USD vilicu?? One ALU felge mu enduru mu stoje kao piletu sise... BMWac :LOL:
ma za USD vilice i neznam dali itko ima osim modela Pegaso 2000g ,a za Al felge ni meni nikako ne leže na ovim tipovima motora
 
rus said:
ma za USD vilice i neznam dali itko ima osim modela Pegaso 2000g ,a za Al felge ni meni nikako ne leže na ovim tipovima motora

Ima KTM Adventure 640  (y)
 
Nedavno sam testirao F800GS, jako je upravljiv i okretan, udobno se sjedi na njemu, siroki volan, dobra zastita od vjetra, ABS. Za moj ukus  mi je malo "tanak", jako brzo dodje do max snage i tada motor ostaje bez daha. Vibracije su podnosljive, nista strasno.
Minus, cijena i skucena ponuda na nasem trzistu.
 
Je li se kod nas negdje moze probati naslovom spomenuti motor :misli:
 
Junior said:
Da kad ga kupiš, bar što se tiče Tomića  :mrgreen:

Steta :( :( :( :(

Izgleda da tu KTM sa svojim akcijama prednjaci kod kupaca :?
 
Nevjerovatno ovo sto se tice probne voznje. To samo moze kod nas.
Ljudi pa nije to par cipela, pa nema veze, dapace i cipele probas jelti pasu.
 
Elias said:
Nevjerovatno ovo sto se tice probne voznje. To samo moze kod nas.
Ljudi pa nije to par cipela, pa nema veze, dapace i cipele probas jelti pasu.

problem je u tome sta kadsan tila isprobat bmw-a u tomica rekli su mi da ne mogu jer nemaju probni model...tako da san morala otic u njemacku za probat ga.sramotno.ponasaju se prema kupcima ka da su zadnja gamad na svitu i ako se krene u kupnju bmw-a priko tomica,ljudu vrlo brzo odustaju od kupnje.ako su tako veliki ka sta sebe dizu u visine i ka sta govore,tribali bi ka i svaki uvoznik imat bar 2 motora rastavljena za rezervne djelove a ne da se svaki put mora narucivat iz njemacke i imali bi bar jedan pokusni motor da ljudi isprobaju sta kupuju...sramota za hrvatsko trziste i za bmw kad dopustaju da im takvi imbecili vode posal a narocito je sramotno da grapoput splita koji je 2.po najveci grad u hrvatskoj svojim kupcima ne moze ponudit probnu voznju a jedno selo u njemackoj poput buschwild-a od 5000 stanovnika daje ponudu na nekoliko modela i to po nekoliko proizvoda od istih!!! ma gadovi!
 
Bikerica27 said:
problem je u tome sta kadsan tila isprobat bmw-a u tomica rekli su mi da ne mogu jer nemaju probni model...tako da san morala otic u njemacku za probat ga.sramotno.ponasaju se prema kupcima ka da su zadnja gamad na svitu i ako se krene u kupnju bmw-a priko tomica,ljudu vrlo brzo odustaju od kupnje.ako su tako veliki ka sta sebe dizu u visine i ka sta govore,tribali bi ka i svaki uvoznik imat bar 2 motora rastavljena za rezervne djelove a ne da se svaki put mora narucivat iz njemacke i imali bi bar jedan pokusni motor da ljudi isprobaju sta kupuju...sramota za hrvatsko trziste i za bmw kad dopustaju da im takvi imbecili vode posal a narocito je sramotno da grapoput splita koji je 2.po najveci grad u hrvatskoj svojim kupcima ne moze ponudit probnu voznju a jedno selo u njemackoj poput buschwild-a od 5000 stanovnika daje ponudu na nekoliko modela i to po nekoliko proizvoda od istih!!! ma gadovi!
Al ti si ih svejedno uredno podrzala kupnjom BMW proizvoda, i dok je takvih kao ti oni ce i dalje biti uvoznik za hrv  (y)
 
Da li kod nas uopce neko i ima kakve probe osim onih poput KTM-a orange day kad se moze probati :misli:

Ovo sa dacman-om se slazem ne samo za bmw nego opcenito drzimo se nasih trgovaca i servisera ko pijani plota (neki i ne :jesus:)