BMW F800GS

I hrpa drugih đinđi (tank torba/štitnik ovaj onaj) međutim ovaj mi je najdraži - home made štitnik zadnje kočione tekučine  :pelvic_thrust2:
Pardon TT štitnik  :)
 
Počelo je pimpanje...  (y) To su gušti. :mrgreen: Kako se čuje Remus ? Stavi neki video ako ti se da.
 
Tomić spustio cijene :) . F8GS 12.000 eu (y) u cijenu uključene grijane ručke, komfort sjedalo, putno računalo, abs... :yes:
 
Malo je zaspala tema.
U zadnje vrijeme razmišljam o 800tki, pa čitam iskustva.
Stane i Branimir, lijepo ste opremili motore (y)
 
Super Jura said:
Malo je zaspala tema.
U zadnje vrijeme razmišljam o 800tki, pa čitam iskustva.
Stane i Branimir, lijepo ste opremili motore (y)

Kao glavnome putnome motoru ili kao gradskome?  :misli: 
 
Na svu sreću ili žalost ni jedan ni drugi ne voze te motore :(...Ovaj se uplašio BMW-a i prebacio na kratko trajnog motocikla ja se i dalje tražim :hehehe:

U 2 godine i 20.000 km ni p... od problema na motociklu, samo redoviti servisi - ulje i filter.
Za informaciju servis u kućnoj radinosti 3l ulja i filter 255kn na 10tkm, na 20tkm se mijenja filter zraka koje u auto kreši košta 67kn :mrgreen:  na 40.000 šteluju ventili (y).

Motor je 8 godina na tržištu, što je veliki + za buduće vlasnike, da postoje neki problemi već bi isplivali na površinu. Osim problema za statorom koji zna izgoriti - za druge probleme nisam upoznat a dosta sam ljudi upoznao koji imaju malog GS-a. Potencijalni probleme je dodatna oprema što je opresija, kad ju kreneš nabavljati ne možeš da staneš, još ženo samo ovo :LOL:.

Ak te neš zanima pitaj :wink:
 
Vrlo primamljiv motor  (y)
 
Super Jura said:
Eto, kupio sam bivši Branimirov motor.
Gledao sam i motore u Italiji, ali ispalo je da baš i nisu jeftiniji.

Čestitam, sad još samo kupi K 1600 i postaješ najsektaš...
 
Dobar izbor, primamljiva cijena, odlična oprema i uredno servisiran.

Nek te posluži, puno lijepih kilometara želim (y)

PS. Stavi Givi DT333 za potpuni užitak :wink:
 
stane said:
Dobar izbor, primamljiva cijena, odlična oprema i uredno servisiran.

Nek te posluži, puno lijepih kilometara želim (y)

PS. Stavi Givi DT333 za potpuni užitak :wink:

Hvala svima (y)

Razmišljam o dodatku za vizir sa kvačicom, slično kao što je bio gore.
I tražim normalan ili comfort sic jer je sada niski na njemu. Čak sam za zamjenu, ako je nekome visoki sic.
 
Super Jura said:
Eto, kupio sam bivši Branimirov motor.
Gledao sam i motore u Italiji, ali ispalo je da baš i nisu jeftiniji.

Sretno sa "malim GSom"!!