BMW F800GS

Super Jura said:
Hvala svima (y)

Razmišljam o dodatku za vizir sa kvačicom, slično kao što je bio gore.
I tražim normalan ili comfort sic jer je sada niski na njemu. Čak sam za zamjenu, ako je nekome visoki sic.

Ideš u krivom smjeru, original vizir je pre mali, touratech, puig ili wunderlich spoiler će pomoći ali neće riješiti problem.

Moj savijet, nakon što sam isprobao hrpu spojlera, windshield-a naj bolje opcija za tebe je Givi + Wunderlich :mrgreen: Nečeš pogriješiti (y) Pivo češ platiti kasnije.

https://www.youtube.com/watch?v=FCDfJyXnIQ0

Što se tiče sjedala, orginal Bmw Low sjedalo je donekle OK sjedalo (iz mog iskustva bolje nego standard), stavi podlogu ispod ili gel i puno ćeš se bolje osjećati, što se tiče Bmw Comfort sjedala, previše te gura naprijed te je višlje. Ako ćeš ići u smjeru promjene sjedala preporučujem ti Bagster sjedala za BMW ili ušparaj 100eu i nazovi gosp. Vladu, shadow :wink:

Nadam se da sam ti makar malo pomogao.
 
Ako mogu malo zaspamati temu jel netko probao voziti i usporediti Triumph Tiger 800 sa BMW F800GS? ..stranci ih puno voze a kod nas nitko, baš mi je napet taj motor..
 
stane said:
Ideš u krivom smjeru, original vizir je pre mali, touratech, puig ili wunderlich spoiler će pomoći ali neće riješiti problem.

Moj savijet, nakon što sam isprobao hrpu spojlera, windshield-a naj bolje opcija za tebe je Givi + Wunderlich :mrgreen: Nečeš pogriješiti (y) Pivo češ platiti kasnije.

Što se tiče sjedala, orginal Bmw Low sjedalo je donekle OK sjedalo (iz mog iskustva bolje nego standard), stavi podlogu ispod ili gel i puno ćeš se bolje osjećati, što se tiče Bmw Comfort sjedala, previše te gura naprijed te je višlje. Ako ćeš ići u smjeru promjene sjedala preporučujem ti Bagster sjedala za BMW ili ušparaj 100eu i nazovi gosp. Vladu, shadow :wink:

Nadam se da sam ti makar malo pomogao.

Za vizir ti svi argumenti stoje, ali još moram odlučiti dal ću motor uopće koristiti za (solo) touring ili ne jer mi je onaj mali vizirić na Versysu bio dovoljan za lokalnu upotrebu.
I žao mi je raskupusati originalno sjedalo, morat ću i tu razmisliti kaj hoću i koliko mi smeta niski sic :wink:
A piva (y)
 
maredo said:
Ako mogu malo zaspamati temu jel netko probao voziti i usporediti Triumph Tiger 800 sa BMW F800GS? ..stranci ih puno voze a kod nas nitko, baš mi je napet taj motor..

Čovjek od kojeg sam kupio motor je rekao da redovito renta Tiger 800 i Explorer 1200 u Murskoj Soboti.
Spomenuo je da Tiger 800 u odnosu na GS 800 ima tvrđi kuplung i ne šalta tako mekano.
Da je GS općenito uglađeniji, ali je bio zadovoljan trocilindrašem.
 
Super Jura said:
Za vizir ti svi argumenti stoje, ali još moram odlučiti dal ću motor uopće koristiti za (solo) touring ili ne jer mi je onaj mali vizirić na Versysu bio dovoljan za lokalnu upotrebu.
I žao mi je raskupusati originalno sjedalo, morat ću i tu razmisliti kaj hoću i koliko mi smeta niski sic :wink:
A piva (y)

Ne može to tako. Slike ili se nije dogodilo.
 
Super Jura said:
Eto, kupio sam bivši Branimirov motor.
Gledao sam i motore u Italiji, ali ispalo je da baš i nisu jeftiniji.

Čestitke i puno sretnih kilometara, bilo on ili off road.  (y)
 
Super Jura said:
Eto, kupio sam bivši Branimirov motor.
Gledao sam i motore u Italiji, ali ispalo je da baš i nisu jeftiniji.
Perverzije... fuj fuj fuj...

Ček...jel'se vidimo onda na jednom od skorašnjih off road događaja??
 
cosmic said:
Perverzije... fuj fuj fuj...

Ček...jel'se vidimo onda na jednom od skorašnjih off road događaja??

Od skorašnjih baš ne, ali je to dugoročni plan.
Da vidim kako se snalazim, prije nego me navučete :wink: :mrgreen:
 
Ima šume i tu u blizini za trening  :LOL: čestitam  (y), sad si faca imaš dva bemvejca u garaži, tko bu ti sada ravan  :LOL:
 
Super Jura said:
Za vizir ti svi argumenti stoje, ali još moram odlučiti dal ću motor uopće koristiti za (solo) touring ili ne jer mi je onaj mali vizirić na Versysu bio dovoljan za lokalnu upotrebu.
I žao mi je raskupusati originalno sjedalo, morat ću i tu razmisliti kaj hoću i koliko mi smeta niski sic :wink:
A piva (y)

Baš to, sve ovisi šta ti želiš i kako ćeš se voziti :). Za grad ti je čisto OK original vizir, ak staviš spoiler bacati će ti zrak na kacigu.

Ne treba ti biti žao, pravi majstor kao što je vlado napravi još bolje od originala (y)

Pogledaj si, http://www.equipmoto.fr/accessoire-moto-selle-confort-bagster-presto-BMW-F650GS-F700GS-F800GS.html ili
od nedavno u louis-u https://www.louis.de/artikel/bagster-sitzbank-ready-die-komfort-variante/60911000?list=142438933
 
Lolo said:
Ima šume i tu u blizini za trening  :LOL: čestitam  (y), sad si faca imaš dva bemvejca u garaži, tko bu ti sada ravan  :LOL:

Tek sam sada na tvom nivou :mrgreen:
Vozilo imam, kada idemo na neki pristojan makadam? :wink:
 
stane said:
Baš to, sve ovisi šta ti želiš i kako ćeš se voziti :). Za grad ti je čisto OK original vizir, ak staviš spoiler bacati će ti zrak na kacigu.

Ne treba ti biti žao, pravi majstor kao što je vlado napravi još bolje od originala (y)

Pogledaj si, http://www.equipmoto.fr/accessoire-moto-selle-confort-bagster-presto-BMW-F650GS-F700GS-F800GS.html ili
od nedavno u louis-u https://www.louis.de/artikel/bagster-sitzbank-ready-die-komfort-variante/60911000?list=142438933

Hvala za linkove, a danas sam slučajno vidio i DT333 na 800tki. Uopće ne izgleda loše (y)
 
massa.st said:
čestitke na motoru i puno srece sa njim

Hvala (y)

IMAG1652.jpg


 
Hijaoooo Jura, Kawa te držala u finom balansu, ali sad te Tamna Strana potpuno obuzela! Prestrašno!

:mrgreen:

Svejedno, svu sreću s pilom ti želim!

Tko pogodi cilj - promašio je sve ostalo...