BMW F800S

xx? nisam razmišljao o tome... mislio sam kupit nešto lakše, okretnije, da mi je ok po gradu i za vikend put do mora... mislim da je f800s bliži tome od xx-a
 
pa tu si u pravu xx je stvarno tezak i dugacak, a cbf 1000
jesi o njoj razmisljao po meni odlican motorcek malo ruzna maska ali ostalo ok
 
Ma uzmi ti novu cbr nema lakseg i jednostavnijeg motora za vozit i nije ti skup skoro ka bmw al ja ipak mislin da je kompletniji ,bmw ti je ok udobniji i sve al mene je najvise otiralo od njega 2 palarelna cilindra jer ja san zadrt ako su 2 nek budu V ili boxer a i zvuk je pomalo cudan ma svi motori od tih cjena oko 80000kn su ok samo se covik triba odlucit a znan kako je tesko jer izbor nikad veci. Sritno s bilo kojim izborom
 
Glasam za BMW  :mrgreen: F800 nisam vozio, ali imam K, a vozio sam i R11 i GSa, i stvarno same pohvale. Možda će te iznenaditi malo linearnije razvijanje snage, bez specijalne eksplozivnosti u odnosu na Horneta (pretpostavljam jer ga nisam vozio), ali za ciklistiku, smještaj "krakova", i "nedostatak" snage se sigurno ne moraš brinuti. Popusti kod Tomića su  (y)
 
I meni se svidja,i da imam para,ne bih se dvoumio.
To je jedan od malo motora s kojim bih varao moje honde. :D
 
odličan je motor ijako mi se dizajn s oklopima ne sviđa , rađe streetfight po guštu složit  :jesus:  :mrgreen:
 
Danas sam nešto poslom bio u Rijeci i prošao pored Tomića, a u izlogu lijepi crveni F800. Izgleda super, a vjerojatno obzirom na kraj godine ide i veeliki popust.
OT Danas je u Rijeci bilo totalno proljeće, sunce, vjerojatno 15tak stupnjeva, motora ko' u priči, ekipa vani na terasama.. Neusporedivo sa ZG u ovo doba. Blago vama dole  (y)
 
ima ga upravo ovaj što je najviše komentirao u ovoj temi, ne vjerujem da se pred 15 godina zamišljao na tome 🤣doduše, njega nema više na forumu, ali veli da je odličan motor, meni je neviđeno ružan
 
Dal ima netko ovdje f800s? Kakvi su se pokazali ti motori?
Imam ja, za staru cestu motor odličan, motor je jako linearan i okej za početnika, a opet može biti i zabavan. Troši 4-5 litara, jedino je volan dosta nizak pa kome smeta.. Od servisa je ažuriranje softvera trebao, zadnji ležaj i brtve motora, inače standard.
 
Imam ja, za staru cestu motor odličan, motor je jako linearan i okej za početnika, a opet može biti i zabavan. Troši 4-5 litara, jedino je volan dosta nizak pa kome smeta.. Od servisa je ažuriranje softvera trebao, zadnji ležaj i brtve motora, inače standard.
Koliko km ima?

Vidio sam da dosta njih stavlja ovakve nosace i volan
 

Attachments

  • superbike-kit-bmw-f800s-abs-06-silver.jpg
    superbike-kit-bmw-f800s-abs-06-silver.jpg
    88.5 KB · Views: 0
Imam ja, za staru cestu motor odličan, motor je jako linearan i okej za početnika, a opet može biti i zabavan. Troši 4-5 litara, jedino je volan dosta nizak pa kome smeta.. Od servisa je ažuriranje softvera trebao, zadnji ležaj i brtve motora, inače standard.
Pozz , vozim ga 1 mj...