BMW G 650 GS

Street Illegal

Guest
2hfl9qd.jpg


2w2eukh.jpg


http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/bmw-g-650-gs/

Fakat neki q. nije bilo u redu sa slikama, evo sada je bolje!

Kada ja jednom dođem do para  :yoman:
 
Kupit ću si motor sa jednim dva auspuha od kojih je jedan začepljen tvornički :mrgreen:.

GLede ovog noviteta najbolje što se dogodilo je što se agregat više ne sastavlja u Kini, več od sad u Njemačkoj.
 
live-for-ride said:
U nekim zemljama to je granica za mlade vozače, jeftiniju regu i takve fore.

Uglavnom, meni je
puuuuno ljepši od svega u toj klasi.
taj i onaj 800,samo da skupim nofce  :mrgreen:
 
joke said:
Kupit ću si motor sa jednim dva auspuha od kojih je jedan začepljen tvornički :mrgreen:.

GLede ovog noviteta najbolje što se dogodilo je što se agregat više ne sastavlja u Kini, več od sad u Njemačkoj.
ili mozda kao tmax sa tri cilindra a treci ne radi :mrgreen:
 
bzvz i premali rezervar za takvu vrstu motora, tenerka je bolja ima veći kotač, veći rezervar, dva diska naprijed
 
joke said:
Kupit ću si motor sa jednim dva auspuha od kojih je jedan začepljen tvornički :mrgreen:.
Fakat nema cjevi  :misli: :)

Fali 6-ta brzina

Mali tank

Samo 188 kilograma nosivosti  :shock: :LOL:

 
Pa to je stari F650, koji sada nosi oznaku G650 zbog toga što je noviji F650 zapravo
dvocilindrični redni prigušeni agregat od 800 ccm...
 
Evo ispravio slike. Meni je ok motor, recimo kada bih prelazio na taj tip sigurno bi zel manju zapreminu i tak...
 
kuglager said:
Fakat nema cjevi  :misli: :)
Fali 6-ta brzina
Mali tank
Samo 188 kilograma nosivosti  :shock: :LOL:

cijev ide iz lijevog lonca u desni i opet nazad. katalizator il neka druga fora za čišći ispuh. nešto kao prednji i zadnji lonac kod auta samo je ovo paralelno. 6 brzina fali jer mi se često dešavalo da šaltam u višu, a više nema :) al tank je čist ok. mislim da je doseg na razini klase, ako ne i veći. računajte da taj vrag troši 3,5 l na 100 km. moj f650gs iz 2004 nije trošio preko 4 (2 kofera, topcase, tank torba i žive vage 135 kg). znalo je bit i 3,2 potrošnja ako sam bio sam i van autoceste. skuter aprilia leonardo 125 mi je trošio više od ovoga...
 
Mali_r said:
cijev ide iz lijevog lonca u desni i opet nazad. katalizator il neka druga fora za čišći ispuh. nešto kao prednji i zadnji lonac kod auta samo je ovo paralelno. 6 brzina fali jer mi se često dešavalo da šaltam u višu, a više nema :) al tank je čist ok. mislim da je doseg na razini klase, ako ne i veći. računajte da taj vrag troši 3,5 l na 100 km. moj f650gs iz 2004 nije trošio preko 4 (2 kofera, topcase, tank torba i žive vage 135 kg). znalo je bit i 3,2 potrošnja ako sam bio sam i van autoceste. skuter aprilia leonardo 125 mi je trošio više od ovoga...

Ovo je fakat točno, sjećam se prije 8-9 godina kad je friend vozio takav, nakon 300 km ne stane 12 litara u rezervar...