BMW K 1300 S

banditR

Well-known member
Buduci da sam za nekoga trebao napraviti par detaljnih slika ovoga motora,a temu nisam pronasao - otvorio sam novu.
Dakle,T.  ako ovo nije DOSTA i DETALJNO,onda ne znam...  :mrgreen:
 
Ne znam tko je slikao (očigledno nisi ti), ali se vidi da je dio slike odrezan :mrgreen:
Anyway, vidim karbona ko' u priči.. Akrap...
Hm, stari dizajn mi je bio ljepši. Ali, o ukusima se ne raspravlja...
 
T-T said:
Ne znam tko je slikao (očigledno nisi ti), ali se vidi da je dio slike odrezan :mrgreen:
Anyway, vidim karbona ko' u priči.. Akrap...
Hm, stari dizajn mi je bio ljepši. Ali, o ukusima se ne raspravlja...
Naravno da NISAM slikao ja...
Ja sam samo odrezao sliku...  :mrgreen:
Hoces ti da ti stavljam rest slika ili ne ?
Mislim...ima toga jos...
 
T-T said:
Pa da, kako drugačije?? Iz "profila" :mrgreen:
Na zalost,nemam...  :(
Bilo je puno ljudi pa se nisam mogao pomicati u nazad..Ionako su me vec cudno gledali...STO TAJ TIP SLIKA POD BLATOBRAN...  :LOL:
WAS ?  WARUM ?  :LOL:
Stavit cu jos rest sto imam...
 
Ma da....
Ajd dobro... Vjerujem da će i druge zanimati detalji (koga zanima bmw). Slika cijelog motora se ionako može naći dosta na netu.
Thanx! (y)
 
T-T said:
Ma da....
Ajd dobro... Vjerujem da će i druge zanimati detalji (koga zanima bmw). Slika cijelog motora se ionako može naći dosta na netu.
Thanx! (y)
Kein problem...  (y)
I drugi put...
Samo...drugi put naruci da slikam hostese...  :LOL:
 
T-T said:
Ne znam tko je slikao (očigledno nisi ti), ali se vidi da je dio slike odrezan :mrgreen:
Anyway, vidim karbona ko' u priči.. Akrap...
Hm, stari dizajn mi je bio ljepši. Ali, o ukusima se ne raspravlja...

Lijepi motor  (y)
Stari dizajn čega? Auspuha? Sve je ostalo 99% isto.
 
99%?
Meni nije isto... :neznam:
Od poklopca na suvozačevom sicu, karbonskih "detalja" ako se to može nazvati detaljima, do kombinacije i rasporeda boja...
 
Karbon je dodatna oprema i aftermarket ponuda koja postoji/postojala je i za 1200. Boje jesu različite, ali to ovisi i o sezoni. Recimo ova plavo bijela kombinacija je bila jedne godine aktualna i za 1200. Pogledaj npr. http://www.bmwsuperbikes.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=15219 i malo probrowsaj pa ćeš vidjeti da je osim naravno mašine i minimalne geometrije sve drugo skoro potpuno isto.
Anyway, izlazi 1400 koji je potpuno drukčiji  (y)
 
Ja mislim na razlike u dizajnu između do sad aktualnog modela 1300 i ovog za 2012. godinu.
Hvala na linku, pogledat ću kad uhvatim vremena...