BMW k100 rs

A došla je i mrežasta navlaka za sic pa evo par slika i od nje.
 

Attachments

  • bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 1.JPG
    bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 1.JPG
    178.2 KB · Views: 106
  • bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 3.JPG
    bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 3.JPG
    179.1 KB · Views: 113
  • bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 4.JPG
    bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ) 4.JPG
    133.4 KB · Views: 96
  • bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ).JPG
    bmw k100 rs ( mrežasta navlaka za sic 3D mash veličina XL ).JPG
    199.8 KB · Views: 109
stsoso said:
Evo došao alternator danas, evo ti par slika da vidiš kakav je  (y)

Hvala!

Danas mi se Zlatko javio jer mu je trebala neka informacija, rece da i on ima taj alternator. A rekao sam mu da mi trazi zadnje stitnike koje si i ti nabavio
 
markotornic said:
može li link za mrežastu navlaku od kuda si nabavljao, thx

Sad sam ga zaboravio, samo napiši 3d mash seat cover for motorcycle i izbacit će tih stotine na ebay-u. A imaš i negdje u prethodnim postovima  :misli:
 
FFBikerSar said:
Hvala!

Danas mi se Zlatko javio jer mu je trebala neka informacija, rece da i on ima taj alternator. A rekao sam mu da mi trazi zadnje stitnike koje si i ti nabavio

Ako nije tajna koliko para ti je za njega tražio
 
stsoso said:
Ako nije tajna koliko para ti je za njega tražio

Samo je rekao da ima, nisam ga nista dalje pitao dok ne nadje i stitnike. Alternator ne bih svakako sad uzimao, vec kad podjem do Splita
 
stsoso said:
Ako nije tajna koliko para ti je za njega tražio

A ako nije tajna - koliko si ti za njega platio, i koliko za one zadnje stitnike? Gdje si njih nasao? (ako je eBay, pod kojim nazivom)
 
Za alternator 19 eura na aukciji + 17 eura shipping, za štitinike 121 euro na aukciji + 34 eura shippinga.

Našao sam ih pod ovim nazivom:

Motorrad Sturzbügel von BMW K100, K1100
 
stsoso said:
Za alternator 19 eura na aukciji + 17 eura shipping, za štitinike 121 euro na aukciji + 34 eura shippinga.

Našao sam ih pod ovim nazivom:

Motorrad Sturzbügel von BMW K100, K1100

Hvala!

Sturzbügel je opcenito za stitnike, mislio sam da ima nesto dodatno za zadnje.
 
Nisam ja ni tražio zadnje štitnike nego prednje a čovik je prodavao sve u kompletu pa sam tako i kupio prednje i zadne u kompletu itd...
Samo još nisu došli  :(
 
Odnio sam alternator u meštra da ga iskontrolira promijeni četkice ležajeve i sve što treba, pa idemo u nove radove na motoru, izmjena volana i svega što ide uz tu izmjenu, novi ležajevi volana (Koyo Japanski), rastavljanje vilica jer mi je nešto počelo lupkati unutra kad idem preko rupa na cesti i kad kočim malo naglije  :misli:, ugradnja grijača ručki, sat od temperature vode i svih kabela dodatnih koje sam kupio za te satove ( skupi su ko utvara), voltmetar i još nekih nosača i držača oklopa, pa onda štitnici i kuka kad dođu, čini mi se da ovi radovi nikad neče biti gotovi i da ču uvik nać još nešto :misli:
Al nema veze, ako ništa drugo bar će biti stvarno najbolji i najopremljeniji K100 RS 86 god. na ovim prostorima, i guštati u njemu još dugo, dugo. Kako je netko prije rekao oznaka K kao kamion  :mrgreen:
 
Tako je kuka za prikolicu, biće ko šleper  :LOL:
 
stsoso said:
Tako je kuka za prikolicu, biće ko šleper  :LOL:

Ja sam skontao da mi se alternator ne isplati mijenjati prije slijedece zime, akumulator je nov, kad se za mjesec-dva proljepsa vrijeme mogu da vozim i sa postojecim
 
Ma ja ga stavljam zato što je puno jači od ovog postoječeg, a i ugradio sam puno novih potrošača, tako da nije na odmet, sad je zgodno pošto se sve radi pa da to bude gotovo do proljeća jer još nije sve stiglo od djelova,a nismo još rastavili vilicu pa neznam što treba naručiti. Upravo sam obrusio i opiturao novi volan od K1100 LT-a
 

Attachments

  • BMW k100 rs  (  volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 1.JPG
    BMW k100 rs ( volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 1.JPG
    243.6 KB · Views: 86
  • BMW k100 rs  (  volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 2.JPG
    BMW k100 rs ( volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 2.JPG
    272.7 KB · Views: 72
  • BMW k100 rs  (  volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 3.JPG
    BMW k100 rs ( volan od BMW K1100 RS obrušen i pituran ) 3.JPG
    243.1 KB · Views: 78
stsoso said:
Ma ja ga stavljam zato što je puno jači od ovog postoječeg, a i ugradio sam puno novih potrošača, tako da nije na odmet, sad je zgodno pošto se sve radi pa da to bude gotovo do proljeća jer još nije sve stiglo od djelova,a nismo još rastavili vilicu pa neznam što treba naručiti. Upravo sam obrusio i opiturao novi volan od K1100 LT-a

Cuj i ja imam puno potrosaca (ABS i ostalo), sem toga 90% kilometraze godisnje napravim u gradskoj voznji - to znaci na kratke relacije, cesto paljenje motora (a alaser najvise povuce), vozim stalno sa oborenim svjetlima jer je takav propis u BiH, a stavio sam jace H4 zarulje od normalnih. Ali mijenjati anlaser SADA kad dolaze topliji dani i kad nece biti problem sa time da niske temperature obaraju kapacitet akumulatora bila bi glupost, mijenjat cu ga pred period kad mi bude stvarno trebao, znaci iduca jesen i zima. Sto da se sad "uvaljujem" za 40 € i za "ruke" kad mi nece trebati???
 
Pa ja ti upravo i govorim da ču ga ja ugraditi sada, pošto sada radim i sve ostalo, pa bolje sad kad je sve i tako opet rastavljeno, nego poslije opet sve rastavljat da bih ugradio samo alternator.
 
stsoso said:
Pa ja ti upravo i govorim da ču ga ja ugraditi sada, pošto sada radim i sve ostalo, pa bolje sad kad je sve i tako opet rastavljeno, nego poslije opet sve rastavljat da bih ugradio samo alternator.

To imas pravo, no moj nije sada rastavljen pa kad u 8 mjesecu dodje na red redoviti godisnji servis, zamjena ulja, filtera, da se srede sitnice, onda cu iskoristiti priliku pa i anlaser instalirati
 
Evo ga počeli rastavljat ponovo  :lipsrsealed:, Došli novi ležajevi volana, pa ćemo i to odma zamjeniti, a za vilicu ćemo vidit kada je rastavimo, došli i kabeli za spajanje satova od temperature, goriva, voltmetra još mi treba sat za temperaturu ulja. ( tražim isključivo marku satova "motometer" ).
 

Attachments

  • BMW k100 rs  ( skidanje i rastavlajnje prednjeg dijela motora ) 7.JPG
    BMW k100 rs ( skidanje i rastavlajnje prednjeg dijela motora ) 7.JPG
    88.4 KB · Views: 104
  • BMW k100 rs  ( skidanje i rastavlajnje prednjeg dijela motora ) 8.JPG
    BMW k100 rs ( skidanje i rastavlajnje prednjeg dijela motora ) 8.JPG
    89.3 KB · Views: 97