BMW k100 rs

Danas mi vratili pare sa ebay-a jer mi nisu došli štitnici  :(, a trebali su doći do 13.02.2017 a prodavač se više ne javlja neznam zašto jer sve sam platio na vrijeme :misli:
Do sada mi se nije dogodilo da sam kupio neku veliku stvar pa da nije došla, znalo mi se dogoditi za neke sitnice npr folija za ekran od mob i sl...
 
stsoso said:
Danas mi vratili pare sa ebay-a jer mi nisu došli štitnici  :(, a trebali su doći do 13.02.2017 a prodavač se više ne javlja neznam zašto jer sve sam platio na vrijeme :misli:
Do sada mi se nije dogodilo da sam kupio neku veliku stvar pa da nije došla, znalo mi se dogoditi za neke sitnice npr folija za ekran od mob i sl...

To oni prednji i zadnji?

Jbg :-(((  Ima li broj telefona?
 
Je to su ti, bili su u kompletu prednji i zadnji 121 euro + 34 eura shipping.
J..ebi ga, tražio sam te štitnike otkako sam kupio motor i sad ih nema, al eto bar sam pare dobio nazad jer nisam ih baš jeftino ni platio.
Prodavač se jednostavno ne javlja, i ovi sa ebay-a su s njim pokušali kontaktirati al čovjek se nejavlja i ne hebe, onda su mi ovi na moj zahtjev vratili pare i eto ti ga na.
Sad opet ruke na muke i u potragu..
 
Neznam jesi li vidio ovu temu  :misli:  Lik iz Beograda, kazu ljudi da dobro radi... :neznam:

  http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=254839.msg4692333#msg4692333
 
https://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/75499-crash-bars-servis-seba/page-88#entry1943265
 
Evo uspio nabaviti druge crash barove po još povoljnijoj cijeni, za koji dan bi trebalo biti sve gotovo. Hvala svima na pomoći.
Imam dosta djelova za prodaju za ovaj tip motora, plastike oklopa, instrument tabla, alarmi, auspuh sa zaštitom, kompletan zadnji dio motora, zadnji žmigavci, retrovizori, sajle od gasa i kvačila, volan od k100 rs-a sa novim ručkama, alternator i još svašta nešto pa ako nekoga što zanima neka se javi.
 
Ima li živih, počela su lipa vrimena je li se vozi iko igdi ponegdi, da napravimo đir  :021: :021: sa kamionima :misli:
 
Napravi đir do Sarajeva na ćevape  (y)

ND7QHA06.jpg


56_big.jpg


 
Kad san ovo vidia odma sam ogladnia  (y)
Ima li zime po Bosni
 
stsoso said:
Kad san ovo vidia odma sam ogladnia  (y)
Ima li zime po Bosni

Bilo pa proslo. Jucer 23 stupnja danju, 15 uvecer. Jedino ujutro ohvadi, 6 stupnjeva jutros
 
Evo napokon jučer prvi đir, nakon promjene volana, i opet novih sajli gasa, kvačila, čoka, crijevo prednje kočnice, sve novo u vilicama, ležajevi volana i svašta nešto, nadodani grijači ručki, voltmetar, sat od goriva i temperature itd..
 
stsoso said:
Evo napokon jučer prvi đir, nakon promjene volana, i opet novih sajli gasa, kvačila, čoka, crijevo prednje kočnice, sve novo u vilicama, ležajevi volana i svašta nešto, nadodani grijači ručki, voltmetar, sat od goriva i temperature itd..

I je li bolji položaj sada?
 
Sada sjedim normalno, položaj odličan, volan je od Bmw-a K1100 LT-a, to je sada kao da vozim drugi motor, stvarno nisam vjerovao da če se išta prominit sa volanom ali sam se ugodno iznenadio Extra.
 
stsoso said:
Sada sjedim normalno, položaj odličan, volan je od Bmw-a K1100 LT-a, to je sada kao da vozim drugi motor, stvarno nisam vjerovao da če se išta prominit sa volanom ali sam se ugodno iznenadio Extra.

Odlično.
Bila bi šteta, nakon toliko truda oko restauracije, da nisi 100% zadovoljan i vožnjom.
 
Evo i koja slija
 

Attachments

  • DSC_0346 (Kopiraj).JPG
    DSC_0346 (Kopiraj).JPG
    99.9 KB · Views: 192
  • DSC_0347 (Kopiraj).JPG
    DSC_0347 (Kopiraj).JPG
    83 KB · Views: 169
  • DSC_0349 (Kopiraj).JPG
    DSC_0349 (Kopiraj).JPG
    94.8 KB · Views: 167
  • DSC_0352 (Kopiraj).JPG
    DSC_0352 (Kopiraj).JPG
    89.5 KB · Views: 196
  • DSC_0353 (Kopiraj).JPG
    DSC_0353 (Kopiraj).JPG
    119.4 KB · Views: 222
Sad ces da se nauzivas..,K serija je stvarno pojam udobnosti,ali i brzine kad treba....  svaka cast stvarno bi bila steta da poslije toliko truda prodas motor!!  (y)
 
stsoso said:
Sada sjedim normalno, položaj odličan, volan je od Bmw-a K1100 LT-a, to je sada kao da vozim drugi motor, stvarno nisam vjerovao da če se išta prominit sa volanom ali sam se ugodno iznenadio Extra.

Jesi li ista rijesio za nabavku onog povisenog vizira?

Ja sam najvjerojatnije pred kupovinom K 1100 RS pa i mene zanima
 
E pa ljudi nisam vas čuo odavno, pa vam ovim putem želim sve najbolje u novoj godini, sreće i zdravlja a naravno i koje dobro  :021: :021: putovanje :0648: sa vašim motorima.