BMW k100 rs

Aj dobro je, živ si.
Sritno novo lito.

Gesendet von meinem S8 mit Tapatalk

 
stsoso said:
E pa ljudi nisam vas čuo odavno, pa vam ovim putem želim sve najbolje u novoj godini, sreće i zdravlja a naravno i koje dobro  :021: :021: putovanje :0648: sa vašim motorima.

Sretna nova!

Dokle si sa motorom? Ja se navozao na K 1100 RSu, bio ljetos i u St, tebe nigdje
 
stsoso said:
E pa ljudi nisam vas čuo odavno, pa vam ovim putem želim sve najbolje u novoj godini, sreće i zdravlja a naravno i koje dobro  :021: :021: putovanje :0648: sa vašim motorima.

Sretna Nova ekipa  (y)
 
Imam K100 RS koji ide u cafe racera i zbog toga imam na lageru komplet oklope i rep, far, svijetla, zmigavce, sic, itd. itd.

Pa ako kome bude trebalo sta mozete mi se javiti
 
pajo99 said:
Imam K100 RS koji ide u cafe racera i zbog toga imam na lageru komplet oklope i rep, far, svijetla, zmigavce, sic, itd. itd.

Pa ako kome bude trebalo sta mozete mi se javiti

Ako su ti čitava stakla prednjih žmigavaca (na retrovizorima) to ide k'o suho zlato, jer ih BMW ne proizvodi više i ne zna se kad će se moći nabaviti kao novi dio. Oglasi i po stranim BMW K forumima

http://www.k100-forum.com/portal

https://www.flyingbrick.de//index.php?board-list/

http://www.motobrick.com/

 
pajo99 said:
Hvala za info.

Sve je čitavo, jedino se vidi da je staro 30 godina.

Ma najbolje oglasi retrovizore SA staklima žmigavaca zajedno, jedno puno ne vrijedi bez drugog. Ja kad sam kupio K 1100 RS (retrovizori i žmigavci su ist kao na K 100) bila su stakalca razbijena i nemoguće ih je naći. Na kraju sam demontirao retrovizore potpuno i stavio one od GS-a na guvernalu (jer sam mjenjao guvernalu s onom od LT-a, pa u RS-oovim retrovizorima ništa nisam vidio od laktova), a dobio je i mini žmgavce od GS-a.

Još je nabolje oglasiti na njemačom eBay-u
 
Kako ti je ispalo to, slika?



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Koliko god staviš je ok, jerbo ih nema. 75-100€ kom...


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
Naravno ako su 100%  čitavi, bez  napuknuća i sl. Stanje laka manje bitno.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
 
pajo99 said:
Koja bi bila realna cijena jednog kompletnog retrovizora za RS

Ja sam za mog K100 rs prije godinu ipo otprilike samo ogledala platio oko 50 eura kom. a čitavi retrovizor sa ogledalom i žmigavcem znači komplet košta novi skoro 400 eura. :misli: :misli: :palacdolje: ali kad sam tražio polovne nisam mogao naći. Na e-bay kad se prodaje koji kompletan na aukciji dođu do cijene od 120-180 eura ovisi u kakvom je stanju.
 
Da netko zatrazi dao bi komplet sve oklope i plastike i retrovizore i rep i sic i ..... za nekih 500€
 
Te ostale plastike sic i rep ti ne postižu neke velike cijene ali retrovizori jesu, ukucaj u ebay tražilicu BMW K100 pa će ti izaći sve što se prodaje za taj tip motora vidi pa usporedi cijene, kod nas ćeš išta od toga teško prodati, ja imam tonu djelova za taj motor na Njuškalu i nisam prodao ništa osim jednog alternatora u dvi godine, znači samo ebay i slične stranice, na forumima od bmw k100 i sličnim stranicama možeš nešto prodati a kod nas vrlo, vrlo teško.
 
vjerojatno te nisam razveselio ovim odgovorom ali to ti je tako.
 
Stakala za žmigavce i dalje nema da se naruči i ne zna se kad će ih biti, prema tome jedina opcija ostaje uraditi kao što sam i ja.
 
Stavi koju sliku da vidimo što si napravio.
 
stsoso said:
Stavi koju sliku da vidimo što si napravio.

Ovo su slike od lani kad je Zlatko zavrsio s montazom vizira, zmigavaca i upravljaca od LT-a. Sad u subotu mu ga opet vozim, da ugradi sinkronizirane dizne ajnsprica od Tills.de i teflonska kociona crijeva.

bmw_k_10.jpg


bmw_k_11.jpg


bmw_k_12.jpg


bmw_k_13.jpg
 
I meni je Zlatko stavio te šprice i motor radi odlično :misli: bar mi tako izgleda po zvuku