BMW K1200/1300 S/R/Sport

Bok ekipa, vidim da se ništa ne piše u temi već duže vrijeme, očito je ovo puno rjeđa životinjica nego sam mislio...

Imam neku kombinaciju za K1200R pa me zanima malo na što treba obratiti pažnju prilikom kupovine. Na slikama je sve top, ima i relativno malo km, vjerojatno bi kum otišao pogledati.
 
To je sad već dosta stari motor pa je pitanje kako je vožen i održavan. Ako ima dokumentirane servise i odrađene sve servisne akcije ne vidim razloga zašto ne bi bio dobar.
 
Bok ekipa, vidim da se ništa ne piše u temi već duže vrijeme, očito je ovo puno rjeđa životinjica nego sam mislio...

Imam neku kombinaciju za K1200R pa me zanima malo na što treba obratiti pažnju prilikom kupovine. Na slikama je sve top, ima i relativno malo km, vjerojatno bi kum otišao pogledati.
Ako postoji opcija ,uvijek bolje 1300.
Doradili su mašinu 1200 i manje problema su imali s tim. Ne znači da bi problema trebalo biti ili da je 1300 neuništiv( loše održavanje i sl) ali ako postoji opcija ,bolje 1300, osobno mišljenje.
Ja sam ima 1300R i moram priznati sve me više hvata nostalgija za tim motorom.
Nije daleko dan ,kad budem odlučio ipak jednog imati opet u garaži, kud svi tud i taj 🫣