BMW K1200/1300 S/R/Sport

Ovo za dovod kisika stvarno nisam znao ali zar nebi onda elegantnije (jednostavnije)  rjesenje bilo zaliti malo silikona (trpi temp. bez problema) ili epoxi .. ali u svakom slucaju  (y)
 
Ako zaliješ sondu s nečim ne znaš kako će to sredstvo reagirati u unutrašnjosti, hoće li provoditi struju, oksidirati u kontaktu s grijanom sondom pa povećavati napon ili uništiti kontaktnu površinu pa umrtviti sondu... :neznam:
Plus da je ovo gore meni privremeno rješenje do instalacije "dobrih" mapa. Nakon toga skinem "čep" i imam natrag normalnu i ispravnu sondu.  (y)

I opciju za daljnje prisilno bogaćenje smjese ako stavim neke otvorenije filtere zraka, maknem DB kiler iz šuplje cijevi a mape se neće snaći. Jer prema Akrapovićevom grafu, slip-on smanjuje snagu ispod (pazi slučajnosti) 5000okr/min  :mrgreen:
 
Iz prakse znam da ti silikon nece uci u sondu (nije toliko tekuc) dok bi epoxi i mogao, mislim da bi bolje zabrtvio oko zica ,a poslije ga takodjer skines kao cep... ali kao sto sam rekao bitno da stvar sljaka i na ovaj nacin  (y)
 
Savršeno ko i ostatak motora  :konjic: :rock:

Ovo sam trebal ubaciti u prvi post...  :0648:

4606898-L.jpg
 
auuuuuuuuu, tek sada vidim ovo :shock: :shock:

mislim da komot možeš otvoriti servis :mrgreen:
 
Kako bi se iznenadija da kupis bembu od njega.

Skines oklop, ono duct tape i vezice  :shock: :shock: A nikad padano  :shock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Skripter said:
Nema tu kruha, samo održavanja... :palacdolje: :mrgreen:

A i nemam vremena više. Nisam ni znal kak sam zgodan sve dok nisam BMW kupil :shock:
vidim da nemaš vremena, ali jednom dok doktoriraš će sve biti lakše :mrgreen:
 
Baš lijepo kad imaš samo svoju temu... :mrgreen:

Uglavnom, vozilo se za vikend, 1250km, 16,5 sati vožnje u dva dana, krug do Praga preko Slovačke pa kroz austrijske brege natrag, prosječna brzina 76km/h uz 250km autoputa, bilo bi i brže da nije bilo gužvi, zastoja i proloma oblaka 8)

Dakle... kaj da velim... motor je savršenstvo bez mane na svim vrstama cesti :0648:

5ab6edce60e178726351a2b2562f2105.jpg
 
sorac said:
Da ne bude bas privatna tema, evo da se i ja pohvalim sa svojim bmw k1200r.. :)
Al ga i ti šamaraš po raznim klasama motora (isto kao i ja)  :D
Samo sektasima vise neces biti omiljen  :LOL: :mrgreen:
Motor je ozbiljna zvijer  :evil: bravo (y)
 
gianni said:
Al ga i ti šamaraš po raznim klasama motora (isto kao i ja)  :D
Samo sektasima vise neces biti omiljen  :LOL: :mrgreen:
Motor je ozbiljna zvijer  :evil: bravo (y)

A moram promjenit sve klase motora, tako da znam koja mi odgovara..  :mrgreen:

Hvala 8)
 
Skripter said:
Baš lijepo kad imaš samo svoju temu... :mrgreen:

Uglavnom, vozilo se za vikend, 1250km, 16,5 sati vožnje u dva dana, krug do Praga preko Slovačke pa kroz austrijske brege natrag, prosječna brzina 76km/h uz 250km autoputa, bilo bi i brže da nije bilo gužvi, zastoja i proloma oblaka 8)

...i kolika je onda bila potrošnja te pile ?
 
ako sam dobro zapamtila najmanje tankanje je bilo 5,5  , kad smo uspjeli 10 litara natočit ;)