BMW K1200/1300 S/R/Sport

tomizagreb said:
a htio bi nesto.vece od freze svakako
jer na 196cm i 101kg ne smeta.
radim ozbiljan posao, pa se nekako ne osjecam ozbiljno kada razvrtim na 8-9k u drugoj na zelenom valu da motor živne. Onda me iskreno i ponese malo pa je to sve samo ne voznja na posao i nazad. 
Zato se mozda i neupuceno nadam da bi neki s vise momenta bio rjesenje, a u konacnici se i sporije vozio.
Grad Zagreb, ruta maksimir-crnomerec. 4km.
Gledam onog sivoga 2007. na njuskalu

Ja sam godinama imao R Sport. To je odličan motor, nikakvih problema po gradu. Odličan i za commute a i za ozbiljnije ture. 1200S je još bolji za ovaj van gradski dio.
 
tomizagreb said:
a htio bi nesto.vece od freze svakako
jer na 196cm i 101kg ne smeta.
radim ozbiljan posao, pa se nekako ne osjecam ozbiljno kada razvrtim na 8-9k u drugoj na zelenom valu da motor živne. Onda me iskreno i ponese malo pa je to sve samo ne voznja na posao i nazad. 
Zato se mozda i neupuceno nadam da bi neki s vise momenta bio rjesenje, a u konacnici se i sporije vozio.
Grad Zagreb, ruta maksimir-crnomerec. 4km.
Gledam onog sivoga 2007. na njuskalu
Steta palit motor za 4km. Nabavi neki jeftini skuter za to :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
Sitno brojim...
0f0055d0195e7e5c5f9081c694d24596.jpg
 
Prijatelj ga vozi i motor se u gradu ponasa ko da ga silis jednostavno brlja ne lezi mu to nikako pa je isao na remap u bmw servis ali reko za grad isti kujac prije i poslje.
 
3alfa3 said:
Steta palit motor za 4km. Nabavi neki jeftini skuter za to :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

hvala tebi i ostalima na savjetima,
protegao sam se malo još pa uzeo skuplje, x-max 400, '16.
bude to ok za 4km tam i nazad  :021:
 
Alllaaaaa :shock: :misli:
ma ok je x-max, ali brate, skoro si kupio MOTOR hahahhaha.
Bez brige, budeš ti u klub, kad tad (y) :LOL:
 
Jučer sam zamijenil upravljač s onim s R Sport modela i zasad sam jako zadovoljan!
Malo širi upravljač, izmijenjen kut ručki koje su sad i malo više, uglavnom upravljanje k'o na R ili R Sport modelu. Lakše se podnosi duža sporija vožnja, npr. u gradskome prometu ili pod ograničenjima :mrgreen:
Za one koji nisu pRRavi rejseri i ne voze 300km/h cijelo vrijeme, topla preporuka.

a1543204d90a3d6c5f660058ffab96a6.jpg
 
BMW K1300S ,model 2009/10

-mane,prednosti...
-koji su bili opozivi sve..
-na sto posebno odredit paznju prilikom kupnje..?

Ako netko moze pomoci,podjeliti svoje iskustvo,bio bih zahvalan.
Hvala!

pozz
 
Ima li tko tu od forumaša da misli prodavat svojeg K1300S ?
Možda ali možda bi razmislil i o K1200S samo ako ima riješene sve opozive itd...al preferiram 1.3🤣
 
a gle, 78k
na ca 74k zamijenjene sve tekucine, provjera ventila itd.
idem do bagija drugi tjedan pa da vidimo kaj ne valja, ali za te pare i kakvo je stanje motora i oprema mislim da je super cijena
 
prijevoz s berlina do ck 350 € (kamion sa rampom, da je bio obican bilo bi 250 €)
ppmv ca 520 € (tocno u lipu koliko je i na web stranici od carine)
homologacija ca 55 €
ukupno ca 925 € do rege
 
  • Like
Reactions: Village