BMW K1200 R ili K1300 R

Sinna

Well-known member
zar nema niti jedan u HR da se napiše ponešto o tim motorima. :misli: :shock:ne mogu virovat da većinu ljubitelja BMW-a čine zaljubljenici u seriju R xxxx (R,S,LT,RT...) :? :eek:hne: :confused2: :neznam:
 
Tko kaže da ih nema??

No ljudi možda nisu na ovom forumu, nemaju vremena, nemaju volje pisati, nemaju...  :wink: :wink: :wink:

Ukoliko želiš doznati više iz aspekta korisnika, mislim da si ovdje na krivom mjestu. No moja preporuka je forum vlasnika K-motocikala

http://www.eurokclub.com/
 
Sledgehammer said:
Patio je i ovaj...

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,135087.0.html

:LOL: :LOL: :LOL:

A zbog čega motor nije upalio...a nije jedini koji nije...ajmo, znalci. Tko zna?
 
Bandit said:
A zbog čega motor nije upalio...a nije jedini koji nije...ajmo, znalci. Tko zna?


Koji motor  :misli: :misli: :misli: ja tu samo vidim njemacki poluproizvod koji zivi na staroj slavi  :mrgreen:
 
Bandit said:
A zbog čega motor nije upalio...a nije jedini koji nije...ajmo, znalci. Tko zna?

Mene iskreno zanima (y)

Mada slutim da je neka sprdacina od problema.
 
Bandit said:
A zbog čega motor nije upalio...a nije jedini koji nije...ajmo, znalci. Tko zna?

Antenna Ring Immobilizer (ne znam kak bi rekao na rvackom), ako kažeš da nije jedini.  :wink:
 
Pudla said:
Antenna Ring Immobilizer (ne znam kak bi rekao na rvackom), ako kažeš da nije jedini.  :wink:


Antena koja stoji oko brave i cita kod s kljuca i salje ga u ecu .Jesi na to mislio  :mrgreen:
 
vickodu said:
Antena koja stoji oko brave i cita kod s kljuca i salje ga u ecu .Jesi na to mislio  :mrgreen:

Da, to je poznata greška i riješena je (o njihovom trošku), trebalo je par godina da priznaju .:LOL:
 
Po onome što su u toj temi rekli i ljudi koji su bili tamo na susretu, te što sam još čuo off-the-record od ljudi koji su isto stajali pokraj, ja bih to definirao kao "nov i pametan motocikl se branio od divljanja jednog starog i bedastog kompleksaša"...

Motocikl koji ima prevaljenih 280 km na satu ići tjerati na pucanje i u crveno polje u leru...  :? :? :?
 
Pudla said:
Da, to je poznata greška i riješena je (o njihovom trošku), trebalo je par godina da priznaju .:LOL:


Znam nije jedini jbg dogada se jedino sto nije ugodno kad dodes mirno sa motorom na kavicu i onda se vratis sa busom doma.


Sledgehammer said:
Po onome što su u toj temi rekli i ljudi koji su bili tamo na susretu, te što sam još čuo off-the-record od ljudi koji su isto stajali pokraj, ja bih to definirao kao "nov i pametan motocikl se branio od divljanja jednog starog i bedastog kompleksaša"...

Motocikl koji ima prevaljenih 280 km na satu ići tjerati na pucanje i u crveno polje u leru...  :? :? :?


Jeli se to samo tjesis jer ne mozes priznati sam sebi da se kvare ili .................... :misli:
 
Kako mi je promakla tema "Ode BMW u 3PM"?  :misli: Lik je fakat car (y) , a i formirana cijena je sukladna  :mrgreen: .
Gotovo sigurno je bila riječ o Ring Antenna EWS (61 35 7 705 247), prstenu ispod ključa koji ne prepozna kod u ključu, i ne bi ga upalio da si..
Dio se mijenjao na prvom servisu, a Car nije imao sreće izvesti kilometražu do prvog servisa  :( Čuo sam za još neke neugodne slučajeve kad je ljude ostavio motor negdje na putu, na pumpi na koju su stali tankati, i tako. BMW je zajebao (ili BMW je zajebao isporučitelj te antene svojom nekvalitetom), ali se dio mijenjao na servisu, a ukoliko se problem već dogodio BMW je platio sve nastale troškove.
Ako je zbog toga BMW govno, neka bude.. izbjegnite ga i nipošto ne kupujte. Kupite npr. Kawasaki ili Yamahu.
 
  • Like
Reactions: Dragon Racing
zokx said:
Kako mi je promakla tema "Ode BMW u 3PM"?  :misli: Lik je fakat car (y) , a i formirana cijena je sukladna  :mrgreen: .
Gotovo sigurno je bila riječ o Ring Antenna EWS (61 35 7 705 247), prstenu ispod ključa koji ne prepozna kod u ključu, i ne bi ga upalio da si..
Dio se mijenjao na prvom servisu, a Car nije imao sreće izvesti kilometražu do prvog servisa  :( Čuo sam za još neke neugodne slučajeve kad je ljude ostavio motor negdje na putu, na pumpi na koju su stali tankati, i tako. BMW je zajebao (ili BMW je zajebao isporučitelj te antene svojom nekvalitetom), ali se dio mijenjao na servisu, a ukoliko se problem već dogodio BMW je platio sve nastale troškove.
Ako je zbog toga BMW govno, neka bude.. izbjegnite ga i nipošto ne kupujte. Kupite npr. Kawasaki ili Yamahu.


Ne sam zbog toga nego iz vise drugih razloga  :wink: Sto se tice svih nastalih troskova dat cu ti jedan primjer .Odes sa svojim novim Bmw motociklom na putovanje sa prijateljima i naravno uzmes godisnji radi toga .Nakon dva dana ostanes u kvaru u nekoj mlo udaljenijoj drzavi tipa Albanija i to naravno u subotu popodne a u pon je neki njihov drzavni praznik .Pitam se na koji nacin jedan proizvodac moze platit moje zivce sto sam kupio motor koji je skupo placen da meu se nebi dogadale takve pizdarije  :misli:
 
zokx said:
Imam ja. Što bi te točno zanimalo?
pa zanima me sve, kako se ponaša u gradu, a kako izvan, da li je lagan za vozit, kako koči, potrošna, autonomija, vožnja udvoje i sl. vidiš ja sam 2007. htio kupit super naked motor i baš jedan lipi je bio u tomića u salonu ST-u žuto-crni god. dana star 2006. i pitam cijenu, koliki popust imam jer je star više od god., a on meni reče 6%. :misli: :x meni se učinilo premalo s obzirom na god. i pošto nije htio dat više lipo sam ga odrebatio. samo za primjer u istom salonu BMW 3 god. dana stara dava mi ga je za 15 % manju cijenu. govorim sve o novim salonskim modelima i za motor i za auto.  posli sam naša isto salonski model aprilia tuono 1 god. stara na popust 2000 eura. nemojte mi samo sad to nevalja, to je talijan i sl., jer ja guštan s njim a i bili smo žena i ja do istanbula ukupno 3500 km, a dosta nas je pratila kiša i sve 5! (y) samo me ne pitajte di sam stavio prtljagu. :LOL: :wink:
 
Pudla said:
Da, to je poznata greška i riješena je (o njihovom trošku), trebalo je par godina da priznaju .:LOL:
znači i veliki BMW ima mušica, samo o tome nitko ne priča. :? da o japanskim motorima ne govorim (svi šute). :palacdolje: samo ponosni vlasnici aprilije svašta govore o njoj, ali je ipak ne bi dali! :wink: (y)
 
Sinna said:
znači i veliki BMW ima mušica, samo o tome nitko ne priča. :? da o japanskim motorima ne govorim (svi šute). :palacdolje: samo ponosni vlasnici aprilije svašta govore o njoj, ali je ipak ne bi dali! :wink: (y)

Nije da se nešto u ovo vrijeme može sakriti, evo ti thread od 213 stranica o anteni sa ADVRidera.  :mrgreen:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=245456

Isto tako izgleda da lanac voli puknuti na F 800GS i tak...