BMW K1200 R ili K1300 R

:mrgreen: (y)
ja sam u "banani"  :LOL:
moja gospođa zna vozit motor,
tako da bih sigurno izvukao "kraću slamku", tako da....
 
eeee izvukao ja slamku, :shock: i to kako kratku.
Opet švabo stao  :sad:
Ista priča, samo sad u "centru " grada. Poštena "blmage" hahhha.
Simptomi isti, sad je akumulator na punjaču, pa će  mo vidjeti.
Nekako minje čudno da je prekidač, kad ne odradi sve check funkcije, znači kod kontakta, displej radi ali nema temp i nivo goriva, i ne odradi check( žuta /crvena ) lampica. Tako da ipak mislim da je akumulator,
ali vidjet će mo.
 
Durr isprika,
nije akumulator, izgleda da je prekidač zaista.
Trenutno sam zauzet ali čim uhvatim vremena,rastavljan ga.  Kristijan iz Baumgartnera mi je isto potvrdio da bi to moglo biti. A potvrdio sam da akumulator nije.
 
Durr said:
Kad smo dosli doma zamijenio prekidac (novi je jedno 1200 kn) i sve se vratilo u normalu. Ovaj novi prekidac je puno modernije slozen iznutra.
ima na tome motoru koji dio da ne košta pun kok previše para?? :mrgreen:
 
Rudar said:
Durr isprika,
nije akumulator, izgleda da je prekidač zaista.
Trenutno sam zauzet ali čim uhvatim vremena,rastavljan ga.  Kristijan iz Baumgartnera mi je isto potvrdio da bi to moglo biti. A potvrdio sam da akumulator nije.
(y) Iz KFM-a je bio jedno 300 kn jeftiniji, ali kod Tomica dosao za 2 dana a meni se nije cekalo. Doslovno 2 minute za zamijenit (ali moras imat onaj sicusni torx dugacki mislim da je 8 ili 9). Mislim da bi vrijedilo probat odnjet kod nekog elektricara da on to napravi isto. Ja jednostavno nisam imao vremena cekat (dosao s puta i isao na drugi put odmah).

MOONSHIELD said:
ima na tome motoru koji dio da ne košta pun kok previše para?? :mrgreen:
Ne. :LOL:
 
:mrgreen: zato ga i volimo
prijatelji ,što me ovo koštalo živaca al kad ga složim, bude on to vratio s "kamatom".
sad ga idem rastaviti, pa budemo vidjeli
 
MOONSHIELD said:
ima na tome motoru koji dio da ne košta pun kok previše para?? :mrgreen:

Mom frendu kisa potopila neku centralu dok je bio parkiran  nisu radila svjetla,abs i jos nesto uglavnom novi komad je 3000 soma eura  :LOL: :LOL: :LOL:
 
pikacu88 said:
Mom frendu kisa potopila neku centralu dok je bio parkiran  nisu radila svjetla,abs i jos nesto uglavnom novi komad je 3000 soma eura  :LOL: :LOL: :LOL:
super stvar kod tih bmw-a je što se svi ti razni dijelovi koji inače koštaju 2-3 t€ (a zamjenskih nema) daju povoljno reparirati kod nekog švabe za duplo manje love  :mrgreen:
 
Evo našao ja njega
A sad tražit cijenu :sad:
 

Attachments

  • IMG_20190801_195445.jpg
    IMG_20190801_195445.jpg
    1.4 MB · Views: 162
MOONSHIELD said:
super stvar kod tih bmw-a je što se svi ti razni dijelovi koji inače koštaju 2-3 t€ (a zamjenskih nema) daju povoljno reparirati kod nekog švabe za duplo manje love  :mrgreen:

A izvuko se sa nekih soma eura na kraju
 
MOONSHIELD said:
ima na tome motoru koji dio da ne košta pun kok previše para?? :mrgreen:

Nije to skupo, samo si se ti siromašno udala  :mrgreen:


Rudar said:
Evo našao ja njega
A sad tražit cijenu :sad:

Meni je desni prekidač "promočil" prije dvije godine nakon par sati vožnje po sveopćem potopu, nisam mogel ugasiti desni žmigavac i kill-swich je gasil motor ispod 5000 okretaja. Baš je bilo zabavno u gužvi, po kiši, među autima, na brdima iznad Gdanjska  :LOL:

Neki dijelovi koštaju smiješne novce s obzirom da su originali a neki su apsolutno neopravdano skupi. Mislim... 300€ za kombinirani prekidač koji skoro svima krepava  :palacdolje:
 
Izgleda , da se desilo u krivo(skupo) vrijeme
 

Attachments

  • Screenshot_20190802-000526.png
    Screenshot_20190802-000526.png
    157.5 KB · Views: 245
Definitivno potvrdio, problem s prekidačem, naručen, dolazi sutra(kad sam ja već u Južnoj Americi :palacdolje:).
Ali poigrao sam se malo električara i" ugrabio " dva dana vožnje, tako da idem radit, "miran". :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20190805_223247.jpg
    IMG_20190805_223247.jpg
    1.6 MB · Views: 197
  • IMG-20190804-WA0007.jpeg
    IMG-20190804-WA0007.jpeg
    997.1 KB · Views: 245
Pozdrav ekipa od novog vlasnika K1300R 2010 god.

Ima li slucajno netko za podijelit service manual za njega?