BMW R 1200 GS

Rajko111

New member
Planiram nabaviti, te vas molim za misljenje.
Sretan Uskrs! (y)
 
kupio

prezadovoljan

skuplji od konkurencije

pogon lancem mi se više sviđa, ali zato nema održavanja!
 
Mislim da si dobro odlučio i dobro planiraš, jer sam u istoj situaciji, a isto mogu reći i još neki ljudi ovdje...

Što se tiče R 1200 GS, barem za njega imaš prepun net testova, samo za nešto opsežnije od naših testova trebaš znati engleski ili njemački. Preporučam i portal http://ukgser.com/home/ , kao i njihov forum, jer sve što ćeš ikada trebati o GS-u nalazi se tamo...

Ukratko - R 1200 GS je 

:naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon: :naklon:
:yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman: :yoman:
 
gastajbarter said:
odlican motor ako finansije nisu u pitanju-isto tako nije za ljude lakse od 90kg i manje od 175cm

zašto? imam 173 cm i 75 kg i ne vidim posebni problem?
 
DamirK said:
zato i ne vidiš  :mrgreen:


:mrgreen: , a digići kad ga skidaju sa centralnog nogara, e to je predstava  :LOL:
 
Shonyo javi se... :mrgreen: sigurno mu je bilo slabo kad je vidio topic :wink:
 
Nemreš fulati  (y)

Veliki GS je jedan od najobožavanijih motora na ovom forumu.

Slijedeća stepenica je izgradnja hrama  :B:
 
Super Jura said:
Nemreš fulati  (y)

Veliki GS je jedan od najobožavanijih motora na ovom forumu.

Slijedeća stepenica je izgradnja hrama  :B:
Bit će, bit će...
 
tomee said:
sve je to ok alvjernika ko što ima DL neče imat nikad :jesus: :jesus: :jesus:
Ide i puno ljudi u crkvu, a malo ih ima Bibliju doma ;)
 
2 Rajko
- oprosti na malom offu  :wink:

DL je definitvno dobar motor i mi koji ih vozimo cijenimo to i jako smo zadovoljni njima.

No, bez obzira na to, dosta nas bi voljelo vidjeti taj BMW u svojoj garaži da nije toliko skup. Ipak je 50% skuplji od DL-a, a sada jel baš svih tih 50% bolji... :misli: 

U mnogim usporednim testovima tog tipa motora GS je proglašen ako ne najboljim a ono uvijek na jednom od prva dva mjesta. Pri tome mu cijena često oduzme taj dio bodova koji mu nedostaje za pobjedu.

U svakom slučaju želim ti sreću pri kupnji  (y)