BMW R 1200 GS

Pa ajd upali ti gsa i odvezi tih bijednih  1:38 ba grobniku.
Necu, nemam sta medju pajserima pametovat.
 
oko moje... vidi ovaj video....moze se GS potjerat po cesti....al ovaj drugi bogami po makadamu ne moze  :mrgreen: :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=lNxEHro3YU8

samo treba imat cohones al ne na tastaturi ;-)


p.s. vozio sam na toj stazi i ovo ne izgleda lose
i vjeruj mi, da ga pratis ne bi imao kad cackat nos

 
prpa said:
Bome ganja gs-a

ganja ganja, a GS najvise dodje do izrazaja na pasevima..... milina je gledati kako sa lakocom prolaze prijevoje i krivine....

al ajde ti to dokazi ovom Becaninu  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
neznam kako je kod vas ali ja otkad sam kupio ovog "starog" GS, ne skidam osmjeh s lica.....

i ne znam ko je od vas ikad izvukao 100% njegovih mogucnosti da se moze tako prigovarati da nije dinamican?

navozao sam se svega u zivotu a i imam poneki motoric jos uvijek i svi za sve kukaju kako su im "slabi"....(i provozao sam se na 30-ak evropskih staza od Portugala do Rusije pa imam nesto iskustva iako daleko od toga da sam neki "trkac")

npr. nekome je slab GSXR 1000 i onda mu treba nova struja, novi ovjes i sta ti ja znam sta sve ne....a dodje npr. na grobnik i vozi 1:38  :LOL: :LOL:
a onda dodje neko sa velikim cohonesima i odvozi 1:33 na serijskom motoru

isto tako i za GS, taj motor nije napravljen za nista drugo nego za hedonisticko uzivanje na 2 kola/ tocka/kotaca itd....

A o tome koji je bolji ne treba ni raspravljati jer svaki od tih motora koje spominjete (XR, KTM....) ima svoju namjenu i svoga kupca

Kad mi se brzo vozi uzmem GSXR-a i odem na stazu, kad mi se uziva onda se vozam na GS-u, kad mi se divlja sjednem na RM-Z-a a kad mi se kopa po motoru onda se provozam na apriliji  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Toliko.


Konacno neko! :mrgreen:

(y)
 
Sredju said:
si napisao da je 1:38 bijedno na grobniku.
a ovo na videu gore, brze vozimo na ulici, go kurac.
Staza je dosta šira od ulice, i sa manje okolnog namještaja ka orijentira, pa pari sporije nego šta zapravo jest. :neznam:
 
Shepa said:
Staza je dosta šira od ulice, i sa manje okolnog namještaja ka orijentira, pa pari sporije nego šta zapravo jest. :neznam:

Slusaj hp4 kako radi na do 8000 okretaja, ni jednom nije aktivirao tc na izlazu. To je bmw video, hp4 je tu samo kamerman gsu i vozi polako.
 
Sredju said:
si napisao da je 1:38 bijedno na grobniku.
a ovo na videu gore, brze vozimo na ulici, go kurac.

pa je bijedno 1:38, nego sta je.

Nego ti koji juris po ulici brze nego na onom videu, ajmo ovako:

Izaberes mjesto (pass, Prijevoj9, a mozes i stazu i dodjes sa svojom MT07 iz potpisa (mozes je i nabudjiti) a ja cu sa GS-om kojeg sam kupio prije ca. 2 mjeseca i na kojem sam se do sad provozao par stotina km tako da nemam nekog iskustva, i bacimo jednu utrkicu.

Mozemo skupa startati a mozemo i na stopericu ako te strah zvuka koji te prestize. I biraj u sta se trkamo.


toliko


p.s. i nemoj da ti moram i ja pisati ono "glupane", nije to moj nivo ali brate mili ti jednostavno tjeras ljude da ti to napisu.

 
taj video sto si postao je karina od voznje po stazi isto kao i ti.
ne vozim se sa ljudima koji ne mogu minimum postovanja pruzit sugovorniku.