BMW R1200 GS Adventure 2016 ili Novi Kawasaki versys 1000 grand tourer 2020

seki22 said:
Kad imas 50 ks navise za brzinu nisu bitni konji nego srce junaka....
Ja da iman i 200 ks obrije me neko sa 50.......[emoji12]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Je 50-60 konja je  sto koristi 90 posto vozaca.
 
Sredju said:
Gdje ti vidis ramu?

Pa 80% rame je identicno. Oba motora imaju iste motore sa identicnim tackama fiksiranja na ramu. Razlika je u repnom dijelu i naprijed, jer je kod GS telelever pa ima drugaciji prihvat
 
Sigurno vec sada znas koji ti je drazi samo cekas da javno mnijenje potvrdi tvoje zelje.

Nemoj cekati nego kupi bas taj koji ti je drazi.
A ova rasprava te samo moze odvesti u krivome smijeru, da kupis onaj koji je "bolji", umjesto onoga kojega istinski zelis.
 
Edvard66 said:
Pozdrav svima,
Novi sam na forumu i mozda nesto zabrljam pa mi nemojte zamjerit.
Zivim u UK vec 4 g. sa suprugom i 13 godišnjom tinejdzericom. Zivot nam je prekrasan, sto se financija tice, ali se I šljaka. U svakome slucaju sretni smo sto smo tu. Uvijek sam zelio nekakav ozbiljan motor za putovanje i gust. Moji prijasnji motori su Beverly 200 I Beverly 500. Kupio sam novog Beverly 500, 2006 g kojega jos dan danas imam u Hrvatskoj. Ne zelim ga prodavati jer mislim da cu se kad tad vratiti u HR. Skuter je idealan za ducan i voznju po Zagrebu. Zelim kupiti motor za putovanje da iskoristim svoj godisnji a bilo bi idealno krenuti iz UK-a prema Hrvatskoj. Zelja mi je godisnji odmor potrositi na putovanja, a mogu birati kroz koju zemlju da dođem do Hrvatske, a drugim putem se vracati. Mislim da bih mogao tako godisnje proci i 10000 km plus sto bih ovdje napravio mozda 5000 km. Sami znate da ovdje ima puno kise sto za Engleze nista ne znaci, ali za nas je to problem. To je ukratko o meni. Moje pitanje je posto se dvojim između dva motora.
Samo da napomenem da u UK polovni motori su skoro svi servisirani u ovlastenim servisima, jer svi imaju dobre place da bi se zezali sa nekakvim frendovskim garazama. Ne tvrdim da je 100%, ali vecina. Jos da napomenem da su i polovni motori dosta jeftiniji i da se dosta moze spustiti cijena jer prodavac ne zeli prodavati motor 5 mjeseci kao sto je kod nas slucaj. Ujedno Englezi u prosjeku imaju 2 auta i 2 motora ( skuter plus vecu neku zekalicu ). Mozda netkome ovo zvuci cudno, ali TJEDNA placa je prosjecno £500. Tako da Englezima £1000 ili £1200 mozete rusiti cijenu. Naravno ne svi, ali vecina. Znam iz iskustva jer sam promjenio 4 automobila. Oprostite na ovome velikom pismu.
E sada ono najbitnije.
Zelja mi je kupiti BMW R 1200 GS Adventure, cijene se vrte 2016 £12000 , 2017 £13000
U među vremenu mi je za oko zapeo i novi Kawasaki versys 1000 grand tourer 2020.

Eh sad, od Vas trazim misljenje sto bi ste Vi na mome mjestu?
Ista cijena samo Kawasaki bi bio prvi vlasnik.

BMW R1200 GS Adventure 2017. Ili
Kawasaki versys 1000 grand tourer 2020

Pozdrav,

najidealnije rješenje je da stisneš još malo (jedno 5-6k funti, obzirom da vjerojatno možeš i kupiš novi GS i zašto baš adventure? Može i obični.)

inače bolje GS iz 2017 nego kawa za ovo što ti hoćeš. :misli:
 
Maestral said:
Sigurno vec sada znas koji ti je drazi samo cekas da javno mnijenje potvrdi tvoje zelje.

Nemoj cekati nego kupi bas taj koji ti je drazi.
A ova rasprava te samo moze odvesti u krivome smijeru, da kupis onaj koji je "bolji", umjesto onoga kojega istinski zelis.
Kupi BMW i ovak i onak buš ga uzeo jer si ga sigurno vidio i svidio ti se. S njim možeš i na plac i na kraj svijeta.

Inviato dal mio LLD-L31 utilizzando Tapatalk

 
Kao sto je netko reka, Suzuki V Strom 1000 i ne trebas se sekirat kao sto bi se sekirao sa BMWom.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
2019. g. je u HR prodano 100 GSova 1250. Jadni ljudi. Koliko sekiracije...
Zna li netko koliko je prodano Stromova 1000? Versysa 1000? 2?...3..?
 
Koga boli k.. koliko je prodano? To nesto znaci? Prodaje se jer je BMW i uvik ima pacijenata koji pate na BMW i gutaju govna koja im taj BMW nabaci.



Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
Od 103, 100 su pacijenti, a ova trojica znaju. Hm...

Kako da čovjeku predložim "Kupi Kawasaki. Njega nitko neće!"
Ili
"GS ti ne valja. Najbolji je na svim usporednim testovima!"
 
Ne kupuj BMW a klapa, trese ne ide i kvari se nakon 100000 km, milion kupaca nema pojma.

Nadam se da cu ove ili cledece godine vidit u zivo kawasakia ili novog v stroma u zivo



 

Attachments

  • IMG_0222.jpg
    IMG_0222.jpg
    94 KB · Views: 183
Ma KBK za išta

Kupi što ti se vise sviđa i gassssd
Uzivaj svaki put kad sjednes.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Ma KBK za išta

Kupi što ti se vise sviđa i gassssd
Uzivaj svaki put kad sjednes.....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tajna svih tajni, nedokuciva kvantna fizika za homo balkanikusa.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Sredju said:
najskuplji skuter, najskuplji motocikl u garazi u sred hrvatske.

Prijavi se u mladez HDZ-a imat ces i ti prosli tjedan su GS -ove poceli djelit ja sam dobija u prvom valu,u iducem djele X5 to ce mi zena dobit.
 
Nemoj me krivo razumit.
To je ono bravarski preko palca ocijenjeno 40 000 eura za igracke koje stoje u garazi 80 posto vremena i gube na cijeni.
Ne mogu si svi takav luksuz priustiti.