BMW R1200 GS Adventure 2016 ili Novi Kawasaki versys 1000 grand tourer 2020

Evo, ja ću ponuditi jedan mogući odgovor. Sa velikim Versysom (baš na GT modelu od frenda) uspio sam se sjedeći na motoru, okrenuti na mjestu, na GS nisam  :mrgreen:
 
U klasi ne postoji okretniji motor od GS-a.
 
ko samui said:
U svakom slucaju R nine T bi stragao po zavojima bilo koju yamahu osim R1 te MT 10 ,traceri MT09 MT07 mos jedino izginit s tim u zescoj voznji

Imao sam i R nine T i MT 09 tako da znam sto pricam,to o ovjesu mislim ,a o kocnicama i komplet motoru necu ni spominjat i usporedivat jer nisu s istog planeta.

BMW je premium  proizvod i usporedivat njega s bilo kojim japanskim brandovima je kao u autoindsutriji usporedivat VW ,Peugeot ili Ford s BMW ili Mercedesom mislim da to svi razumiju.
Jedino ko je u zadnje vrijeme primirisa blizu je africa twin pogotovo s ovim 2020 redizajnom i 1100 masinom.

BMW GS s 100000 km i 10 god starosti se vozi doslovno kao nov motor te mu je komplet sasija,kvaliteta izrade uopce full ciklistika i dalje bolja od vecine japanskih motora do cca 100000 kn

Sve je diskutabilno, al jedno je SIGURNO:

MOTOR MORA BIT IZ JAPANA!!!!!
 
Glaky said:
Čovjek živi u Engleskoj, a ne na Balkanu.

Pa da je na Balkanu morao bi kupiti BMW (to je švabo).  Al kad je već u UK nek uzme Royal Enfield, Triumph ili Norton. :D
 
DuroDu said:
Pa da je na Balkanu morao bi kupiti BMW (to je švabo).  Al kad je već u UK nek uzme Royal Enfield, Triumph ili Norton. :D

Svi ćemo polako preći na Royal Enfild s obzirom na novčane kazne i oduzimanja dozvole zbog prekoračenja brzine, preticanja itd.  :embarassed:
 
Najbolje od svega je što je pokretač teme napisao jedan post i od tad ga ni čuti ni vidjeti,
a ekipa nadrobi 6 strana  :LOL:
 
Pozdrav svima
Oprostite sto nisam se javio, ali danas sam slucajno pogledao na forum i šokirao sam se na toliko odgovora. Prva dva odgovora sam dobio na mail i odmah sam odgovorio, ali poslje toga nisam  na mail ništa vise dobio pa sam pomislio da nemam drugih poruka. Nisam niti stigao procitati sve poruke. Jos sam narucio godisnji katalog iz HR kojega čeka da bi mi pomoglo da se odlucim. Bas sam se spetljao i vise nemam pojma sto hocu. Sada cu ispasti kreten, ali  sto vise citam i istrazujem to sam sve vise u banani.
Poslao sam zahtjeve za probne voznje skoro svima Suzukiju, Yamahi, BMW, Kawasakiju i cekam da sve dođe u normalu da bi obavio probne voznje. Mislim da kada sjednes na motor onda osjetis da li je to to. Probne voznje ocekujem krajem 6 mjeseca ili 7
Zahvaljujem se svima na ulozenom trudu i iskrenim misljenju i jos se jedanputa ispricavam.

 
Pa UK te hrani, a ti nisi rezerviro test vožnje Elizabetinih tvornica. Sram te bilo. :LOL:

https://www.youtube.com/watch?v=D3dR7u7TPNo
 
Mali input iz servisa...
Cini mi se da versachi 1000 ima ozbiljan problem sa padanjem...
Prosli tjedan su iz naseg servisa dva nova motora, 2020 modeli,  otisla na otpad ( osiguranje ih otpisalo) jer su ZARIBALE masine nakon pada.. 🤔🤔🤔  Pending investigation...
Da li je itko natrapao na nesto o tome.... ?

I vezano za gs, konkretno iz 2016 sa 35000 km... prolupao lezaj lijeve klipnjace... stize novi motor u garanciji i BMW placa pola usluge... pa sad si ti misli sta kupiti... servisiranje BMWa je znatno jeftinije od japanaca i jos imas skor9 dozivotnu garanciju... da je barem moja voljena Aprilija blizu tome ili KTM 😔😔😔
 
Zar se nebi mašina trebala pri padu ugasit, a ostati raditi isključivo rasvjetna tijela ?
 
DaRRth Vader said:
servisiranje BMWa je znatno jeftinije od japanaca i jos imas skor9 dozivotnu garanciju...

Osim ako ne zivis u Bosni... Ja se jos uvijek borim da DOPLATIM jos 2 godine garancije za motor ciju isporuku trenutno cekam...
 
error said:
Zar se nebi mašina trebala pri padu ugasit, a ostati raditi isključivo rasvjetna tijela ?
Pa trebala bi...
koliko sam saznao onako iz radoznalosti, krepali su par minuta poslije prevrtanja... jedan je cak vozio prema servisu jer mu je nesto crveno bilo na tabli... budem se raspitao kod kwaka guys....
 
esso_sa said:
Osim ako ne zivis u Bosni... Ja se jos uvijek borim da DOPLATIM jos 2 godine garancije za motor ciju isporuku trenutno cekam...
Ja sam sa druge strane pulta i mogu to razumjeti sa servisne strane...
Poneki  sidnejski kupci mudraci pisu direktno u Minken ako im se nesto ne svidja, sta ce oni pricat sa tamo nekim uvoznikom za Au ili nedajboze dilerom u Sydneyu... 😂😂😂  sto ne probas i ti tako?