BMW R1200GS ADVENTURE

Lolo said:
Kaj tam nema asfalta po gradovima  :misli:  :LOL:
Pa moj je ADVENTURE... korisltim ga u ponekad u skladu sa imenom :LOL: :jesus:

gvo said:
Nemaju ni flourescentih šubertica izgleda.  :?
Zaista i nije  bilo do prosle godine... no slabo se prodaju.. nekad ozijima ne mos uvalit muda pod bubrege iako gutaju sve i svasta... cijena ovdje nikada nikome nije problem, ali dizajn jeste...  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
Vidim niko nista ne pise...
Samo da vam mahnem...  :wink:
Gospodine Vader, početničke greške radite. Vozite bez upaljenih maglenki. Podsjećam da koštaju 2500 kn + PDV. Dakle odmah upaliti jer niste malo platili.
Danas sam sa vozilicom napravio malo preko 1000 km (ZG-Senj :0648:-Tučepi-Senj :0648:-ZG) . Stajanje samo za tankiranje. Došao doma odmoran i odveo gospođu na večeru. Poslije večere se nisam baš nešto iskazao. Dakle GSA je Motorčina, sa velikim M. Dođeš odmorniji nego što si krenuo.

https://www.youtube.com/watch?v=RbcoiMoZdmc&feature=youtu.be

 
tomo3 said:
Gospodine Vader, početničke greške radite. Vozite bez upaljenih maglenki. Podsjećam da koštaju 2500 kn + PDV. Dakle odmah upaliti jer niste malo platili.
Danas sam sa vozilicom napravio malo preko 1000 km (ZG-Senj :0648:-Tučepi-Senj :0648:-ZG) . Stajanje samo za tankiranje. Došao doma odmoran i odveo gospođu na večeru. Poslije večere se nisam baš nešto iskazao. Dakle GSA je Motorčina, sa velikim M. Dođeš odmorniji nego što si krenuo.

https://www.youtube.com/watch?v=RbcoiMoZdmc&feature=youtu.be
Ja bih rekao da uzrok neiskazanja pociva u preobilnoj veceri... nikako u Motorcini...

Nisam je brale platio ni motor, a kamoli maglenke.. 😂😂😂 to je bio dio dila da ne odem u KTM .. unlimited choice of company wehicles 🤪🤪🤪

Inace moram priznati da volim koristi maglenke i primjetim da me bolje primjete... cak i highway patrol me vidi izdaleka 😂😂😂
 
Nekidan je jedan na X-advu drža upaljene maglenke u gradu. Ne znam jesu montirane pod krivim kutem ili kako al usrid dana nas je svih oslipilo na pješačkom.
 
tomo3 said:
Gospodine Vader, početničke greške radite. Vozite bez upaljenih maglenki. Podsjećam da koštaju 2500 kn + PDV. Dakle odmah upaliti jer niste malo platili.
Danas sam sa vozilicom napravio malo preko 1000 km (ZG-Senj :0648:-Tučepi-Senj :0648:-ZG) . Stajanje samo za tankiranje. Došao doma odmoran i odveo gospođu na večeru. Poslije večere se nisam baš nešto iskazao. Dakle GSA je Motorčina, sa velikim M. Dođeš odmorniji nego što si krenuo.

https://www.youtube.com/watch?v=RbcoiMoZdmc&feature=youtu.be

:LOL: :LOL: :LOL:
 
Cvitalo said:
Nekidan je jedan na X-advu drža upaljene maglenke u gradu. Ne znam jesu montirane pod krivim kutem ili kako al usrid dana nas je svih oslipilo na pješačkom.
Znači... služe svrsi.

:starac:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Cvitalo said:
Nekidan je jedan na X-advu drža upaljene maglenke u gradu. Ne znam jesu montirane pod krivim kutem ili kako al usrid dana nas je svih oslipilo na pješačkom.



A što si radio na pješačkom?  :misli: Što nisi kao svi normalni ljudi u Splitu pretrčavao 12 metara iza pješačkog pa ne bi doživio takav šok uzrokovan maglenkama sa skutera
 
davor_77 said:
Vidimo po gumama.
:LOL:
Aaaaa zato imam problem ponekad izaci iz gliba parkiralista nekog Royal hotela u australsko pripizdini..  :LOL:
 
tomo3 said:
Danas sam sa vozilicom napravio malo preko 1000 km (ZG-Senj :0648:-Tučepi-Senj :0648:-ZG) . Stajanje samo za tankiranje. Došao doma odmoran i odveo gospođu na večeru. Poslije večere se nisam baš nešto iskazao. Dakle GSA je Motorčina, sa velikim M. Dođeš odmorniji nego što si krenuo.

https://www.youtube.com/watch?v=RbcoiMoZdmc&feature=youtu.be

Ili si u top fizickoj spremi, ali nakon tisucu km u S klasi, bi bio umoran....
Nismo svi isti. No, bemwejaši rulajuuu  :shock: :mrgreen:
 
oceangoing said:
A što si radio na pješačkom?  :misli: Što nisi kao svi normalni ljudi u Splitu pretrčavao 12 metara iza pješačkog pa ne bi doživio takav šok uzrokovan maglenkama sa skutera

Imaš pravo. I bolje se snalazim kad pretrčavam. Na pješačkom se zbunim i ne znam kad tribam krenit, jer sam rijetko pješak. Opasnije mi je to nego se razletat motorom (pardon skuterom) po gradu.
 
Pitanje za vlasnike, da li je netko mijenjao disk pločice na prednjim diskovima u vlastitom aranžmanu. Zanima me gdje ih kupujete,
trebao bi za GSA 2014. I kako znati koje je to smjesa koju Tomić ugrađuje? Ukratko ne bi želio na jednoj strani uštedjeti par 100 kn na pločicama, a na drugoj s pogrešnim pločicama skratiti vijek diskovima.  :misli:
 
tom007 said:
Pitanje za vlasnike, da li je netko mijenjao disk pločice na prednjim diskovima u vlastitom aranžmanu. Zanima me gdje ih kupujete,
trebao bi za GSA 2014. I kako znati koje je to smjesa koju Tomić ugrađuje? Ukratko ne bi želio na jednoj strani uštedjeti par 100 kn na pločicama, a na drugoj s pogrešnim pločicama skratiti vijek diskovima.  :misli:

Ja sam mijenjao. Ništa komplicirano, i gotov si za sat vremena laganini zabave. Od nekog specijalnog alata trebaš jedino ključ za skinuti prednji kotač, ali i to se da improvizirati :)
Kupio sam ih u Tomiću. BMW mijenja često Part No. potrošnih dijelova tako da je najbolje pitati koje su najnovije. Imaš dosta stranica sa pregledom brojeva dijelova (Part No.). Ima i dosta zamjenskih. Od Bremba koji ih je radio za BMW do sto drugih proizvođača. Možeš uštediti, ali kočnice mogu cviliti, biti drvene, brzo se trošiti i sto drugih stvari. Ja sam uzeo original, a ti vidi.
 
Hvala zokx,
Nisam znao da ih mogu kod Tomića kupiti bez ugradnje, zato sam i pitao za originalne kako bi izbjegao to cviljenje i ostale popratne efekte kod neoriginalnih.  (y)
 
Meni samo nije jasno zasto se skida prednji kotac kod izmjene plocica ?

Ne treba zaboraviti da se klipici moraju ocistiti prije nego li se gurnu nazad u klijesta... To je POD OBAVEZNO...
Break cleaner i cetkuca za zube su osnovni alat za to..
 
tom007 said:
Pitanje za vlasnike, da li je netko mijenjao disk pločice na prednjim diskovima u vlastitom aranžmanu. Zanima me gdje ih kupujete,
trebao bi za GSA 2014. I kako znati koje je to smjesa koju Tomić ugrađuje? Ukratko ne bi želio na jednoj strani uštedjeti par 100 kn na pločicama, a na drugoj s pogrešnim pločicama skratiti vijek diskovima.  :misli:

Kupi Brembo na Ebayu ili kod Louisa (clan Boki ti ih donese besplatno).