BMW R1200GS ADVENTURE

2W

Member
Jan 30, 2010
523
0
16
južno od ŠI
pbs.twimg.com
Lipse radi QS i manje je klonkav kako se pise, drugo neki je upgrade dan na shaft driveu i samom mehanizmu kardana.
Imao sam prije ovog isto 2014 R1200GS LC ajme iz 2 u 3 i 3 u 4 a QS je bio ubi boze.

TFT je nesto najbolje dobiveno u tom redizajnu je one stare instrumente nit vidis nit sta razumis pogotovo ako je navigcija iznad njih..
Najlakse kako razlikovat redizaj i jel to taj ej po tipkama na ovi iza 09/2017 imaju crne tipke ono za zmigavce i to.

Sve u svemu isplati se uzet uz neku manju nadoplatu naspram pre redizajna.
Ma već sam odlučio uzeti ovoga GSA iz 2017. Motor ima kilometražu da bi i skuter od 125 ccm smatra nevoženim :mrgreen: i ima kompletno sve od opreme , kako tvorničke tako i dodatne. Nema više šta na njega šta stavljat ni kemijati ... samo da se ovo govno od korone smiri i pali miško.🏍🏍🏍

zoranm

Member
Sep 21, 2020
41
17
8
51223
Ma već sam odlučio uzeti ovoga GSA iz 2017. Motor ima kilometražu da bi i skuter od 125 ccm smatra nevoženim :mrgreen: i ima kompletno sve od opreme , kako tvorničke tako i dodatne. Nema više šta na njega šta stavljat ni kemijati ... samo da se ovo govno od korone smiri i pali miško.🏍🏍🏍
Di ga kupujes ili di se prodaje taj GS?