BMW R1200GS ADVENTURE

beeny said:
Procitah temu u trenu ali ne vidjeh bas konkretno koji se vise isplati GS ili GSA za nazovi normalno koristenje
Mene zanima sljedece: intervali servisa,registracija, potrosnja i sl.........
                                                                                                 unaprijed hvala

GS i GSA su isti motori što se mašine i rame tiče. Razlika je u ovjesu i u "đinđama" (tank i sl.) na motoru. Prvi servis na 1.000, ostali na svakih 10.000. U normalnoj vožnji troši oko 5,5-6 litara, a ako teraš počne i trošiti puno.  :wink: Nemam papire kod sebe da pogledam kolika je registracija. Oš kupiti mojega?  :mrgreen: Šutni pp ako te zanima.
 
Vozio sam i jednog i drugog, Adv. je glomazniji, tezi i sjedalo mu je vise tj. razmak do ceste je veci.
Nije bas zgodno s njime po gradu u guzvi, mada mi se osobno vise svidja. Ja bih uzeo Adv. a za svaki dan skutera125ccm.
BMW-a ne kupujes svaki dan.
 
Elias said:
Vozio sam i jednog i drugog, Adv. je glomazniji, tezi i sjedalo mu je vise tj. razmak do ceste je veci.
Nije bas zgodno s njime po gradu u guzvi, mada mi se osobno vise svidja. Ja bih uzeo Adv. a za svaki dan skutera125ccm.
BMW-a ne kupujes svaki dan.
je,je upravo takvo je i moje razmišljanje,no ipak je motor toliko dobro izbalansiran,vozan i nikakav problem mu nije ni gradska gužva ,ali bez bočnih kufera
 
Negdi u Sibiru, Dr. Michal Martin exepedicija obilazak ledenih i vulkaskih pustinja
 
Kao i vecini vlasnika obicnog GS-a kad tad dođe ti da uzmes Adva.
Ako ti to financije dopustaju onda na Adva.
Trenutno su akcije u Tomica pa su i prigodni popusti od 15%, mada ti to nece odmah ponuditi ali je to tako. :misli:
 
Evo za vlasnike da se malo nasmiju :wink:

http://v.ku6.com/show/MYUcS6rXEMOKWMaD.html
 
Elias said:
Negdi u Sibiru, Dr. Michal Martin exepedicija obilazak ledenih i vulkaskih pustinja
di taj motor ima usis zraka u filter  :misli:...il ga neko šlepa, a sajla se nevidi od duboke vode  :mrgreen:
 
Ne pratim baš najave vezane za BMW al možemo li uskoro očekivati novi pojačani R1200 GS?
Ipak je tu sad već konkurencija Stelvio, pa sad multistrada, a KTM adventure je nedavno pojačan i čini se neprikosnoveni kralj makadama..
Japanezeri osim Varadera nemaju skoro ništa sličnoga.
 
Mozemo jacega 5ks .Varadera si zaboravio a i neznam sto ce mu vise od 105 odnosno 110 ks .Gs je ipak jedan i jedini a sve ostalo su bljede kopije






JBT da nisam dobio svinjsku gripu kad hvalim BMW  :misli:
 
možda zato što ti dva prijatelja imaju adv.pa se voziš s njima  :D
 
Djeki said:
možda zato što ti dva prijatelja imaju adv.pa se voziš s njima  :D


Jedan mi je prijatelj i to onaj sto ima originalne kofere  :jesus:
 
Kada bih imao vremena  :wink: ne bih razmišljao - GSA.
I sa 1100 GS mi je lepo ali mi se GSA mnooogo dopada. A to mi je najvažnije. Sve drugo uz dosta "vremena" može da se sredi :)

E sada bi moj dobri strani prijatelj Dejvid rekao na to:
WTF!? BMW dobar motor? Imam ih 3 i svaki se kvari  :mrgreen:

BMW vozi onaj ko voli i onaj ko ne razmišlja o novcu. Pitanja tipa koliko troši, koliko košta servis i koliko košta registracija kada pljuneš 15+K evrića zvuče nekako promašeno zar ne?  :jesus:
Hedonizam uz avanturu najbolja kombinacija! (y)

2006-BMW-R1200GS-Adventurei-small.jpg
 
Junior said:
mislim ipak da GS rijetko koga privuče dizajnom :LOL:


U svakom slucaju prije ce nekoga GS privuci dizajnom nego nekoga Dukac kvalitetom  :jesus:
 
Junior said:
mislim ipak da GS rijetko koga privuče dizajnom :LOL:

Iznenadio bi se  8)
 
Junior said:
mislim ipak da GS rijetko koga privuče dizajnom :LOL:

Reče vozač multistrade,o ukusima se ne raspravlja :mrgreen: