BMW R1200GS ADVENTURE

alien said:
Evo iz ovih stopa idem zvat BBC i reč im da ona njihova emisija Long way down di su Ewan i Charley išli Adventure motorom od vrha Engleske preko cijele Afrike do Rta dobre nade je najobičnija pizdarija jer di im je pamet sa Adventure motorom ič u Afriku.
Stvarno su budale!
Reka Frane!  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

A najbolje je što ih je u LWR (prvom dijelu) KTM odjeba jer su mislili da neće uspjet kad su vidjeli turu London - NY
 
BMW CRUISER said:
..pogledao sam oglas no nema broja tel. ako ga možes saznat bio bih ti zahvalan. Morao bih ovih dana naručit novi ako bi ga htio vozit ove sezone jer se čeka oko 90 dana. Ako je ovaj u Rijeci ok uzeo bih njega. Koje je boje?

Broj ti se objavi par dana nakon objave tiskanog izdanja burze
Motor je sivi (napisah ti gore) tj vidio sam samo jedan GS i to Adventure riječkih registracija u gradu i ako je to taj onda ti je to to. Bio je parkiran jedanput kraj bolnice kad sam išao na vježbe i motor je fakat nov (ako je to taj)

Prolistaj starije stranice rubrike pod motocikli ili samo napiši BMW na search jer je oglas već prije bio objavljen pa ćeš naći broj oglasa koji je išao u prethodna izdanja
 
(y)
Svaka čast  BMW GS-u! Nisam imal neko dobro mišljenje o BMW-eu tj. GS-u sve dok nisam napravil đir.
Tada su sva moja negativna mišljenja pala u vodu. Tada sam shvatijo da je taj motor stvoren za mene.
Problem je kaj BMW košta puno više nego neki Japanski motocikl pa ga puno motorista nemože vozit.I ja nemam para za taj motor (ko za možđa ču i ja jednom biti ponosni vlasnik).
Svakako moraš probat taj motor prije, kupovine da vidiš razliku.     
Vozio sam svakakve motore,ali kad sam sjeo na BMW GS 1150 ostal sam bez teksta.  (y)
 
Frane said:
Jesi ti naivan (da ti ne napišem nešto ružnije) oni su plačeni da s tim motorom idu u Afriku.




KTM ih je "odjeba" zato jer su mislili da se radi o 2. neozbiljna klinca koji fantaziraju da naprave LWR. Onaj debeli lik (ne znam kako se zove, nebitno) je htio baš KTM 640 ADV, dok onaj mršaviji je htio BMW, a kroz sam video se pokazalo da pojma nema o motorima. Na kraju je to sve ispalo kao odličan marketing od BMWa, taj motor je skup, ništa extra kvalitetan (mislim da je jedan GS riknuo na LWR ili LWD ne bitno). Ali bitno je da je on ADVENTURE i da on ima 6. farova na sebi, gume s ripnama (dakle to je enduro Pudla, ne touring) i još veliki izbor ADVENTURE opreme za one koji se žele izdvojiti iz mase. :lolcry:
Jel tebe jako boli među ušima, ha? Od svih tvojih postova, sve ono šta nema sic na barem metar od poda, ima više od 600ccm i nije predviđeno za naganjat se po nekim livadama, oranicama i kamenjarima, odnosno, sve što nije nalik na kozu sa zabitim governalom u lubanju, nije motor. Neću se niti trudit objašnjavat ti razliku.

A na ovo boldano... To što si ti odgledao 3 filma u životu, i jedan od njih je bio ČETVERORED, to je tvoj problem. Onaj debeli nije baš nepoznat, barem ne u Engleskoj. A onaj mršaviji, iskreno vjerujem da malo duže vozi motore od tebe. A o tome koliko je NEpoznat govori hrpa scena iz LWR gdje ga ljudi po nekakvim STAN-ovima prepoznaju. Da ti nabrojim par njegovih filmova?

A sad se sam javi Chali i pokaži mu ovaj link.
 
Frane said:
Jesi ti naivan (da ti ne napišem nešto ružnije) oni su plačeni da s tim motorom idu u Afriku.
KTM ih je "odjeba" zato jer su mislili da se radi o 2. neozbiljna klinca koji fantaziraju da naprave LWR. Onaj debeli lik (ne znam kako se zove, nebitno) je htio baš KTM 640 ADV, dok onaj mršaviji je htio BMW, a kroz sam video se pokazalo da pojma nema o motorima. Na kraju je to sve ispalo kao odličan marketing od BMWa, taj motor je skup, ništa extra kvalitetan (mislim da je jedan GS riknuo na LWR ili LWD ne bitno). Ali bitno je da je on ADVENTURE i da on ima 6. farova na sebi, gume s ripnama (dakle to je enduro Pudla, ne touring) i još veliki izbor ADVENTURE opreme za one koji se žele izdvojiti iz mase. :lolcry:

:LOL: :jesus: :LOL: :jesus: :peace: :bananapivo: :spank: :party: :banana: :tomato: :pjevajuci: :skocko: :boks: :koka: :vaga: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Sledgeeeeeeeeeeee!
Imaš konkurenciju!!!!!!!  :LOL: :jesus:
 
Frane said:
KTM ih je "odjeba" zato jer su mislili da se radi o 2. neozbiljna klinca koji fantaziraju da naprave LWR. Onaj debeli lik (ne znam kako se zove, nebitno) je htio baš KTM 640 ADV, dok onaj mršaviji je htio BMW, a kroz sam video se pokazalo da pojma nema o motorima. Na kraju je to sve ispalo kao odličan marketing od BMWa, taj motor je skup, ništa extra kvalitetan (mislim da je jedan GS riknuo na LWR ili LWD ne bitno). Ali bitno je da je on ADVENTURE i da on ima 6. farova na sebi, gume s ripnama (dakle to je enduro Pudla, ne touring) i još veliki izbor ADVENTURE opreme za one koji se žele izdvojiti iz mase. :lolcry:

A šta da ti kažem? Ako si gledao, onda si i primjetio da su "dva neozbiljna klinca" u trenutku pregovora sa KTM imali iza sebe takvu logistiku koja, ako ništa drugo košta toliko da ne može biti neozbiljna. Činjenica je da se KTM zajebao i propustio odličnu reklamu. Kladim se da onaj lik ruskog engleskog koji ih je odjebao još uvijek radi u KTMu  :jesus:
Ovoliko pljuvanje ničim neargumentirano ima u sebi neke druge motive  :misli:
 
shonyo said:
Jel tebe jako boli među ušima, ha? Od svih tvojih postova, sve ono šta nema sic na barem metar od poda, ima više od 600ccm i nije predviđeno za naganjat se po nekim livadama, oranicama i kamenjarima, odnosno, sve što nije nalik na kozu sa zabitim governalom u lubanju, nije motor. Neću se niti trudit objašnjavat ti razliku.

A na ovo boldano... To što si ti odgledao 3 filma u životu, i jedan od njih je bio ČETVERORED, to je tvoj problem. Onaj debeli nije baš nepoznat, barem ne u Engleskoj. A onaj mršaviji, iskreno vjerujem da malo duže vozi motore od tebe. A o tome koliko je NEpoznat govori hrpa scena iz LWR gdje ga ljudi po nekakvim STAN-ovima prepoznaju. Da ti nabrojim par njegovih filmova?

A sad se sam javi Chali i pokaži mu ovaj link.

Šonjo,od Franq sam  digao ruke!  (y)  Dugo sam pokušavao utjecati na njega,ali takva stvorenja su rijetka!  :shock: To ti je kao da Darq-a pokušaš nekaj naučiti!  :wink: Mission impossible.  :palacdolje: Dakle s njim sam Over and Out.  8) Od sada ga ti prati po forumu i uživaj u glupostima i pokušavaj ga postaviti na pravi put! Sretno!  (y)
 
Apropos propelera, mislim da kad je Charlie isao na Dakar u Race to Dakar shemi(Simon i Mat) da je bilo hebeno bitno da beemwejčić/esjuveić oznake X 5 dodje do kraja utrke kao pratece vozilo  :misli:
 
Mogu samo reci naj naj za bmw motore. skupi jesu ali su i vrijedni tu cijenu, i nemozes je usporedit sa japanskim motorima. frend kupuje svaku godinu novi bmw motor jer je u policiji tu u minhenu i oni dobiju te motore nove po 40% popusta od normalne cijene, tak da mijenja svaku godinu motor. sjel sam na to cudo i stvarno sam bio iznenaden.  (y) (y) (y)
 
Meni nije jasno zašto sve BMW teme moraju završiti u Bermudskom trokutu (Tomić - Čarli (debeli) - Juvan(mršavi))?  :misli:
 
Pudla said:
Meni nije jasno zašto sve BMW teme moraju završiti u Bermudskom trokutu (Tomić - Čarli (debeli) - Juvan(mršavi))?  :misli:

nije ni meni.. :misli:
 
dr.chala said:
Šonjo,od Franq sam  digao ruke!  (y)  Dugo sam pokušavao utjecati na njega,ali takva stvorenja su rijetka!  :shock: To ti je kao da Darq-a pokušaš nekaj naučiti!  :wink: Mission impossible.  :palacdolje: Dakle s njim sam Over and Out.  8) Od sada ga ti prati po forumu i uživaj u glupostima i pokušavaj ga postaviti na pravi put! Sretno!  (y)
Ma nema šanse. Ja odustajem odma na startu. Na kraju krajeva, on sa sobom provodi 24 sata na dan.
 
BMW mi nikad nije bija drag prvenstveno zbog tezine....jednom onog prastarog GS 1000 nisam moga dignit na nogare pa to cudo ima po tone...ali nakon dugo godina kusa sam novoga i osta iznenadjen kako se motor vozi....sad da mislim kupit takav tip motora nema dvojbe Adventure  (y)
 
Frane said:
Chala malo pogledaj šta si pisao tu: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,57145.50.html

Da i?  :misli: Nekaj različito od onoga kaj danas mislim????  :shock:
Ti nekak drugačije shvačaš od drugih?  :LOL: Ima li na hridi psihijatara,jer škole vidim nema?  :misli:
 
Frane said:
Ajde nevedi jedan citat gdje tvrdim to :misli:
8)

Frane said:
Ako cemo o samom GSu 1200 to je motor koji je tehnicki komplicirano izveden kardan, ele. instalacije, ubrizgivanje, straznja vilica... osobno da imam GS sigurno s njim nebi isao na lokacije gdje nema ser. mreze za takav motor jer ako ti sta na njemu rikne mozes samo plakat nad njim...  GS je ok kada putujes po EU pa ti jedan poziv u slucaju kvara sredi sve, ali kad se nađes s njim usred neke pustopoljine, a imas kvar mozes se jebat. Sta ocu reci enduro bio on maxi ili hard mora biti tehnicki jednostavno izveden bez tih metro sranja tipa mono vilice, ele ubrizgivanja i ostalg.
Ne zelim reci da je GS los motor on je sigurno najbolji u toj klasi sta se tice voznih karakteriostika, kocnica, snage... ali recimo za put preko Azije prije bi se odlucio za jedan KTM 640 adv, XT/TT 60O, Transalp, KLE 500 nego za jedan GS. Uostalom GS nebi uzeo nikako. :mrgreen:
Ubrizgavanje? Instalacije? Kardan? Koliko znaš o samom GS-u? Koliko znaš o ičemu šta nije nešto od dole crveno boldanog?


Tražio si neki citat? Evo ti upravo to, crveno boldano.
 
jolly the roger said:
frane sad si najebo :mrgreen:
dirnuo si u shonjinu svetu (gumenu :mrgreen: ) kravu :LOL:
Ma ne dira me šta se on dirnuo u tu gumenu kravu. Samo sam ja još u vrtiću razlučio da ne volimo svi iste stvari u životu. Ali isto tako i da ne pljujem ono šta se meni ne sviđa. A ako o nečemu nešto (ništa) ne znam, onda šutim. Kaj se tiče motora, najradije sjednem i probam (ako imam priliku) pa ću onda reć nešto o svemu tome. Neki svoj komentar, ili neko svoje mišljenje. Ali reći da ne valja nešto što jebeni Njemci razvijaju preko 20 godina, ipak je malo debilna izjava.
 
zokx said:
A šta da ti kažem? Ako si gledao, onda si i primjetio da su "dva neozbiljna klinca" u trenutku pregovora sa KTM imali iza sebe takvu logistiku koja, ako ništa drugo košta toliko da ne može biti neozbiljna. Činjenica je da se KTM zajebao i propustio odličnu reklamu.

KTMu je najbolja reklama DAKAR, ovo što su vozila "dva neozbiljna klinca" je
obična turistička vožnja, to možeš sa bilo kojim enduro motorom, pod uvjetom
da imaš vremena i novca/sponzora. Meni te spike o neozbiljnosti KTMa su, u
najmanju ruku, izrazito smiješne.
 
AnteK said:
KTMu je najbolja reklama DAKAR, ovo što su vozila "dva neozbiljna klinca" je
obična turistička vožnja, to možeš sa bilo kojim enduro motorom, pod uvjetom
da imaš vremena i novca/sponzora. Meni te spike o neozbiljnosti KTMa su, u
najmanju ruku, izrazito smiješne.

Drago mi je da sam te nasmijao
 
dr.chala said:
Šonjo sad si nahebo,a ja se rješil  debila!  :LOL:
Ma ovo je moj zadnji post njemu, a onda nek se opet igra sam sa sobom u pijesku.

Frane said:
Ma da? ovo je tvoj prvi post kojeg vidim van birtije.
Slušaj me biljko, ovo ću ti reći sada, i nikad više, a onda napuštam ovu temu, ignoriram tvoje postove i poništavam te u svom centralnom živčanom sklopu.

Da nisi toliko pun sebe i da pratiš šta pišu drugi ljudi na ovom forumu, u bilo kojoj temi, onda bi vidio da me ima i po drugim temama. Iskreno, nešto manje nego prije, jer se forum najezdom ovakvih plitkih i pametnih ljudi razvodnio. Ustvari, odmaknuo je, kako mene, tako i puno ostalih starijih članova foruma.

Druga stvar, ja nemam potrebu biti svakom loncu poklopac, pojavljivati se u svakoj temi. Nije mi cilj nabijati postove. Ipak, imam ih podosta. Istina, puno ih je i iz doba dok su se u birtiji brojali postovi, ali u to doba su i teme u birtiji bile više vezane uz motore nego sva tvoja naklapanja o motorima.

I dok si ti na svom otoku komunicirao Morseovom abecedom, ja sam ipak bio spojen na internet i provodio dane na ovom forumu i komunicirao sa hrpom kvalitetnih ljudi, i definitivno nisam morao napisati niti jedan post sličan ovome koji sad pišem.
A tvoj lik i djelo promatram već dugo, i bez obzira koliko mi je Chala prijatelj, ali definitivno držim njegovu stranu.
I sad ću napraviti nešto što nikad nisam na ovom forumu, pa makar i po cijenu banna koji nisam nikada dobio.

Frane, ti si ograničeni polukreten! Glupan! Da je svjetsko natjecanje u gluposti, ti bi osvoji drugo mjesto, jer si preglup za prvo mjesto!

Over and out.

P.S. A sad deri, piši šta god ti padne na pamet, o meni, o kojem god motoru. Ja temu neću zaključati, niti slati linkove adminima. U ovoj temi ću si sam sankcionirati bilo koje dane mi ovlasti.
 
šonjo prijavil sam te zbog vrijedjanja :mrgreen:

zokx said:
Drago mi je da sam te nasmijao

mene jos vise nasmijava pokusavanje guranja teske krave GS u nekakve enduro vode...jea rajt...enduro mora bit jednostavan, pouzdan, sa sto manj mogucih izvora kvarova