BMW R1200GS ADVENTURE

Getriba said:
Brake cleanerom [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
😂😂😂😂

Ovo je ipak bolje... radi provjereno...
https://eshop.wurth.com.au/Anti-squeal-spray-ASMBYPAST-ANTISQUEAKSPR-300ML/0890106.sku/en/GB/AUD/
 
Na brzinu da pitam, koje gume da kupim za GSA, vožnja samo po cesti (i to 30% autocesta ostalo obična - znam, sranje, ali tako je kako je).
Na koliko ste km inače mjenjali gume?
 
beha said:
Na brzinu da pitam, koje gume da kupim za GSA, vožnja samo po cesti (i to 30% autocesta ostalo obična - znam, sranje, ali tako je kako je).
Na koliko ste km inače mjenjali gume?

Metzeler Tourance Next. Računaj na 13-16k km. Možda ih 30% autoceste ubije malo ranije.
 
Pirelli scorpion trail 2. Najbolje. Al bas najbolje.  Cca 10000+ bez problema. Taman iden stavit po drugi put.  Jedino nisam nikad odvozija ac. Definitivno najbolje drze i po suhom i po mokrom. Trajnost sam napisa. Al meni nebitno. Da traju 6000 uzeo bih ih bez greske
 
Mislim da je smjesa guma ista i za Scorpion Trail II i za Tourance Next. Razlika je u profilu. Pirelli izdržao 6000 km a Tourance Next 7-10000 km. Više mi paše Tourance jer ima tuplji profil. Obje odlično drže i kišu i zavoje. Ako šporCki gonjaš onda Pirelli. (y)
 
Samo ne Anakee 3 :LOL:
Ostalo moze sve, na nemacki motor najbolje nemacka guma  :mrgreen:
btw trenutno vozim francuske Road 5  :D
 
Vozio samo Anakee 3 na GSA i mogu reć da su prvih 4000 sjajne.
Potom krene srozavanje performansi dok su iza 8000 smrt.
Svi koji su ih dobili originalno na motoru rekli su da su se preporodili su bilo kojom od 2 iznad spomenute.
 
Meni najbolja Scorpion  Rally str a  sada  na probi Karoo street koja mi se malo više čuje od predhodne.  U zavojima su mi bolje od vaših navedenih a nedostatak  naravno buka ali se smanjuje potrošnjom  gume.
 
Pozdrav

Pošto nemam mogućnost postavljanja oglasa, eto me tu.
Kupujem originalne bočne kofere za Adventure 2012 g.
Važno da su funkcionalni . Ponude tu ili na pp.
 
Durr said:
Bio na probnoj voznji. Motor je san. Cekamo da vidimo kaj kaze banka. :mrgreen:

Novi ili 1200?
Mislim da sam te vidio kod Tomića nekidan.  (y)
Bio je jedan K1300R KR registracija, sa suvozačicom. Rukka matching odijela  :mrgreen: . Gledali ste mislim 1250ADV u HP boji dole u garaži.
Taman sam došao podignuti svog sa prvog servisa. 
 
zokx said:
Novi ili 1200?
Mislim da sam te vidio kod Tomića nekidan.  (y)
Bio je jedan K1300R KR registracija, sa suvozačicom. Rukka matching odijela  :mrgreen: . Gledali ste mislim 1250ADV u HP boji dole u garaži.
Taman sam došao podignuti svog sa prvog servisa.

Da to smo bili mi... :mrgreen: 1250 ADV HP (y)
 
Durr said:
Bio na probnoj voznji. Motor je san. Cekamo da vidimo kaj kaze banka. :mrgreen:

Daj, pricaj.... dojmovi?

Koliko cca pitaju za njega, jer meni su poslali opis/cijenu jednog s lagera pa me zanima ima li razlike ST/ZG u cijeni


Sent from my iPhone using Tapatalk