BMW R1200GS ADVENTURE

Operacija Kuka slijedi jer se vise nemogu smjestiti na R-a.
a koljena su vec operirana tako da su voznje na eRovima sve rjedje i rjedje. (u zadnjih 4 god. 3 x sjeo na motore)
Osim RM-Z-a njega provozam skoro svaki put kad sam u HR. a u HR sam jednom godisnje ;-)))

jednostavno, dopizdilo mi se vozat stalno sa autom.

p.s. zena mi na srecu nikad nije branila ili prigovarala za bilo koji Motor (Osim sta me je natjerala da kupim Apriliu jer se njoj svidja)
 
  • Like
Reactions: M.K.
Pozdrav

Eto da se pohvalim, postao sam i ja vlasnik jednog propelerca . 2012 godina .

Nadam se da će služiti kao i prijašnji Japanci .
 
Evo i koja slikica od kravetine debele  :mrgreen:
 

Attachments

  • 20190903_072256.jpg
    20190903_072256.jpg
    1.8 MB · Views: 292
Mašala susjed!!!
Kažu da im felge nisu baš nešto kvalitetne, povedi računa o centriranosti istih.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Mašala susjed!!!
Kažu da im felge nisu baš nešto kvalitetne, povedi računa o centriranosti istih.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

kazu da su rijesili….a iman i garanciju…

fala susjed  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
p.s. zena mi na srecu nikad nije branila ili prigovarala za bilo koji Motor (Osim sta me je natjerala da kupim Apriliu jer se njoj svidja)
Od svih laži na forumu (uključujuć' i moje) ova mi je dosad najbolja. ne znam samo jel mi bolje kako je počeo ili kako je završio rečenicu.
 
zoky_29 said:
kazu da su rijesili….a iman i garanciju…

fala susjed  :mrgreen:
Mozda i lazu.. 😂😂😂 
pozeljno je pogledati zbice poslije OZBILJNIJEG offroada...  imao par slucejeva gdje se vide napuknuca u felgi oko zbice... no svi ti su bili hard hard hard koristeni po kamenjaru i pustinji tako da to nije  nista cudno, vidio slicne problemene i na Africama...
 
DaRRth Vader said:
Mozda i lazu.. 😂😂😂 
pozeljno je pogledati zbice poslije OZBILJNIJEG offroada...  imao par slucejeva gdje se vide napuknuca u felgi oko zbice... no svi ti su bili hard hard hard koristeni po kamenjaru i pustinji tako da to nije  nista cudno, vidio slicne problemene i na Africama...


znaci ne moram da brinem  :mrgreen:

na kraju krajeva, kupio sam ga da ja i zena odemo 1 x godisnje na put neki par tis. km. a ostatak vremena ce provoditi sa ostalima.....u garazi ispod dekice
 
Dragi moji, jel ima tko alu kofere orginalne za gsa 2011 g. ?
Imam nosače orginalne pa bi i orginal kofere piknul  :wink:
 
Otvorih sezonu  :mrgreen:

Julierpass- Berninapass- Albulapass (albula nije jos skroz prohodna)

ukupno par stotina km. ja zadovoljan
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    1.8 MB · Views: 185
  • 2.jpg
    2.jpg
    1.5 MB · Views: 122