Bmw R18

Jeli netko idijq ovo "čudovište" u živo?
Ima ga neki tip u Benkovcu,par puta san ga vidija u prolazu,impresivan motor 👍

Vidio ga lani uzivo....bez obzira sviđao ti se ili ne izgleda impresivno, širini cilindara je ogromna.....mene je fascinirala završna obrada i onaj retro štih....a sad tko voli 😁
 
  • Like
Reactions: cadjo
Pa evo, ja ga prvi put vidio na EICMA u Milanu, ali iskreno, nakon 2 godine od izlaska motora vidio sam ih samo nekoliko na talijanskim cestama. Lijep motor ali ljudi bi prije kupili Harleya za iste novce.
 

Attachments

  • IMG_20191108_142343-01.jpeg
    IMG_20191108_142343-01.jpeg
    3.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: cadjo
Pa evo, ja ga prvi put vidio na EICMA u Milanu, ali iskreno, nakon 2 godine od izlaska motora vidio sam ih samo nekoliko na talijanskim cestama. Lijep motor ali ljudi bi prije kupili Harleya za iste novce.
Meni u ovom izdanju izgleda bolesno dobro,namjena je kurčenje od točke A do točke B 😃
Priziva duhove starih vremena 👍
 
Last edited:
Nisam vozio, samo sam sjedio na njemu. Ima ih ovamo vec podosta.
Meni se samo ne svidjaju ovi cilindri koji strse. Nije mi chopper ako ne mozes noge ispruziti naprijed.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Jedini R18 mi se sviđa onaj crni, od prvog zelenog mi se povraća a crveni i plavu su tak tak. Po meni previše vuku na HD. Harley je Harley a BMW mora ostati BMW. Glupo mi je da od nekog drugog motora ideš raditi neku kopiju Harleya..